Announcement

Collapse
No announcement yet.

Znaci program: cilj mi je napredovati i u snazi i masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci program: cilj mi je napredovati i u snazi i masi

    Ok kura mi je test depo 500mg 8 nedelja i mislim krenuti od sledece nedelje u kojoj kolicini nolvu da uzimam i da li jos neku zastitu

    cilj mi je napredovati i u snazi i masi

    trening mi je do sada bio split samo compound vezbe i zelim ga zadrzati koliko serija za koju grupu misica da radim

    1.dan prsa

    2.dan ledja

    3.dan off

    4.dan ramena

    5.dan donja ledja trbusni

    6.dan noge

    8-10 ponavljanja da radim?

    ishrana na masi mi je ovo bilo

    obroci su na otpr 2:30 sata jer leganje navece nije uvek ujednaceno

    1. 200 gr ovsenih sa vodom merica wheya +banana u mixeru

    2. 5-6 jaja malo hleba soka

    3. 150 gr kuhani pirinac (riza) + 150 gr piletine

    4. creatin ponekad i + horse power i merica wheya + 150gr pirinac

    5. pwm 2 merice wheya 100 gr dex 100 g riza

    6. 100 gr badema konzerva tune

    ovo je sve bilo 3600 kcal koliko mi treba biti na kuri? 92kg

    inace kako se zagrevate

    meni je 7-8 minuta voznja bajka do teretane 2-3 minuta vijace + vezbe vezane za dan treninga s tezinom do 15 ponavljanja gde je otkaz na 20-om...


    3 l vode nesto od suplemenata? omega 3?
    get the fuck out of your comfort zone

    the only thing that interferes with my learning is my education

    Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

  • #2
    Re: Znaci program

    Premalo mesa, počinješ od kilo do kilo ipo bilo kog mesa ne 150 grama piletine ili jedne tunjevine , prepravi, izmozgaj, preračunaj. Trening ne valja, traži GVT trening, DC trening, HIT trening, Nikako kreatin i neku hranu zajedno!!! 100gr dex ti ne treba. 5l vode, o3 da! Velike količine bcaa, dosta kreatina, kardio ne zapostavi. Nolva dovoljna, obavezno pročitaj temu PCT na podforumu o steroidima.

    I to znači u naslovu! Ajoj!
    Last edited by skullHeaD; 10-10-11, 21:29.
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #3
      Re: Znaci program

      moze pojasnjenje za DC trening? ili neki dobar link di se moze vidit raspodjela vjezbi/danima itd...
      cisto me zanima za mene jer trenutno trazim program (ukoliko mozes nesto predlozit), imam dosta dobru podlogu, treniram nekih godinu ipo aktivno, 180,80kg, sad neznam s kakvim programom da pocnem, tia bi dobit jos 4-5-6 kg, dobit na masi i snazi.... ako mozes nesto preporucit bia bi zahvalan evo i moje teme da coviku ne spamam ode inace treniram 4x tjedno, tako da bi mi odgovaro neki program sa 4 puta tjedno
      http://www.building-body.com/forum/s...ehrana-Trening

      Comment


      • #4
        Re: Znaci program

        Zar nisi procitao ovu recenicu? " ovo je sve bilo 3600 kcal koliko mi treba biti na kuri?" znaci da mi je to bilo na dosadasnjoj masi i proteini su bili dobri samo sto sam krivo napisao 150g umesto 200g piletine ... ljudi uzimaju pre i posle treninga po zilicu kreatina... 80 dex? koliko kreatina? pa taj gvt ti je 3x nedeljno zasto bih to radio? sta ne moze valjati mom treningu tipican split .... ima se tu jos sta komentirati i da taj cardio zelim napredovati u tome i skracivati vreme konkretno na 1500m kako bi treba izgledati program?

        vitamini?? sta mislite o oligovitu 3e 30 tableta,o centrumu? 7.5 e 30 tableta? complex b 200mg/dnevno?

