Announcement

Collapse
No announcement yet.

Conte7 trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Conte7 trening

    Trenutno radim ovako:
    -grudi, triceps
    -ledja, biceps
    -noge
    -ramena, listovi

    Trbusne ubacam po potrebi, 2 puta nedjeljno.

    Evo danas cu raditi grudi/triceps, to bi trebalo izgledati ovako:

    Bench press - 3 serija od po 8-12 ponavljanja
    Kosi bench perss - 3 serije od po 8-12 ponavljanja
    Kontra kosi bench press - 3 serija od po 8-12 ponavljanja
    Propadanja - 3 serije po opadajucem principu
    Da dodam samo da cesto ubacam razvlacenja, nekad ravno, nekad koso, nekad kontrakoso. Takodje, 2 treninga radim sa dvorucnim tegovima, a onda prelazim na potisak bucicama.

    Nakon ovakvog treninga za grudi, triceps mi je vec pogodjen, tako da je dovoljno da ga jos malo doradim i to je to.
    Recimo 2 serije vjezbe "potisak na lat masini" i 2 serije potiska sa cela. Obicno bi to bilo to, ako osjecam da nije dovoljno ubacim jos jednu vjezbu za triceps, ili odradim po seriju vise ovih vec prikazanih.

  • #2
    Re: Conte7 trening

    po meni previse potisaka, 4 vježbe
    ali valjda ti tako odgovara
    meni vise odgovara dva potiska pa razvlačenja i peck deck za dovršavanje

    Comment


    • #3
      Re: Conte7 trening

      Originally posted by Conte7 View Post
      Trenutno radim ovako:
      -grudi, triceps
      -ledja, biceps
      -noge
      -ramena, listovi

      Trbusne ubacam po potrebi, 2 puta nedjeljno.

      Evo danas cu raditi grudi/triceps, to bi trebalo izgledati ovako:

      Bench press - 3 serija od po 8-12 ponavljanja
      Kosi bench perss - 3 serije od po 8-12 ponavljanja
      Kontra kosi bench press - 3 serija od po 8-12 ponavljanja
      Propadanja - 3 serije po opadajucem principu
      Da dodam samo da cesto ubacam razvlacenja, nekad ravno, nekad koso, nekad kontrakoso. Takodje, 2 treninga radim sa dvorucnim tegovima, a onda prelazim na potisak bucicama.

      Nakon ovakvog treninga za grudi, triceps mi je vec pogodjen, tako da je dovoljno da ga jos malo doradim i to je to.
      Recimo 2 serije vjezbe "potisak na lat masini" i 2 serije potiska sa cela. Obicno bi to bilo to, ako osjecam da nije dovoljno ubacim jos jednu vjezbu za triceps, ili odradim po seriju vise ovih vec prikazanih.
      previse si skoncentrisan na sipku...a i premal' broj serija za veliki misic kao sto su prsa... sta je s letenjem, leptirom, pulloverom, sjedecim bench-om (francuskim) i sl.... I upravu si da je triceps odradio neki posao na bechevima ali daleko od toga da mozes reci da je pogodjen
      If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

      Comment


      • #4
        Re: Conte7 trening

        Originally posted by GruYsoN View Post
        previse si skoncentrisan na sipku...a i premal' broj serija za veliki misic kao sto su prsa... sta je s letenjem, leptirom, pulloverom, sjedecim bench-om (francuskim) i sl.... I upravu si da je triceps odradio neki posao na bechevima ali daleko od toga da mozes reci da je pogodjen
        Meni iskreno prsa budu pogođena u 12-14 serija.. ne treba vise.. valjda je to od osobe do osobe.

        Comment


        • #5
          Re: Conte7 trening

          Originally posted by Viper View Post
          Meni iskreno prsa budu pogođena u 12-14 serija.. ne treba vise.. valjda je to od osobe do osobe.
          pa neka odradis ravni bench 4 serije i kosi potisak 4 serije i ostanu ti 4 serije onda too little ali hajd mozda tebe ipak pogodi
          If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

          Comment


          • #6
            Re: Conte7 trening

            Originally posted by Conte7 View Post
            Trenutno radim ovako:
            -grudi, triceps
            -ledja, biceps
            -noge
            -ramena, listovi

            Trbusne ubacam po potrebi, 2 puta nedjeljno.

            Evo danas cu raditi grudi/triceps, to bi trebalo izgledati ovako:

            Bench press - 3 serija od po 8-12 ponavljanja
            Kosi bench perss - 3 serije od po 8-12 ponavljanja
            Kontra kosi bench press - 3 serija od po 8-12 ponavljanja
            Propadanja - 3 serije po opadajucem principu
            Da dodam samo da cesto ubacam razvlacenja, nekad ravno, nekad koso, nekad kontrakoso. Takodje, 2 treninga radim sa dvorucnim tegovima, a onda prelazim na potisak bucicama.

