Announcement

Collapse
No announcement yet.

xplode007 - moj trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • xplode007 - moj trening

    da napisem svoj trening pa bi molio savjete sto promjnit, sto nevalja, sto valja........

    ovak treniram 3x tjedno,zbog drugih obveza(faks i posao) nemam bas neko tempirano vrijeme, nekad treniram 2 dana zaredom nekad s 1 danom pauze, nekad s 2 al to je najvise.

    ovak nekako izgleda trening

    1. prsa, biceps, trbuh
    2. ramena, triceps, trbuh
    3. ledja, trbuh, po izboru, najcesce opet biceps

    kao sto se vidi noge bas i ne radim, radim ih 1 u 2 tjedna, dal je to loše?

    trcim isto rijetko, 1 tjedno.
    radim za svaki dio po 3 vjezbe s 3 serije + zagrijavanje
    imam 79kg na 183cm, htjeo bih par kg dobit, negdje do 85, znaci nis posebno nabildavanje, vise definicija i malo na ramenima dobit

    e sad mene zanima, kak da dizem, s kolko ponavljanja.
    posto sam cito da noge treba radit mislio sam da promjenim ovak: negdje sam cito da je dobro radit u jednom danursa i ramena i ond samo 1 vjezbu za bic ili triceps, to je ono sto sam zaboravio, koje od tog dvoje, pa ak neko moze odg, pa bi ak to radim isti dan u iducem treningu di sam trebo ramena radio bi noge.
    i jos me zanima kolko je bitno trcanje, inace trcim samo 1 tjednom po 15-20 min, dal bi trebalo stalno trcat

  • #2
    Re: moj trening-pomoć

    trćanje ovisi što ti je cilj, nabiti masu ili definicija, što se tiče rasporeda ja sam se puno bunio što i kako pa sam malo gledo koji mišići se opterećuju na kojim vježbama i zaključio da večina vježbi za prsa pogađa triceps pa onda ja kombiniram prsa triceps, leđa biceps, ramena trbuh i noge solo jer radim i but i gluteus i listove u jednom treningu

    Comment


    • #3
      Re: moj trening-pomoć

      Nije loše netrenirati noge jer ti ostane vremena da ponoviš recimo ruke još jednom tjedno
      pa da na kraju izgledaš ko Johnny Bravo.

      ps. primi se rada nogu i teškog čučnja jer su noge za tjelo ono što je temelj za kuću.

      Comment


      • #4
        Re: moj trening-pomoć

        Originally posted by Kizo

        ps. primi se rada nogu i teškog čučnja jer su noge za tjelo ono što je temelj za kuću.

        xplode007 ovo ti je jako dobar i dobronamjeran savjet od Kize. Al isto tako znam da puno vas koji primite ovakve savjete kontate i dalje jebo noge. Ali sam siguran, da ce bilo ko od vas ko se ozbiljno na duze staze primi ovog posla, shvatiti zasto je kizo (i svi ostali koji su ovo govorili) ovo govorio. Samo isto tako znam, da ce nazalost proci dosa vremena dok shvate neki to. Meni je jako zao sto prije nisam krenu sa ozbiljnijim treninzima noga...

        P.S. Ako ti treba motivacija za rad noga... pogledaj Kizine balvane
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • #5
          Re: moj trening-pomoć

          inače, imam jake noge, puno jače s obzirom na gornji dio
          moze li mi neko rec dal je ovo istina, cuo sam da je za trbusne misice potrebno radit noge.

          nego ovak bi sad slozio trening

          1. prsa, ramena, triceps(1 vjezba), trbuh
          2. ledja, biceps, trbuh
          3. noge, po izboru nesto iz 1 treninga i trcanje

          kak vam se cini ovaj trening, dal bi trebalo vise trcanja ili je dost 1 trening 10min na pocetku treninga i 15min nakraju, ili je bolje u komadu

          Comment


          • #6
            Re: xplode007 - moj trening

            Podjela po singeristickim skupinama... Ja sam radio dugo po tom programu dalo mi je odlicne rezultate. S tim da sam ja sa ledjima i bicepsom radio i zadnje rame, a srednje i eventualno prednje s vremena na vrijeme sa ramenima...

