Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: WTF - Trening

    Moram vaditi iz konteksta, predobro mi je to

    Originally posted by staragarda View Post
    hehe malo palim vatru danas da te potaknem na pisanje :P ( za ono kad sam reko da ste slabi u zgibovima + ^^)
    Samo pali brate, miran sam kao bubica A tebi ionako nebi nista zamjerio.

    Originally posted by staragarda View Post
    btw nebi ja ovaj program nikome savjetovao..nikome ko nije probao ostale rutine(jednostavnije, brze, lakse) s kojima bi rasto.
    Pa kako da ga savjetujes ako ga nisi radio? Neznas dobre i lose strane treninga da bi mogao kompetentno savjetovati

    Originally posted by staragarda View Post
    doso damko kingpin.. rekli da je super progam..pa ono..meni nije..
    Pošteno!

    Originally posted by staragarda View Post
    za mene je super program, onaj s kojim cu s manjim brojem vjezbi, ponavljanja i serija odraditi odlican posao..
    Ima li rezultata iza tvojih rijeci? Ima slika kakvih koje potkrijepljuju da ti leži program koji radiš?

    Originally posted by staragarda View Post
    btw 10x10 sam radio..i znam kakave upale dolaze s time..i jednostavno mi se to nije svidalo...i probao sam phat, i tu sam se pronasao, kombinacije snage(2 dana)+ hipertofija(3 dana)..
    Što ti se nije sviđalo? Upale? Don't be pussy

    Originally posted by staragarda View Post
    sto ne znaci da jednom kad budem ON necu preci na tvoj :P i to bas za vrijeme defke(10 x 10 cucanj)..
    ON?
    Da... kad covjek ulozi sav napor u treninge i prehranu te osobnog trenera i dobije neki rezultat odmah je ON? To dovoljno govori kako je moj trening meni odlican u OFF modu zar ne? Vidis kako je dobar a? A OFF ...

    Comment


    • #32
      Re: WTF - Trening

      Originally posted by mile View Post
      http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=8982

      Samo mi nije jasno zašto tu predlažu jednom u 2-3 mjeseca. Ipak, treba slušati svoje tijelo. Ako nekom odgovara ne vidim razlog zašto da to ne radi 1x tjedno.



      WTF - Jel prije svakog treninga teraš bajs ili samo kad je leg day?
      Samo kad je legg day... i nikad vise. Ne volim bajs baš, traka mi više leži.

      Comment


      • #33
        Re: WTF - Trening

        Originally posted by Z View Post
        Da zakljucim: upala jest indikator dobrog treninga (iako je ovisna o mnogim faktorima, koji su vrlo individualni), ali ne zaboravi da je trening tek poticaj tijelu na rast. Pravo je pitanje, kad dobijes (ili uostalom, ne dobijes) upalu, sto radis (ili ne radis) nakon toga - a dobrim treningom i upalom si odradio dobro tek jednu od 3 stvari.

        ... says Z na teretani.net

        Comment


        • #34
          Re: WTF - Trening

          Samo da kažem da ovaj trening nogu koji mi radimo promoviraju i Marko Barić i Saša drašković, a ranije sam negdje vidio da to je to stari trening možda od Vedrana Jakšića ili tako nekog.

          Ja ga radim od lani, i mizim ga
          Do lani sam radio 5 serija čučnja s večim težinama do pred otkaz i upale su mi bile jače.
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #35
            Re: WTF - Trening

            Originally posted by kingpin View Post
            Samo da kažem da ovaj trening nogu koji mi radimo promoviraju i Marko Barić i Saša drašković, a ranije sam negdje vidio da to je to stari trening možda od Vedrana Jakšića ili tako nekog.

            Ja ga radim od lani, i mizim ga
            Do lani sam radio 5 serija čučnja s večim težinama do pred otkaz i upale su mi bile jače.
            Misliš ovaj sa 10x10 čučnjem? Ili?

            http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=6321 Stvarno se može svašta naučiti od VJ-a.

            Comment


            • #36
              Re: WTF - Trening

              Ma ljudi nema tu mudrovanja previse. Svaki cucanj je odlican cucanj. Bio prednji, bio zadnji, bio 5x5 ili 10x10 ili 1x100 sve je to super. Najgori su oni koji uopce ne rade cucanj.
              Svakom od nas paše i odgovara nesto drugo, to je sasvim normalno!
              Ja sam stavio cisto samo jedan primjerak svog treninga koji sam radio i koji mi je dao rezultat s kojim sam ja zadovoljan. Nikom ga ne namecem niti ikog silim da ga radi.
              Cucanj je cucanj, kakav god da je uvijek je bio i ostati ce majka svih vjezbi.

              Comment


              • #37
                Re: WTF - Trening

                pa neraditi cucanj je samo izgovor jer je vjezba prehebena da se uradi kako treba...em dosta znoja prolijes em posle toga nisi dobar 2-3 dana...Ja kad vidim nekoga ko je razvalio ruke,ramena a noge ko cackalice smjesno mi bude....I svi koji ovo hocete da probate taj dan dobro jedite inace cete sprziti cns da valja....Ja kad radim cucanj min 400gr UH taj dan....

                Comment


                • #38
                  Pozz,zanima me kako pocinjes trening prsa, dal odma krenes sa velikom kilazom do otkaza 10 ponavljanja ili ides postepeno od manje prema vecoj kilazi do 10 ponavljanja?

                  Comment

                  Working...
                  X