Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programi sa kojima ste uocili najveci rezultat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Programi sa kojima ste uocili najveci rezultat

    Pun je forum tema o razlicitim vrstama programa, vjezbi i podjele..cinjenica je da isti program ne daje isti rezultat za svakog pojedinca, nekome vise odgovara jedan, drugima drugi program itd.. no uzevsi u obzir da vecinom svi na forumu su u potrazi za "savrsenim" programom, sa kojim ce dobiti najbolji te zeljeni rezultat, u ovoj temi mozemo pisati o programima sa kojima smo uocili najveci rezultat, najsuvremenijim programima, klasicinim split treninzima i ostalo..

    Sto se mene tice, jos sam u potrazi za "savrsenim" programom, primarni cilj mi je dobiti na masi te snazi.. probao sam OVT (optimized volume trening) trening, PMB (power,muscle,burn), te klasicnu split tjednu podjelu, no nekih vecih rezultata nisam primjetio sa iti jednim od njih, o prehrani i odmoru necemo pricat, uzet cemo u obzir da su isti solidni.

    Evo volio bi da se sto vise korisnika ukljuci u raspravu, te napise nekoliko recenica o svome iskustvu sta se programa tice.

    inace treniram 4x tjedno, te neznam kako ukomponirat starting strenght trening, ukoliko u mome slucaju ima smisla probat (jer je on 3 puta tjedno)...
    Last edited by Vule46; 01-11-11, 14:22.

  • #2
    Re: Programi sa kojima ste uocili najveci rezultat

    Meni osobno najbolje odgovaraju osnovne compound vježbe, ova drkeljanja-izolacije sa par kila me uopće ne zanimaju...

    http://www.building-body.com/Sto-su-...i-pokreti.html

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Programi sa kojima ste uocili najveci rezultat

      Ne odustaje čovek...

      o prehrani i odmoru necemo pricat, uzet cemo u obzir da su isti solidni
      Da su solidni, ne bi pisao ovo:

      no nekih vecih rezultata nisam primjetio sa iti jednim od njih
      Treće solucije nema, sem da si bolestan, eto...
      DR. Lonnie Lowery

      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

      Comment


      • #4
        Re: Programi sa kojima ste uocili najveci rezultat

        Originally posted by skullHeaD View Post
        Ne odustaje čovek...



        Da su solidni, ne bi pisao ovo:



        Treće solucije nema, sem da si bolestan, eto...
        al da se javia covik razumia bi, nego pola covika...
        ove puvandere priko zice bi kastrira

        Comment


        • #5
          Re: Programi sa kojima ste uocili najveci rezultat

          Totalno si moderan, osvetniče!
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment

          Working...
          X