Announcement

Collapse
No announcement yet.

Optimize Volume Trening (OVT) - Prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Optimize Volume Trening (OVT) - Prehrana

    Pozdrav svima,

    Planiram pocet sa OVT-om, ne cini mi se los program, zadivila me preobrazba Christiana Thibaudeaua u rekordnom roku vremena, naravno da ona ukljucuje iznimno strogu prehranu, treniranje i odricanje kako bi dosli do takvih rezultata kolko je god moguce.
    Zanima me kako se hraniti tijekom ovog programa, definicija ili masa, jer valja napomenuti kako je Christian izgubio i na masi i na masnocama, a izgradio kvalitetne misice.
    Ja osobno mislim da je defka, al trazim jos odgovora, radi sigurnosti i uspjeha.

    Sta vam se cini od programa?

  • #2
    Re: Optimize Volume Trening (OVT) - Prehrana

    Imaš već temu o OVTu, a Thib se nije čudesno preobrazio nego samo izdefinirao, i naravno nakemijao! No, to nije do programa, već do prehrane - tj. deficita. Dakle isti program, ovisno o suficitu/deficitu daje različite rezultate.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Optimize Volume Trening (OVT) - Prehrana

      Ako si relativno nov u teretani, mislim da je OVT i kcal deficit vrhunski recept za CNS overload.

      CT je imao, ko što je Patrick rekao, dobar arsenal kemije uz sebe.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Optimize Volume Trening (OVT) - Prehrana

        Ovisi kako definiras pocetnika

        Znači program nije baš tolko dobar kao sto mi se činilo? Ako uračunam taj arsenal suplemenata i relativno CNS opterećenje..?

        Comment


        • #5
          Re: Optimize Volume Trening (OVT) - Prehrana

          Dobar je program, ali je pretjeran da bi se radio u kalorijskom deficitu. Znači radi ga s ciljem povećanja mišićne mase, a ne s definicijom u planu.

          Ne znam jesi li skužio, ali pod "kemijom" mislimo na steroide, a ne na suplemente.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: Optimize Volume Trening (OVT) - Prehrana

            Originally posted by Dida View Post
            Dobar je program, ali je pretjeran da bi se radio u kalorijskom deficitu. Znači radi ga s ciljem povećanja mišićne mase, a ne s definicijom u planu.

            Ne znam jesi li skužio, ali pod "kemijom" mislimo na steroide, a ne na suplemente.
            Na doping sam mislija, samo sam krivu riječ izabra.

            Ok, hvala puno na odgovorima.

            Comment

            Working...
            X