Announcement

Collapse
No announcement yet.

Istezanje nakon treninga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istezanje nakon treninga?

    Vec godinu dana se redovito istezem nakon treninga, no primjetia sam da sam jedini koji se isteze?? i sad sam dobio informaciju da se nikad nakon treninga nesmije istezat, dali je ta informacija tocna i zbog cega? inace kad radim npr triceps, ubijem ga, ako ga neistegnem 3 dana me ubija, ko da mi se cvor u njemu napravi koji boli uzasno...

    inace informacija je od bb koji se natjecao te je sada osobni trener...

  • #2
    Re: Istezanje nakon treninga?

    veće gluposti nisam čuo!Istezanje je neophodno!

    Comment


    • #3
      Re: Istezanje nakon treninga?

      Originally posted by Vule46
      Vec godinu dana se redovito istezem nakon treninga, no primjetia sam da sam jedini koji se isteze?? i sad sam dobio informaciju da se nikad nakon treninga nesmije istezat, dali je ta informacija tocna i zbog cega? inace kad radim npr triceps, ubijem ga, ako ga neistegnem 3 dana me ubija, ko da mi se cvor u njemu napravi koji boli uzasno...

      inace informacija je od bb koji se natjecao te je sada osobni trener
      ...
      ovo je tako žalosno, nažalost.
      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

      Overload Strength team

      Comment


      • #4
        Re: Istezanje nakon treninga?

        Originally posted by Dehydronator
        Originally posted by Vule46
        Vec godinu dana se redovito istezem nakon treninga, no primjetia sam da sam jedini koji se isteze?? i sad sam dobio informaciju da se nikad nakon treninga nesmije istezat, dali je ta informacija tocna i zbog cega? inace kad radim npr triceps, ubijem ga, ako ga neistegnem 3 dana me ubija, ko da mi se cvor u njemu napravi koji boli uzasno...

        inace informacija je od bb koji se natjecao te je sada osobni trener
        ...
        ovo je tako žalosno, nažalost.
        tako i meni zvuci, al opet se zapitam jer stvarno sam jedini koji se isteze nakon treninga... sad dali to ovisi o misicnim skupinama?? ugl osjecam se sj**** nakon treninga kad se neistegnem, sutra me sve boli al ne od upale nego eto bas od toga sta se neistegnem kako triba... on je nesto spominja radi krvi koju prilikom istezanja izbacimo iz misica i tako sprecavamo rast, reka je da se jedino nakon kardio treninga isteze..... volia bi da se malo vise ljudi prikljuci ovoj raspravi...

        Comment


        • #5
          Re: Istezanje nakon treninga?

          pa sta se ima raspravljat ode, nema smisla
          naravno da ces se istezat

          Comment


          • #6
            Re: Istezanje nakon treninga?

            Originally posted by FEARiTseLF
            pa sta se ima raspravljat ode, nema smisla
            naravno da ces se istezat
            upravo to.

            pogotovo ako imaš foam roller ili neki najobičniji roller sam da je što tvrđi materijal - da je ne znam koliko težak trening bio, upale su minimalne ako se dobro izvaljaš i istegneš (+ dakako prehrana iza treninga)
            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

            Overload Strength team

            Comment


            • #7
              Re: Istezanje nakon treninga?

              Vule, mali test. Stani pred špiglu i pogledaj se. Nakon toga se dobro istegni, cijelo tijelo. Onda se opet pogledaj i vidi da'l izgledaš veće i pod pumpom.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Istezanje nakon treninga?

                Originally posted by Vule46
                Vec godinu dana se redovito istezem nakon treninga, no primjetia sam da sam jedini koji se isteze??
                Prije treninga dobro zagrijavanje,ali zagrijavanje, a ne i istezanje.

                Poslije treninga je istezanje neophodno.To se mora učiniti. To je zakon koji se mora poštivati
                ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

                Comment


                • #9
                  Re: Istezanje nakon treninga?

                  Originally posted by PatrickStar
                  Vule, mali test. Stani pred špiglu i pogledaj se. Nakon toga se dobro istegni, cijelo tijelo. Onda se opet pogledaj i vidi da'l izgledaš veće i pod pumpom.
                  ma ja sam za istezanje uvijek, ali iskreno nakon treninga se osjecam kao pod pumpom, dok kad se istegnem nakon treninga izgubim taj osjecaj...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Istezanje nakon treninga?

                    ovo mi je reka ingo za istezanje,trener njemac iz gulivera,splicani bi mogli znat....da je loše nakon bodybuilding treninga,čovik se bavi cili zivot bodybuildingom i bija je po natjecanjima u njemačkoj dok je tamo zivija...kaze da se istezen samo nakon kardio treninga

                    Comment


                    • #11
                      Re: Istezanje nakon treninga?

                      dalo bi se tu raspravljat...jer misic je zgrcen i moze doci do ozljede. al ja se uvijek rastezem i po minutu u jednom polozaju dok "bol" ne popusti.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Istezanje nakon treninga?

                        Originally posted by Vule46
                        Originally posted by PatrickStar
                        Vule, mali test. Stani pred špiglu i pogledaj se. Nakon toga se dobro istegni, cijelo tijelo. Onda se opet pogledaj i vidi da'l izgledaš veće i pod pumpom.
                        ma ja sam za istezanje uvijek, ali iskreno nakon treninga se osjecam kao pod pumpom, dok kad se istegnem nakon treninga izgubim taj osjecaj...
                        Izgubiš osječaj stezanja! Nisi skužio moj point - napravi to na off dan. Pa vidi kako izgledaju mišići. To je moj argument protiv toga da "istezanje odvodi krv iz mišića". Mislim, ne znam kaj da uopće pišem, googlajte ljudi i informirajte se.
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Istezanje nakon treninga?

                          Nemojte se istezat.
                          Zabavnije je hodat s upalom sljedeca 3 dana
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #14
                            Re: Istezanje nakon treninga?

                            Originally posted by Aronnax
                            Nemojte se istezat.
                            Zabavnije je hodat s upalom sljedeca 3 dana
                            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                            Overload Strength team

                            Comment


                            • #15
                              Re: Istezanje nakon treninga?

                              Istezanjem poslije treninga se izbacuje mlijecna kiselina iz misica i tako se smanju upala bla bla bla.. Ponovoljeno vec 1000 puta, i ptice na grani to znaju.

                              Comment

                              Working...
                              X