Announcement

Collapse
No announcement yet.

slavix97 trening MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slavix97 trening MMA

    PON/SRI/PET/ - MMA BJJ
    UTO/CET/SUB - TERETANA
    Whey(myprotein) i dextroza poslje treninga
    Prije treninga kreatin (olimp creatine xplode)

    radio sam do sada dosta opcija od klasicne teretane do neki treninga bez utega ...
    prije svakog treninga odradim 30 minuta trcanja , bicikla ili orbitera...

    Koja vam se vise svima opcija 1 ili 2 ? ili ako imate neku svoju svaki savjet je dobro dosao

    - opcija 1. koju sam nasao na internetu od trenera kova inace powerlifter kako sam skontao odradio sam ga 2-3 tjedna.

    Dan 1


    1. Varijacija mrtvog dizanja (klasicno, sumo, parcijalno, negativno, sa lancima, sa elasticnom trakom...)

    5-6 serija po 3-4 ponavljanja

    Nakon dobrog zagijavanja, i postupnog privikavanja na sve vece kilaze, izaberi kilazu s kojom ces određeni broj serija/ponavljanja moci izvoditi makismalno pravilno i eksplozivno. Znaci ne powerlifterski, dati totalni maksimum, nego cak zelim da imas 1-2 ponavljanj u rezervi, kako bi bi pokret bio barem doenkle brz.

    2. Varijacija vertikalnog potiska (stojeci ili isjedeci rameni potisak sa sipkom ili bucicama, ...)

    3-4 serije po 4-6 ponavljanja

    3. Varijacija vertikalnog veslanja (svi oblici zgibova ili povlacenja na lat masini)

    3-4 serije po 4-6 ponavljanja

    4. Varijacija iskoraka (klasican, straznji, rumunjski, negativan...)

    2 serije po 10-12 ponavljanja

    5. Varijacija horizontalnog potiska (svi oblici bench pressa, sipkom ili bucicama)

    2 serije po 10-12 ponavljanja


    Dan 2

    1. Varijacija cucnja (klasican, prednji, na klupicu, powerlifting, sa lancima, sa elasticnom trakom...)

    5-6 serija po 3-4 ponavljanja

    Napomena: analogno kao za mertvo dizanje.

    2. Varijacija horizontalnog ptoiska (ravni, kosi ili kontrakosi bench, sipkom ili bucicama, klasicno, parcijalno, sa lancima, sa elasticnom trakom...)

    3-4 serije po 4-6 ponavljanja

    3. Varijacija horizontalnog veslanja veslanja (svi oblici veslanja u pretkolnu sipkom ili bucicama)

    3-4 serije po 4-6 ponavljanja

    4. Varijacija vjezbe za ekstenzore kukova (mrtvo dizanje na ravne noge sipkom ili bucicama, good morning...)

    2 serije po 10-12 ponavljanja

    5. Prevencija ozljede ramena (bilo koja varijacija external rotation-a, vjezne za zadnje rame... )

    2 serije po 10-12 ponavljanja

    opcija 2. trening farbricija werduma iz UFC

    trcanje 30min

    dan 1.

    5 x 8-12 Bench Press
    3 x 10 Arnold Twisting Dumbbell Press
    3-5 x Failure Pull Ups
    3 x 8-10 Seated One Arm Cable Row
    3 x 10-15 Single Cable Leg Kicks
    3 x 10-12 Partner Resisted Leg Curls

    dan 2.

    3 x 10-12 Incline Dumbbell Press
    3 x 10-12 Cable Punch Press
    3 x 10 Arnold Twisting Dumbbell Press
    3 x 10 One Arm Dumbbell Row
    3 x 10 Overhead Dumbbell Tricep Extensions
    3 x 10-12 One Arm Concentration Curls
    3 x 10 Trunk Twist Weighted Raises

    obavezno subotom za kraj tjedna ubacim trening znaci za eksplozivnost i kondiciju znaci brzi pokreti samo sve vjezbe odradim i pauza 2 min i tako dalje.

    Vježba serija 1 serija 2 serija 3 serija 4
    Privlačenje do brade 10 10 8 8
    "Dobro jutro" 10 10 8 8
    "Military press" 10 10 8 8
    Čučanj 10 10 8 8
    Veslanje u pretklonu 10 10 8 8
    Produženi biceps pregib 10 10 8 8

  • #2
    Re: slavix97 trening MMA

    Radi 5x5 program. Ima rjeseno sve sto ti kao pocetniku treba. Pisao sam o tome vise puta na forumu da se sada ne ponavljam proleti kroz tme unazad 2-3mj imas opsirne tekstove kako/zasto/kada..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: slavix97 trening MMA

      to mi se cini vise kao powerlifterski trening,ako se ne varam

      Comment


      • #4
        Re: slavix97 trening MMA

        Pronadi slicnosti u ovim i svojem programu:

        http://www.building-body.com/forum/t...-Pozdrav/page2

        http://www.building-body.com/forum/t...24#post1001424
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: slavix97 trening MMA

          hvala slican je ko moj trening pod 1 , ima li jos neki borac da pomogne?

          Comment


          • #6
            Re: slavix97 trening MMA

            Nisi nista shvatio. Procitaj komentare tih dvaju temu pa ces saznati zasto je ovaj tvoj program los
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: slavix97 trening MMA

              Imas samo 3 puta sedmicno MMA,to je bas malo.Moj brat koji trenira kickbox trenira 2 puta dnevno,a ima 15 god.Moj je savjet ubaci si treninge snage jer su ti oni mnogo potrebniji zbog MMA.
              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

              Comment


              • #8
                Re: slavix97 trening MMA

                procitao sam ja i razumjem ali ovo je preko 70% slicnosti sa treningom mojim pod 1 , cak mi se ovaj moj bolje cini jer nema vjezbi za ruke koje koce pokrete u borilackom sportu i ruke gube brzinu ima zgibove koja aktivira citava leda i dio ruka sto je odlicno...
                Last edited by slavix97; 14-07-15, 00:47.

                Comment

                Working...
                X