Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lokalno gubljenje sala?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lokalno gubljenje sala?

    Ajmo vaša iskustva i mišljenja:

    http://www.exyu-fitness.com/zdravlje...ko-se-postize/
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Lokalno gubljenje sala?

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?
    Epic
    SIGOVANO
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #3
      Re: Lokalno gubljenje sala?

      Slažem se s ovim da salo treba držati na toplom. To naravno ne znači zamotati se u foliju što je česti prizor po teretanama.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Lokalno gubljenje sala?

        frend mi je poslao taj članak i kaže..eto tii..nemaš pojma.. tvoja teorija pada u vodu.. vidiš da je moguče gubit salo samo sa stomaka.... baš me zanimaju mišljena ostalih članova..
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #5
          Re: Lokalno gubljenje sala?

          Originally posted by Trace_4 View Post
          frend mi je poslao taj članak i kaže..eto tii..nemaš pojma.. tvoja teorija pada u vodu.. vidiš da je moguče gubit salo samo sa stomaka.... baš me zanimaju mišljena ostalih članova..
          Frend ti isto baš ne čita tekst s razumijevanjem. Tekst zapravo govori o lakšem mobiliziranju sala na tvrdoglavim mjestima. Dakle, želimo potaknuti salo da se počne topiti jer čest je slučaj da salo na trbuhu ostaje dok salo na ostatku tijela odlazi. U tim slučajevima se treba pobrinuti oko tih par stvari kao što je držanje špeka na toplom. Zato npr. plivanje nije dobar izbor za cardio u slučaju postojanja tvrdoglavog sala.

          Ni tu se ne govori o izričitom lokalnom topljenju što ljudi žele postići tisućama trbušnjaka i ničim drugim. Uz prehranu i aerobne i anaerobne treninge, ti neki trikovi mogu pomoći lakšem mobiliziranju masti s određenih dijelova tijela. I to u jednom malom postotku. Očekivati da će netko skinuti samo škembu, uz nepromijenjenu kompoziciju ostatka tijela, je totalno nerealno. A to je ono što ljudi inače pod "lokalno topljenje" smatraju.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: Lokalno gubljenje sala?

            Originally posted by Dida View Post
            Frend ti isto baš ne čita tekst s razumijevanjem. Tekst zapravo govori o lakšem mobiliziranju sala na tvrdoglavim mjestima. Dakle, želimo potaknuti salo da se počne topiti jer čest je slučaj da salo na trbuhu ostaje dok salo na ostatku tijela odlazi. U tim slučajevima se treba pobrinuti oko tih par stvari kao što je držanje špeka na toplom. Zato npr. plivanje nije dobar izbor za cardio u slučaju postojanja tvrdoglavog sala.

            Ni tu se ne govori o izričitom lokalnom topljenju što ljudi žele postići tisućama trbušnjaka i ničim drugim. Uz prehranu i aerobne i anaerobne treninge, ti neki trikovi mogu pomoći lakšem mobiliziranju masti s određenih dijelova tijela. I to u jednom malom postotku. Očekivati da će netko skinuti samo škembu, uz nepromijenjenu kompoziciju ostatka tijela, je totalno nerealno. A to je ono što ljudi inače pod "lokalno topljenje" smatraju.
            Da, ljudi će uvjek tražit čarobnu formulu, napitak, opremu.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Lokalno gubljenje sala?

              vidjali smo colemana koji non stop nosi onaj pojas (steznjak) preko absa
              mislim da je on bas o tome govorio isto
              nije rekao da djeluje nesto extra
              al svejedno ga je nosao
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #8
                Re: Lokalno gubljenje sala?

                I ja kažem da lokalno topljenje sala nije moguće. I potpuno se slažem sa Didom, to su samo neki mali trikovi za lakšu mobilizaciju sala, i ništa više.
                Salo je čak dobro i masirati, jer se tako postiže grijanje i bolja prokrvljenost što će opet malo pomoći kod potrošnje tog sala.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Lokalno gubljenje sala?

                  neznam,ja se nadam da funkcionira jer sam popusio foru kao zadnju nadu da skinem spek.imam pojas onaj mekani izgleda kao pojas za motor.kad radim kardio stavima ga s tim da onaj dio za leda debeli okrenem naprjed i puknem 15-20min hodanja na traci.nadam se pa javim rezultate
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment

                  Working...
                  X