Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omar Deckard - razvoj mase i definicija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omar Deckard - razvoj mase i definicija

    -zasto svi,velika vecina,forumasa govori da se nemoze razvijati masa i biti u definiciji??na ''vasem'' portalu ima link gdje bodybuilder Omar Deckard govori da se to moze i da je on upravo to radio! http://www.building-body.com/Omar-Deckard.html ! znaci MOZE SE,samo TESKO!bar tesko ''nama naturalcima''! al ako se sredi prehrana,trening i odmor,moze se!znaci glupa je prica kad netko ''novi'' ovdje na forumu pita moze li se to odma svi pametni se pravi i NEMOZE!pa mu kazu glup si ovako onako citaj malo,onda si i TI glup citaj i ti!
    -osobno poznajem jednog bodybuildera,samo se time bavi,i na masi i definiciji je!znaci dize masu al mu je misic definiran!ja osobno nemogu,jer mi prehrana nije vrhunska,al ko se bavi time,MOZE!
    -ispricavam se adminima sto sam otvorio temu,jer stvarno ima previse tema ovdje,glupi,al bih bas zelio cuti sada vasa misljenja i sta kazete na ovo!

  • #2
    Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

    moze se postici ovakav izgled i biti i masivan i definiran,ali moras biti na hrpi anabolika
    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

    Comment


    • #3
      Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

      haha ... pa ovo je profi BB njegov posao je i po dva puta dnevno trenirati, pravilno jesti i pravilno se piknuti, i znas sto u slobodno vrijeme nejde u skolu ili na neki posao , ma mogao bi se odgovor pisati par sati u kratko to ti je isto koda da uzmes neki prosjecan automobil i ides se utrkivati sa bolidom F1 )

      primi se citanja sa razumjevanjem i kreni sa ovim linkom koji si stavio plus par godina staza u teretani i pravilnoj prehrani i onda ces shvatiti...

      Comment


      • #4
        Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

        Originally posted by ibro10 View Post
        -zasto svi,velika vecina,forumasa govori da se nemoze razvijati masa i biti u definiciji??na ''vasem'' portalu ima link gdje bodybuilder Omar Deckard govori da se to moze i da je on upravo to radio! ! znaci MOZE SE,samo TESKO!
        -osobno poznajem jednog bodybuildera,samo se time bavi,i na masi i definiciji je!znaci dize masu al mu je misic definiran
        samo cu ti rec da procitas sto puta ovo što sam ti podebljao

        Comment


        • #5
          Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

          -ma daj,kuzim ja to sve,al kad vidite kako neki forumasi odgovaraju na to,koda su pokupili svu pamet svijeta,nemoze nemoze bla bla bla,odakle mu to??napisao njegov kolega prije negdje u postu,i tako ta sranja! moze odgovorit,MOZE profi bb a naturalac bas i ne,nesto u smislu toga,a ne kak vecina govori! al dobro! upravu ste :P

          Comment


          • #6
            Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

            +1 za ibru

            Comment


            • #7
              Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

              Originally posted by ibro10 View Post
              -ma daj,kuzim ja to sve,al kad vidite kako neki forumasi odgovaraju na to,koda su pokupili svu pamet svijeta,nemoze nemoze bla bla bla,odakle mu to??napisao njegov kolega prije negdje u postu,i tako ta sranja! moze odgovorit,MOZE profi bb a naturalac bas i ne,nesto u smislu toga,a ne kak vecina govori! al dobro! upravu ste :P
              pa svi ti koji postave taka pitanja su pocetnici, nece sigurni neki sto je na steroidima doci na forum i pitat tak sta. znaci kako oni pitanje postave, takav odgovor dobiju. ne vidim sta tebi tu nije jasno i sta ti smeta ?
              sta bi trebali rec pocetniku koji ne zna sta je bb prehrana, da uzme steroide i da po trenira dva puta dnevno ?

              Comment


              • #8
                Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

                Prilikom razmatranja savjeta/tekstova/uputa trebate uvijek imati na umu da za škvadru na anabolicima vrijede ponešto drugačija pravila glede učestalosti treninga, brzine oporavka kao i prehrane. Za natural vježbače na početku se najbolje držati uhodanih i provjerenih metoda, a kasnije, kako pojedinac stječe iskustvo i upoznaje tijelo, vršiti prilagodbe i izvući maksimum.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

                  -pa normalno je da onaj tko je na anabolicima moze ''drugaciji'' trening od nas radit,sve to stoji,al mozes ti i pocetniku odgovorit moze profi bb il nesto tako!ako je pocetnik,tek ulazi u ''bb svijet'' nemora bit MUTAV!
                  -i gledao sam trening cutlera i primjetio sam da on npr. kad radi prsa da uradi 8-9 vjezbi po nekoliko serija! moram i ja sad tako??-NO!

                  Comment


                  • #10
                    Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

                    Originally posted by patrickstar View Post
                    prilikom razmatranja savjeta/tekstova/uputa trebate uvijek imati na umu da za škvadru na anabolicima vrijede ponešto drugačija pravila glede učestalosti treninga, brzine oporavka kao i prehrane. Za natural vježbače na početku se najbolje držati uhodanih i provjerenih metoda, a kasnije, kako pojedinac stječe iskustvo i upoznaje tijelo, vršiti prilagodbe i izvući maksimum.
                    amennnnnnnnnnnnn
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • #11
                      Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

                      Profesionalci također imaju godiošnje razdoblje kad imaju poveću tjelesnu masu i kad skidaju višak.
                      Cilj je dobiti kvalitetnu mišićnu masu da se što manje umastimo i kasnije izgubiti višak masnoća a da pri tom izgubimo što manje mišića takko da bi na kraju bilu u plusu. Dobiti čistu mišićnu masu a pri tome bez masnoća je jako teško. Uz pomoć "dodataka" možda....
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #12
                        Re: omar deckard-razvoj mase i definicija

                        Kaj sam ja lud il bilder u linku ni jednom nije rekao da je na definiciji?

                        Tip govori o tome da se ne zamasti pretjerano na masi tj. o clean bulku. To nema veze s "definicijom" tj. smanjenjem potkožnog masnog tkiva.

                        Defkanje i masa je moguće samo na početku vježbanja i na prvoj kuri (tj. i na svakoj sljedećoj ako povećavaš doze), ali i takav pristup je loš pa makar bio na kemiji jer je bolje iskoristiti tu kemiju za što veći dobitak mišićne mase pa se onda zdefkati nego drljati u poluprazno na rubu kalorijskog deficita oslanjajući se na steroid da to malo hrane potjera u mišić.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment

                        Working...
                        X