        sta je sa pricom da se test propionate treba uzimati u pocetku zbog jako sporog oslobadjanja enantata moram li to uzimati i moram li decu?
        Last edited by LIFEAINTINFINITE; 10-10-11, 22:20.
        get the fuck out of your comfort zone

        the only thing that interferes with my learning is my education

        Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

        Comment


        • #5
          Re: Znaci program

          U svim obrocima točno poduplaj izvore proteina.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: Znaci program

            Creatin dnevno 10-20g
            Dex jednu merku za whey
            Opti men ili natrol super multi to ti je sve što ti treba multimineralvitamin.
            GVT JE STVOREN ZA KORISNIKE STEROIDA!
            A što se tiče priče sa kombinovanjem, to ti nije potrebno. Sačekaj i biće sve u redu.
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • #7
              Re: Znaci program

              Originally posted by skullHeaD View Post
              Creatin dnevno 10-20g
              Dex jednu merku za whey
              Opti men ili natrol super multi to ti je sve što ti treba multimineralvitamin.
              GVT JE STVOREN ZA KORISNIKE STEROIDA!
              A što se tiče priče sa kombinovanjem, to ti nije potrebno. Sačekaj i biće sve u redu.
              previse je to kreatina

              a GVT nije 3 treninga sedmicno, procitaj o GVT-u, pa ces vidjeti kako padaju treninzi

              a ako hoces vec da ubaci nesto na pocetku uz depo, uzmi dianabol, bice dovoljno
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • #8
                Re: Znaci program

                Originally posted by Dida View Post
                U svim obrocima točno poduplaj izvore proteina.
                Ma dobro to 3 g proteina po kg recite mi samo koliko kcal kako bih mogao da slozim lepo prehranu

                Originally posted by Vendetha View Post
                previse je to kreatina

                a GVT nije 3 treninga sedmicno, procitaj o GVT-u, pa ces vidjeti kako padaju treninzi

                a ako hoces vec da ubaci nesto na pocetku uz depo, uzmi dianabol, bice dovoljno
                dobro svejedno taj gvt mislim da je suludo raditi jednak broj serija za grudi noge ledja ramena niti sam fan izolacionih vezbi

                jedino mozda ovo sta mislite

                http://www.t-nation.com/free_online_...06-mcd01.hydra

                skrolajte do dna stranice i trening bi mi izgledao tacno onako kako je napisano,komentari?

                i ljudi nemojte tako sitno odgovarati treba mi temeljan savet sa treningom hranom suplementima flasiranom ili obicnom vodom sve plz?

                mislite da se ne moze raditi tipican 5 day split zbog premale frekvencije usled roida?

                i kad budem ubrizgao ampulu nakon koliko vremena mogu osetiti kick s obzirom da je enantat u pitanju?
                get the fuck out of your comfort zone

                the only thing that interferes with my learning is my education

                Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

                Comment


                • #9
                  Sta mislite o ovoj trening rutini

                  1 grudi

                  2 ledja

                  3 odmor

                  4 ramena

                  5 noge

                  6 ruke

                  7 odmor

                  8 odmor

                  9 grudi... itd

                  prosecno 7-9 serija po grupi zavisno kada pogodim dobro svaka serija do otkaza odmor izmedju serija 1.30-2 min skidanje po 5kg u proseku posle svake serije posle jedne vezbe od 3 serija odmor 3 min pa full tezina sta mislite o tome?

                  creatin 3*5 g

                  whey 30 g ujutru 50 g posle treninga

                  gainer 20% proteina 120 g pre 120 g posle

                  dex 50 g pwm

                  obroci na 3 sata otpr

                  tokom dana

                  hleb cca 300 g

                  krompir cca 500 g

                  jaja 5

                  riba-junetina-teletina-belo meso 300 g

                  19 god 103 kg 190 cm misljenja?
                  get the fuck out of your comfort zone

                  the only thing that interferes with my learning is my education

                  Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

                  Comment


                  • #10
                    Re: Sta mislite o ovoj trening rutini

                    Ovo je potpuno nejasno napisano.
                    103kg na 190cm i koristis gainer? Zasto??
                    U ovome sto si napisao ne vidim nigdje voca i povrca, slabo je ovo !!!
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment

                    Working...
                    X