            Nakon ovakvog treninga za grudi, triceps mi je vec pogodjen, tako da je dovoljno da ga jos malo doradim i to je to.
            Recimo 2 serije vjezbe "potisak na lat masini" i 2 serije potiska sa cela. Obicno bi to bilo to, ako osjecam da nije dovoljno ubacim jos jednu vjezbu za triceps, ili odradim po seriju vise ovih vec prikazanih.
            Hehe dobro je ovo samo ja jos sa ovim ubacim ruke poseban dan takom da ih 2 puta rasturam a i prija mi jer su zaostajale mnogo . Mozes komotno za triceps ubaciti jos 3-4 serije

            Comment


            • #7
              Re: Conte7 trening

              Originally posted by GruYsoN View Post
              pa neka odradis ravni bench 4 serije i kosi potisak 4 serije i ostanu ti 4 serije onda too little ali hajd mozda tebe ipak pogodi
              radim obicno Kosi bench 4x ravni potisak 3-4x pullover 3x razvlacenje 3x.
              Naravno mjenjam nekad pocnem sa ravnim, pa zavrsim sa kosim razvlacenjem a nekad ubacim croosover
              upala sutra ne gine obicno ali bude kratka.

              Comment


              • #8
                Re: Conte7 trening

                Originally posted by Viper View Post
                radim obicno Kosi bench 4x ravni potisak 3-4x pullover 3x razvlacenje 3x.
                Naravno mjenjam nekad pocnem sa ravnim, pa zavrsim sa kosim razvlacenjem a nekad ubacim croosover
                upala sutra ne gine obicno ali bude kratka.
                ma ja bez crossa na kraju ne mogu xD
                If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                Comment


                • #9
                  Re: Conte7 trening

                  9 postenih serija je ponekad dovoljno za ubit prsa-sve zavisi od inteziteta i mm. S 9 do 12 serija uspjesno odradujem i napredujem i s prsima, ledima, nogama i svime ostalim tako da ....... bitniji je intezitet po meni nego broj serija ili ponavljanja tj volumen treninga
                  Inace trening prsa-s pocetka teme....ako osjetis napredak i odgovara ti-samo nastavi i dalje tako. Ako ne-onda mjenjaj-ili ubacuj vise izolacijskih ili ubaci superserije, opadajuce itd itd
                  Osobno bi uvjek prije preporucio potiske nego fly-eve ili sl. (iako jedno ne iskljucuje drugo) Slozene vjezbe uvijek ispred izolacijskih ali naravno pod uvjetom da si sposoban s tom slozenom vjezbom pogoditi ciljani misic.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #10
                    Re: Conte7 trening

                    Originally posted by Corry View Post
                    9 postenih serija je ponekad dovoljno za ubit prsa-sve zavisi od inteziteta i mm. S 9 do 12 serija uspjesno odradujem i napredujem i s prsima, ledima, nogama i svime ostalim tako da ....... bitniji je intezitet po meni nego broj serija ili ponavljanja tj volumen treninga
                    Inace trening prsa-s pocetka teme....ako osjetis napredak i odgovara ti-samo nastavi i dalje tako. Ako ne-onda mjenjaj-ili ubacuj vise izolacijskih ili ubaci superserije, opadajuce itd itd
                    Osobno bi uvjek prije preporucio potiske nego fly-eve ili sl. (iako jedno ne iskljucuje drugo) Slozene vjezbe uvijek ispred izolacijskih ali naravno pod uvjetom da si sposoban s tom slozenom vjezbom pogoditi ciljani misic.
                    za intenzitet se slazem ali 9 serija moze biti dovoljno ali za biceps ali hajd svako ima svoje
                    If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Conte7 trening

                      meni osobno sasvim dovoljno s tim da je svaka serija do otkaza, cesto i s dodatnim negativima il sl.
                      A bic...pa 5-6 serija i vise nego dovoljno-tu bude cesto i koja superserija, onak kao za desert
                      Ta necu ici na trening pa jos i da se umorim tamo
                      MYPROTEIN

                      Comment


                      • #12
                        Re: Conte7 trening

                        neznam sta ce vam tolko vjezbi, ja samo radim propadanja i bench press...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Conte7 trening

                          Originally posted by Corry View Post
                          meni osobno sasvim dovoljno s tim da je svaka serija do otkaza, cesto i s dodatnim negativima il sl.
                          A bic...pa 5-6 serija i vise nego dovoljno-tu bude cesto i koja superserija, onak kao za desert
                          Ta necu ici na trening pa jos i da se umorim tamo
                          hahahahaha dobar dobar
                          If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Conte7 trening

                            Originally posted by jozo13 View Post
                            neznam sta ce vam tolko vjezbi, ja samo radim propadanja i bench press...
                            r u fu*king kidding me ?
                            If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Conte7 trening

                              pa neznam tebi mozda treba ali meni ne,ne salim se

                              Comment

                              Working...
                              X