Announcement

Collapse
No announcement yet.

Static Contraction Training by Pete Sisco

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Static Contraction Training by Pete Sisco

    Ima li neko iskustva sa ovakvom vrstom treninga?
    http://www.bodybuilding.com/fun/sisco6.htm

    Deluje zanimljivo i totalno drugacije od svega sto sam do sad citao... Posebno ideja o tome da se ide u teretanu svakih 10 dana, itd... Dakle, jel neko probao i kakva su isustva?
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

  • #2
    Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

    Sta je ovo, neki izometrijski?
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #3
      Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

      da... prvi put se susrecem s ovakvim savetima... deluje mi veoma zanimljivo, pogotovo zato sto imam utisak da zapadam u pretreniranost polako, udario mi kreatin u glavu Zanimljivo je i da Pete u jednoj od njegovih e/books tvrdi da ishrana (naravno mora biti kalorijski dovoljna) i suplementi nemaju skor nikakav uticaj na rast misica, vec da sve zavisi od vezbanja s velikim tezinama i genetike - sto vam prodavci suplemenata nikada nece reci, jer bi izgubili posao...
      Originally posted by skullHeaD View Post
      Sta je ovo, neki izometrijski?
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #4
        Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

        Cek, pa izometrijski nije bas za hipertrofiju koliko ja znam?
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • #5
          Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

          nisan čita sve al vidia san ovo svako 10 dana.. ne da bi izgorija.. sad san na 6 puta tjedno i srida mi je OFF i mrzin taj dan.. :S
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #6
            Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

            Neznam.. Znam da neki vježbači, kao recimo Antoine Vaillant, noge rade svaki 10 dan..
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • #7
              Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

              kad smo kod nogu već, ovde na forumu najviše pohvala dobijam upravo na noge i leđa, koje gotovo nikad i ne radim!!! Kako je to moguće da su mi najbolji delovi oni koje ne radim često?! Ima nešto u tom odmaranju i onda zapneš i digneš velike težine, pa opet odmaraš da te bog zaboravi... ne znam, mislim da cu da probam mesec-dva
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • #8
                Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

                Originally posted by MarkoPolo View Post
                Neznam.. Znam da neki vježbači, kao recimo Antoine Vaillant, noge rade svaki 10 dan..
                Napredni i iskusni vježbači mogu puno bolje pogoditi i razvaliti mišić od početnika. Sjećam se da je Eddiey Abbew rekao da biceps radi jednom u 14 dana.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

                  danas sam radio ovaj trening, verziju B

                  Workout B
                  1. Lower Back
                  2. Chest
                  3. Upper Back
                  4. Legs
                  5. Calves

                  pa ove nedelje jos jednom imam trening, radim verziju A

                  Moram reci da je zanimljivo bilo, videcu kakvi ce efekti biti sutra, prekosutra, sto se upala tice...

                  Bench obicno radim 4 x 10 x 70 kg, a sad sam radio 3 x 5 sekundi x 110 i nakon toga sam se osecao super i napumpano

                  Listove obicno radim 4 x 15 x 60 kg, a sad sam stavio 90 kg (nema vise), pa sam uradio isto 4 serije, samo sto sam imao jedno "ponavljanje" od oko 5-10 sekundi u krajnjem polozaju, sa stajanjem na prstima.

                  Seated cable rows sam radio sa 90 kg, dakle samo povucem oko 10 cm, i to ne rukama nego lopaticama unazad i tako drzim oko 5-10 sekundi. Inace radim ovu vezbu 4 x 10 x 55, 60 kg

                  I tako dalje, i tako dalje... shvatate princip... Nema pokreta, osim 5-10 cm i koristi se najveca tezina koju mozes da drzis oko 5 sekundi. Verovatno sam negde mogao da stavim i vece tezine... ali neka, sledeci put.
                  E sad jos samo treba da se naviknem da idem u gym SAMO dva puta nedeljno, a to je tek uvod, posle se po ovom programu ide i jednom nedeljno ili jednom u 10 dana...Zvuci nenormalno, ha? Ali s obzirom da sam sklon pretreniranosti i da sam pravi gym addict, mislim da ce mi prijati malo promena
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #10
                    Re: Static Contraction Training by Pete Sisco

                    http://www.youtube.com/watch?v=1wJausc5-Vs
                    ovako izgleda bench press, recimo
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment

                    Working...
                    X