Announcement

Collapse
No announcement yet.

3 dnevni trening sa bucicama (koi je dobar za topljenje maasnih naslaga) uz HITT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 dnevni trening sa bucicama (koi je dobar za topljenje maasnih naslaga) uz HITT

    Ovako zelim da pitam nekoliko pitanja i molim za odgovor. Ovo ljeto sam napravio bucice koje teze 13kg i vjezbao sam misleci da u moj grad nije bilo teretane ali imalo je ali ne neka velika neka mala tamo nemozes da dises kad odes ali ja sam saznao bas za vrejeme skole i sada nemogu da idem ali u meguvreme sam saznao da je otvorena jos jedna velika teretana mn dobra u jedno kazino i odlucio sam od ljeto da pocnem da idem tamo da vjezbam ali sad ovako sam razmislao. Ja imam problema sa salo pa ovako mislim da ja kad zavrsim skolo da vjezbam doma sa bucicama i da trcim HIIT svaki drugi dan za da trgnem masno tkivo da napravim neka definicija i nakon toga da trgnem u teretana da pocnem masu i da tjeram sve dok sam ovjde u ovi grad. Pa sada ako mogu da dobijem od vas neki 3 dnevni trening sa bucicama(koi je dobar za topenje maasnih naslaga), a za HIIT-a znam. Gledao na net neki kao onaj 300 workout takvi nekaki Spartakus i takvi stvari ali imam problema nemam vratilo i nemam snagi da radim sklekove pa tako da te vjezbe da mogu da zamenim sa druge ako moze....? I jos jedno pitanje : Kad dodge dan da trgnem teretanu imam vec fitness rukavice dakle treba mi jos pojas pa da vas pitam za koje vjezbe je dobro koristit pojas kad ides na velike kilaze? Dali je obavezno da imas od one LIFTING STRAPS(neznam kako se zove na vas jezik) ili mogu i bez njih i ako vec moram da ih imam za koje vjezbe trebaju mi??

    Nadam se da smo se razumjeli ako ne razumjete nesto kazite u komentare zasto nisam iz hrvatske pa ne pricam tako dobrro... Iz Makedonije sam. Pozdrav
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: Nekoliko pitanja od mene...

    Najprvo znaes li si cto si rabotal so ishrana ti? To najprvo, solo trening ne e efikasen bez to. I da nam reces znaes li anglijski, germanski ili bilo koi jzik sem makedonski.

    Pojas koristis na dedlift i cucanj, uzmi si edan.
    Last edited by skullHeaD; 11-12-11, 21:33.
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #3
      Re: Nekoliko pitanja od mene...

      Hahaah znam engleski i o ishrani znam sto trebam jest a sto ne

      http://www.menshealth.com/spartacus/...us-Workout.pdf Evo spartacus workout ja mislim da ovo sa HIIT-a i dobra ishrana da je super za defeniciju
      I live for BODYBUILDING

      Comment


      • #4
        Re: Nekoliko pitanja od mene...

        A sta da ti kazem, do vranja i preseva sam bio najjuznije, tako da mi gramatika nije jaca strana. pokuso sam. Sve sto ti nije bas najlakse da objasnis, na engleski.
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • #5
          Re: Nekoliko pitanja od mene...

          Daj brate nije stvar o jeziku gramatiku imenke zamenke nismo na skolu jbg. Pitao jednostavno dali mogu da skinem salo sa onaj program i HIIT-a(Posto i nesam neki SLON pa da trebam mn za skidanje)? I za koje vjezbe trebam pojas a za koje one lifting straps? Ljepo i jednostavno procitas i sta znas odgovoris i kraj Engleski makedonski sprski hrvatski ... Torbeski A1A2
          I live for BODYBUILDING

          Comment


          • #6
            Re: 3 dnevni trening sa bucicama (koi je dobar za topljenje maasnih naslaga) uz HITT

            Mogu li iz ovaj Spratacus program da zamjenim vjezbe:

            t-pushup - Dumbbell Bench Press

            Pushup-position row - Single arm row ???

            Za sklekove nemam dovolno snage a za ovu dr vjezbu nemam takve bucice one 6to agolne ili kako i da se zvali.... :/
            I live for BODYBUILDING

            Comment

            Working...
            X