Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arianko - trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Arianko - trening

    Originally posted by WTF View Post
    bas ga pizdis sada
    nevidim razloga da ne radim prsa svaka 3-4 dana
    i da..razvalim ih junački, toliko da bi ih sutra opet mogao raditi...ali to je zato sto to obozavam a ne zato jer sam egoista , vec obozavam za ''očito razliku'' od tebe kojem je to pod '' uh moram danas''
    razlog zasto ne treba raditi prsa svaka 3-4 dana je taj jer si najvjerojatnije natural a treniranje iste misicne skupine svaka 3-4 dana dovodi u pretreniranost ako smo natural,bas me zanima zas ne radis ostale misicne skupine dva put tjedno,a da najvjerojatnije radis bench sat i pol pa se zato veselis prsima toliko.......
    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

    Comment


    • #32
      Re: Arianko - trening

      Originally posted by stipedinamit View Post
      razlog zasto ne treba raditi prsa svaka 3-4 dana je taj jer si najvjerojatnije natural a treniranje iste misicne skupine svaka 3-4 dana dovodi u pretreniranost ako smo natural,bas me zanima zas ne radis ostale misicne skupine dva put tjedno,a da najvjerojatnije radis bench sat i pol pa se zato veselis prsima toliko.......
      scrollaj gore moj trening...natural sam naravno... 3 su treninga, leđa-biceps, prsa-triceps, noge-ramena ili kadkad samo noge...
      trening 1, trening 2, odmor. trening 3, trening 1, odmor , trening 2. trening 3, odmor..pa racunaj...evo 7 mjeseci bez propustenog treninga...od suplemenata trenutno whey+dex poslije treninga i ujutro uz zobene(kadkad) .. i dobro mi ide..zato nevidim razloga da nemoze
      i da.. pauze su mi minutu, pred zadnju seriju gdje dajem maksimum uzmem 2 minute

      Comment


      • #33
        Re: Arianko - trening

        Originally posted by WTF View Post
        scrollaj gore moj trening...natural sam naravno... 3 su treninga, leđa-biceps, prsa-triceps, noge-ramena ili kadkad samo noge...
        trening 1, trening 2, odmor. trening 3, trening 1, odmor , trening 2. trening 3, odmor..pa racunaj...evo 7 mjeseci bez propustenog treninga...od suplemenata trenutno whey+dex poslije treninga i ujutro uz zobene(kadkad) .. i dobro mi ide..zato nevidim razloga da nemoze
        i da.. pauze su mi minutu, pred zadnju seriju gdje dajem maksimum uzmem 2 minute
        ak ti pase tak sam nastavi,ipak je bb individualan sport i treba slusati svoje tijelo ,prema tome samo naprijed....
        slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

        Comment


        • #34
          Re: Arianko - trening

          Originally posted by stipedinamit View Post
          ak ti pase tak sam nastavi,ipak je bb individualan sport i treba slusati svoje tijelo ,prema tome samo naprijed....
          tocno tako

          Comment


          • #35
            Re: Arianko - trening

            Koliko je dobro trenirati navečer? Namjeravam početi trenirati MMA pa bi imao pristup teretani poslije treninga navečer i ujutro ovisi o školi na koj trening bi mogao ići.

            Comment


            • #36
              Re: Arianko - trening

              Originally posted by arianko View Post
              Koliko je dobro trenirati navečer? Namjeravam početi trenirati MMA pa bi imao pristup teretani poslije treninga navečer i ujutro ovisi o školi na koj trening bi mogao ići.
              Ja skoro pa uvijek treniram navečer i problema nikad.

              Comment


              • #37
                Re: Arianko - trening

                Ja skoro pa uvijek treniram navečer i problema nikad
                ja isto, još bolje neg ujutru bar meni
                Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

                Comment


                • #38
                  Re: Arianko - trening

                  Pitam čisto informativno. Nema ništa bolje nego kada poslje treninga odeš pod tuš pa u krevet. Bar meni.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Arianko - trening

                    Originally posted by arianko View Post
                    Pitam čisto informativno. Nema ništa bolje nego kada poslje treninga odeš pod tuš pa u krevet. Bar meni.
                    Točno, volim odraditi trening kad znam da poslije njega nemam nikakvih obaveza, jer kad bi isao ujutro, ubio noge, pa na posao, pa pic.ke materine umro bih, ovako fino navečer se razvalim (iza 18 h pa na dalje) i onda što me volja.

                    Comment

                    Working...
                    X