Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj dan ;D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj dan ;D

    Pozdrav prijatelji!
    Napisat ću vam uglavnom kako moj dan izgleda pa da mi kažete koji savjet, kritiku ili čak i pohvalu

    Uglavnom dižem se u
    7:00 jedem uglavnom domaći pekmez od šljiva-šipka, domaći putar ili neke namaze koje mi baka napravi, ili nekad zobene(kad ima) ali sve to uz čašu miljeka(homemade)...
    onda u školi pojedem topli sendvič(ja mislim da je bolje to pojest nego neke čipseve i tako ta sranja, jer u toplom barem ima povrća)
    onda dolazim kući oko 2h ručam što mi baka ili mater napravi (zavisi, al svaki dan nešto drugo, tjestenina, riža, neki saft,pire,piletina,teletina itd...),
    onda oko 5 sati vježbam pa sve do 6(treniram svaki dan), u trening spada dizanje utega(20-25minuta,svaki dan druga skupina), trbušnjaci oko 5-10 minuta, onda idem na orbitrek (20 min, 2 dana u tjednu HIIT), uz to pijem zeleni čaj,
    poslije treninga jedem (mlijeko,domaći sir,putar itd... možda neko meso šta nađem xD) i
    prije spavanja oko 10 h pojedem 2 kuhana jaja(od bakinih kokoški)!

    Samo tražim da mi kažete u čemu griješim ako ikako može,a za to što govorim "domaće-domaće" jer baka mi drži "blago" tj. stoku pa imam sve uglavnom domaće, i više volim domaću hranu nego ovu iz dućana "diš poredit domaći sir,PRŠUT" hahhaha, putar, pekmez, mlijeko,jaja itd. sa kupovnim".

    Prijatelji, Hvala i nadam se da cete mi odgovorit i dat koji savjet preporuku !
    No Rules...

  • #2
    Re: Moj dan ;D

    Ovako, ne mozes trenirati svaki dan... Misicima treba vremena da se odmore
    Nadji sebi na forumu plan treninga

    Za trening mi se cini premalo 25 min
    Obicno trening bi trebao da traje od 45min do 1h 15 min(Ovo je krajnja granica, jer poslije 45 min testosteron se pocinje razlagati )

    Poslije treninga se uzima PWM... Neke proteine koji se brzo aporbiraju u organizam,
    (mlijeko,domaći sir,putar itd... možda neko meso šta nađem xD)
    -
    Ovo u crvenom nebi trebalo uzimati poslije treninga
    zato sto se mlijecni proizvodi slabo razlazu zbog laktoze, i kazein se inace sporo razlaze

    Navece jedi posni sir, ili ako vec imas domaci... a ne jaja, jaja jedi ujutru sa zobenim

    PS. Neka me ispravi neko ako grijesim

    Comment


    • #3
      Re: Moj dan ;D

      Možeš li mi navesti neke proteine(brze prirodne, osim wheya)... vježbam ja nekad i više al za svaki dan dovoljno mi je 25-30 min utega(bar mislim tako), i neosjećam umor niti u školi ni ovako, zato što odem spavat na vrijeme i ujutro se dižem sav u top formi i čitav dan mi je "gladak" tj. nekako se osjećam kao podmazan ništa neškljoca,neboli kao da sam zagrijan xD .... usput hvala ti na savjetima
      No Rules...

      Comment

      Working...
      X