Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening 3 dnevni split radim - misljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening 3 dnevni split radim - misljenje

    3 dnevni split radim
    1. dan
    ledja biceps zadnje rame
    lat pulldown
    veslanje na spravi
    jednorucno veslanje
    scootova klupa
    pregib bucicama
    neznam kako da objasnim vjezbu
    http://www.coopersguns.com/videos/ex...bell-rear-fly/
    2.dan
    prsa triceps srednje rame
    kosi bench + razvlacenje superserija
    ravni bench+ razvlacenje superserija
    potisak na celo Z sipkom
    povlacernje kablovima prema dolje
    lateralna dizanja
    3. dan
    noge trbuh
    leg press
    extenzija
    fleksija
    podizanje na prste na spravi
    gladijator sprava za trbuh
    dizanje trupa ali samo do pola, ne u uspravan polozaj
    4. dan
    ledja-trbuh
    vjezbe gore^^
    5. dan
    hiit
    90 sec hoda 6 km/h
    30 sec trcanje 16 km/h - tolko je najvise na traci

    i poslje svakog treninga utezima odradim 15 min na orbitreku 65-70 okretaja, na definiciji sam i teram keto
    jel trening u redu?preporuke kritike, izmjene sve je dobro doslo

  • #2
    Re: trening misljenje

    nije ti to loše ja radim slično samo što izdvojim dan za ramena posebno,ja bi rađe radio rame u petak i poslje njega radio hiit ili ukomponirao na dan kad radiš prsa jer tada ionako dosta radi rame tako da bi ja u 2. dan vjerojatno ubacio propadanja i superseriju shoulder press i lateralna dizanja
    ali ono svako radi kako njemu paše i ako ti ovaj program odgovara drži se toga samo bi fkt trebo radit propadanja

    Get Ripped Or Die Mirin'
    --------R.I.P--------
    Aziz Sergeyevich Shavershian

    Comment


    • #3
      Re: trening misljenje

      ramena necu radit zasebno, prednje rame mi radi dosta s prsima, srednje napravim u tom treningu, a zadnje s ledima, tako da mislim da nema potrebe za izdvajanjem ramena posebno kad se dosta aktiviraju kod drugih misicnih skupina ...

      Comment


      • #4
        Re: trening misljenje

        a ok ti je to samo nezz dal stimuliraš mišić maksimalno jer tjekom definicije je to jako bitno kako tijelo nebi izjedalo mišić zbog energije
        ako je stimulacija manje intenzivna nego prije tijelo reagira na to doslovno u ovom smislu:ne dižeš vše tolko kao prije znači ne trebaju ti ti mišići možeš ti i bez njih a salo ću ostavit za kasnije u slučaju da te neko ostavi u pustinji bez hrane tjedan dana.
        jer ipak radit compound za ramena je velika razlika od rađenja vježbi gdje dio ramena samo asistira u vježbanju većeg mišića (prsa,leđa itd..) al samo moje mišljenje... sretno

        Get Ripped Or Die Mirin'
        --------R.I.P--------
        Aziz Sergeyevich Shavershian

        Comment


        • #5
          Re: trening misljenje

          kuzim sve sta zelis rec i cijenim tvoje misljenje , dapace a sta mislis o rasporedu treninga? mislio sam zamjeniti 2 i 3 dan da ne radim trbuh 2 dana zaredom i da mi se noge usiju odmorit do hiita.

          Comment


          • #6
            Re: trening misljenje

            Originally posted by Filip95WW View Post
            a ok ti je to samo nezz dal stimuliraš mišić maksimalno jer tjekom definicije je to jako bitno kako tijelo nebi izjedalo mišić zbog energije
            ako je stimulacija manje intenzivna nego prije tijelo reagira na to doslovno u ovom smislu:ne dižeš vše tolko kao prije znači ne trebaju ti ti mišići možeš ti i bez njih a salo ću ostavit za kasnije u slučaju da te neko ostavi u pustinji bez hrane tjedan dana.
            jer ipak radit compound za ramena je velika razlika od rađenja vježbi gdje dio ramena samo asistira u vježbanju većeg mišića (prsa,leđa itd..) al samo moje mišljenje... sretno
            zato ja pijem puno vode(20 litara) na defki pa tijelu nikad ne pada na pamet ovo za pustinju tako da samo gubim salo a nikad misice, neovisno od deficita ili treninga





















            not serious
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: trening misljenje

              to bi ti bilo dobro da iako se ne moraš brinut o trbuhu toliko jer su ti mišići drugačiji od drugih tj. mišići izdržljivosti,znači trbušnjaci ti bolje toleriraju opterećenje pa ih se zato može češće raditi ista stvar je i sa listovima... al da ugl probaj zamjeniti 2 i 3 dan pa vidi kak ti to odgovara
              čisto informativno,koliki ti je postotak masnoće u slučaju da znaš odprilike?