            A noge ako odradis kako treba, ti sigurno neces imati snage da radis jos nesto...i ne bi ti ni preporucio da ista vise tu ubacivas.

            I zasto trcanje poslije noga ? ? ? Jel tebi cilj misicna masa ? ? ?
            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

            http://www.staying-fit.net/

            Comment


            • #7
              Re: xplode007 - moj trening

              imam 79 kg na 183cm, htjeo bi do 85kg, znaci nis posebno nabijat masu, nego vise definicju radit

              Comment


              • #8
                Re: xplode007 - moj trening

                hahahahahahah definicuju raditi i dobiti dva kila
                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                http://www.staying-fit.net/

                Comment


                • #9
                  Re: moj trening-pomoć

                  Originally posted by Kizo
                  ps. primi se rada nogu i teškog čučnja jer su noge za tjelo ono što je temelj za kuću.
                  Tako je.
                  Jedna od najgorih stvari je ne trenirati noge, da ne kažem teška glupost.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: moj trening-pomoć

                    Originally posted by xplode007
                    3. noge, po izboru nesto iz 1 treninga i trcanje
                    Opet glupost. Ne možeš ići trčati nakon što si odradio noge.
                    Najbolje je i sljedeći dan uzeti za odmor.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: xplode007 - moj trening

                      Originally posted by Da_Mask
                      Podjela po singeristickim skupinama...
                      Ne kaže se singerističke nego sinergističke, pridjev dolazi od imenice sinergija.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: moj trening-pomoć

                        Originally posted by kelly
                        Originally posted by xplode007
                        3. noge, po izboru nesto iz 1 treninga i trcanje
                        Opet glupost. Ne možeš ići trčati nakon što si odradio noge.
                        Najbolje je i sljedeći dan uzeti za odmor.

                        da skuzio sam, jutros odradio noge, oso do trake i skoro mi noge odpale nakon 2 min pa sam se bacio na biceps i trbuh

                        Comment


                        • #13
                          Re: xplode007 - moj trening

                          jel ovo dosta za prsa sto inace radim: bench, bench press bucicama-kosa klupa, razvlacenje onim kabelom(kak to inace zovu-cross...nešto), svaku vjezbu po 3 serije do 10 ponavljanja, + jedna serija zagrijavanja prek 10 ponavljanja, bi trebalo dodat jos koju vjezbu...

                          Comment


                          • #14
                            Re: xplode007 - moj trening

                            Originally posted by xplode007
                            jel ovo dosta za prsa sto inace radim: bench, bench press bucicama-kosa klupa, razvlacenje onim kabelom(kak to inace zovu-cross...nešto), svaku vjezbu po 3 serije do 10 ponavljanja, + jedna serija zagrijavanja prek 10 ponavljanja, bi trebalo dodat jos koju vjezbu...

                            dosta je ali radi do otkaza svaku seriju a ne do 10 (da_maskova škola) djeluje

                            Comment


                            • #15
                              Re: xplode007 - moj trening

                              lol, to sam i mislio, radim ovak tocno:
                              prvu seriju za zagrijavanjam nekad praznu sipku nekad stavim 5kg, to dignem jedno 15-20 ponavljanja, ond 2 serije napravim s maks kilazom, s do 10 ponavljanja, najcesce to bude 5-6 i ond zakraj stavim neku srednju kilazu koju mogu dignut oko 10-12 ponavljanja.

                              e da jedno pitanje, inace s frendovima kad sam u teretani mi radimo bench na skidanje, znaci stavim maks kilazu koju dignem 3-4 puta, pa mi frend skine nabrzaka 10kg pa dignem jos par puta (naravno kolko mogu) i ond mi skine jos tak 2x po 5 kg sve dok mi ne ostane sipka s samo 5kg utega i to dignem nekolko puta i ond me prsa bas onak jebački ubijaju, moze od nekih profića par rijeci o takvom nacinu bencha, jel to dobro.....

                              Comment

                              Working...
                              X