Announcement

Collapse
No announcement yet.

Neka vrsta hiit-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka vrsta hiit-a

    nedavno sam kupio everlastovu vijacu kako bih radio hiit sa njom i u pakiranju sam dobio i everlastov hiit program i odradio sam jedan trening i puno je zanimljiviji od samog preskakanja uzeta, trcanja itd.
    trening traje 6 tjedana, 3 puta tjedno, iz tjedna u tjedan se vrijeme određene vjezbe povecava , prvi tjedan trening traje sveukupno 10minuta, a zadnji tjedan 45 minuta.
    evo kako to i izgleda
    week 1: Jump rope 30 seconds, Jumping jacks 30 sec, burpees 30 sec, jump rope 30 sec, hill climbers 30 sec, squat jumps 30sec, jump rope 30sec, knee highs 30sec, shadow box 30sec, minuta odmora i sve ispocetka...
    zanima me vase misljenje o ovome

  • #2
    Re: Neka vrsta hiit-a

    trenutno sam na drugom tjednu, puno bi mi znacilo vase misljenje o ovome da ne "pisam u vjetar" bezveze... uglavnom cilj mi je izgubiti salo te ucvrstit dupe i noge jer su mi neproprcionalni u odnosu na druge dijelove tijela, tj. veći su.

    Comment


    • #3
      Re: Neka vrsta hiit-a

      druze od ovih kucnih programa za vjezbanje ti je najbolji p90x i insanity za mrsanje i dobit ces nesto misica zavisi do tebe,eto nadam se da sam barem malo pomogao.

      Comment


      • #4
        Re: Neka vrsta hiit-a

        cuo sam za taj p90x i insanity i vise puta sam dolazio u napast da isprobam, ali uz ovo idem u teretanu 3 puta tjedno i ovo radim na dane kad nemam teretanu kao neku vrstu cardia. inace bih trcao vani, ali previse vremena mi to oduzme, pogotovo sada kad sam maturant i stvarno nemam vremena za odlazak na skolsko igraliste,

        Comment


        • #5
          Re: Neka vrsta hiit-a

          pa radi onaj pylometrics iz p90x tj skok i te zajeb brze ce trcat i skakat ,te onu yogu radi savitljivosti i dosta ces se oznojit isto koda trcis svako jutro ,ne moras sve,sta god odlucis puno srece.

          Comment

          Working...
          X