              Get Ripped Or Die Mirin'
              --------R.I.P--------
              Aziz Sergeyevich Shavershian

              Comment


              • #8
                Re: trening misljenje

                puno previse, moja procjena 18%

                Comment


                • #9
                  Re: trening misljenje

                  @tripleZ to je bilo samo kao primjer i htio sam reć da je tijelu glavni cilj da ne umreš znači spremanje energije i rađe koristi mišiće nego salo osim ako se mišići ne izlažu konstantnom naporu kako bi ih tijelo zadržalo

                  Get Ripped Or Die Mirin'
                  --------R.I.P--------
                  Aziz Sergeyevich Shavershian

                  Comment


                  • #10
                    Re: trening misljenje

                    Originally posted by pro_beginer View Post
                    puno previse, moja procjena 18%
                    a nea veze samo nastavi ovako kao si krenuo još eksperimentiraj malo nemoj keto držat predugo ono ja ga držim pet tjedana najviše i onda krenem na carb cycle 2-3 tjedna pa onda opet keto i tak kombiniraj nemoj samo sve držat na istom jer će se tijelo naviknut i doć ćeš do platoa probaj i dnevni unos kalorija izmjenjivat svaki dan ili svaki drugi dan

                    Get Ripped Or Die Mirin'
                    --------R.I.P--------
                    Aziz Sergeyevich Shavershian

                    Comment


                    • #11
                      Re: trening misljenje

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      zato ja pijem puno vode(20 litara) na defki pa tijelu nikad ne pada na pamet ovo za pustinju tako da samo gubim salo a nikad misice, neovisno od deficita ili treninga

                      Comment


                      • #12
                        Re: trening misljenje

                        da ne otvaram novu temu....poceo bi ic u ""teretanu klubsku"" (ima klupicu za kosi/ravni bench,za trbusnjake i cirka 150 kg utega.....al tamo mogu samo odmah nakon treninga.. znaci trening od 18.00 do 19.45 i onda u teretanu... šta sad da radim???

                        bi mogo npr. poslje odbojke pojest bananu i pojacat malo glukozu u pwm i pijuckat to lagano za vrijem treninga u teretani.... ce doc do pretreniranosti i katabolizma ???

                        Comment


                        • #13
                          Re: trening misljenje

                          Ako fizički osjetiš da imaš "lufta" i viška energije, pojačaj HRANU da to sve prati, i samo udaraj i ništa ne pitaj!
                          žderi Meho, žderi!

                          I ako mene pitaš, pojedi nešto konkretno nakon odbojke, i nakon toga tek u teretanu (dok ti sjedne u želucu, da ti nebi bilo zlo).
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • #14
                            Re: trening misljenje

                            Originally posted by ano295 View Post
                            da ne otvaram novu temu....poceo bi ic u ""teretanu klubsku"" (ima klupicu za kosi/ravni bench,za trbusnjake i cirka 150 kg utega.....al tamo mogu samo odmah nakon treninga.. znaci trening od 18.00 do 19.45 i onda u teretanu... šta sad da radim???

                            bi mogo npr. poslje odbojke pojest bananu i pojacat malo glukozu u pwm i pijuckat to lagano za vrijem treninga u teretani.... ce doc do pretreniranosti i katabolizma ???

                            to ti i nije bas pametna ideja "s treninga na trening " ici , bilo bi dobro kad bi mogao ako bas moras isti dan ujutro i predvece trenirati, jer previse kalorija spucat ces u tako malom periodu,i moguce da bi mogao malo i preforsirat

                            i naravno ne oslanjaj se na prasak pa onda na drugi trtening, hrana je No1 , Uh goriva dorbog nabaci i proteina, pa kad se to fino svari onda bi se moglo treninrat
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment

                            Working...
                            X