Announcement

Collapse
No announcement yet.

IgyBoy - workout plan :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: IgyBoy - workout plan

    a ono, možda ga tako i radiš, neznam nekako uvijek mislim da ljudi rade široki čučanj na forumima..ugl to je uski čučanj di lomiš u koljenima i ieš atg..
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #32
      Re: IgyBoy - workout plan

      Originally posted by Mir7a
      a ono, možda ga tako i radiš, neznam nekako uvijek mislim da ljudi rade široki čučanj na forumima..ugl to je uski čučanj di lomiš u koljenima i ieš atg..
      A onda sam radio olimpijski cucanj.
      Ne,ne pase mi,tj. ne odgovara mi u koncept treninga.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • #33
        Re: IgyBoy - workout plan

        Igy, osječaš možda kod sissya da ti radi više suprotna noga od one ruke kojom se pridržavaš?
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #34
          Re: IgyBoy - workout plan

          Originally posted by PatrickStar
          Igy, osječaš možda kod sissya da ti radi više suprotna noga od one ruke kojom se pridržavaš?
          Da,treba malo uhodavanja...
          Rijesio sam to tako da sam plocu pomaknuo vise na stranu ruke s kojom se pridrzavam
          Ili sam u pocetku mijenjao ruke...jednu seriju jedna,drugu druga ruka.
          Sad mi vec nezgodno jer je veca kilaza,pa uzmem ruksak,nabacim na prsa i tako radim.
          A pridrzavam se sve manje,jer polako naucis drzati balans bez drzanja.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #35
            Re: IgyBoy - workout plan

            Isto radim s ruksakom - 3 puta po 3 serije, 35, 30 i 25 kg. Puno ili malo za tu vježbu? Dok se pridržavam lijevom, ide bez problema, ali s desnom ne mogu nikako održati ravnotežu! Budem onda probao naramenice drugačije stegnuti, da teret ide više prema lijevoj nozi. Inače, vježba mi je pregenijalna, već nakon prve serije počne "izgaranje" u kvadricepsu. I za sada nema problema s koljenima.

            Bajdvej, kad se kaže "high rep" za ekstenziju, to bi bilo koliko ponavljanja? 20, 30?
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #36
              Re: IgyBoy - workout plan

              Originally posted by PatrickStar
              Isto radim s ruksakom - 3 puta po 3 serije, 35, 30 i 25 kg. Puno ili malo za tu vježbu? Dok se pridržavam lijevom, ide bez problema, ali s desnom ne mogu nikako održati ravnotežu! Budem onda probao naramenice drugačije stegnuti, da teret ide više prema lijevoj nozi. Inače, vježba mi je pregenijalna, već nakon prve serije počne "izgaranje" u kvadricepsu. I za sada nema problema s koljenima.

              Bajdvej, kad se kaže "high rep" za ekstenziju, to bi bilo koliko ponavljanja? 20, 30?
              Ma ja ne vidim uopce zasto je vjezba dosla na toliko los glas,a vezano za koljena...ono,ako ti quad nije ultra zategnut ne bi trebalo biti problema.

              35kg je jako dobra kilaza za tu vjezbu. Ja radim sa 20kg u 4x5 shemi i to mi bude sasvim dovoljno za "spalit" quad.
              Inace,kako sam ja vjezbao balans: stanem izmedju bilo kakva dva stupa(izmedju dvije noge od racka ili kaveza), ruksak na prsa i pokusavam bez ruku raditi - treba dosta vise snage zbog balansa - ako pocnem gubiti ravnotezu,s obje ruke se lagano prihvatim...u zadnjim serijama se svakako drzim,jer nedostaje snage i za normalan cucanj i nemogu se koncentrirati od izgaranja,pa mi je zadnja stvar na pameti jos i drzanje balansa.

              Za "high-rep" generalno nisam naisao na neko pravilo koje bi univerzalno vrijedilo za svakoga i za svaku grupu,ali generalno 20-25pon. bi trebalo biti i vise nego dostatno.Vise od toga mi se cini kao mlacenje prazne slame.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #37
                Re: IgyBoy - workout plan

                Hvala Igy na korisnim tipovima - kao i uvijek!
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #38
                  Re: IgyBoy - workout plan

                  Originally posted by PatrickStar
                  Hvala Igy na korisnim tipovima - kao i uvijek!

                  Nemas na cemu.

                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • #39
                    Re: IgyBoy - workout plan

                    e igy,prije nekog vremena sam krenuo s tvojim treningom onaj fb s pocetka...moram priznat da je najbolji program koji sam do sad probao...zasad imam male modifikacije jer mi je powwer rack na izradi a vjezbam doma tak da nemogu kontarkosi i prednji cucanj radit,ali molim te da iskomentiras danasnji moj trening...kad cu imat opremu kopiram doslovno tvoj program ali i ovo mi jako odgovara...vazno mi je da svaku vjezbu radim kontrolirano i pravilno...znaci danas je bilo bench 4x5 sa 75 kg,cucanj straznji 4x6 75 kg,zgibovi,4x6 vlastite tezine(97kg),mrtvo dizanje 4x6 sa 75 kg i biceps 3x8 45 kg...u nekim vjezbama bi mogao dodat tezinu,negdje povecat broj ponavljanja,ali jos cu koji trening ovak odradit pa...jel to kolko tolko ok???

                    Comment


                    • #40
                      Re: IgyBoy - workout plan

                      e u vezi fb trening kolko si dugo treniro po njemu i jesi stalno treniro isto samo sto si mjenjo izolacije,intenzitet a osnovne vjezbe su uvijek bile iste ili??

                      Comment


                      • #41
                        Re: IgyBoy - workout plan

                        Originally posted by julio1989
                        e igy,prije nekog vremena sam krenuo s tvojim treningom onaj fb s pocetka...moram priznat da je najbolji program koji sam do sad probao...zasad imam male modifikacije jer mi je powwer rack na izradi a vjezbam doma tak da nemogu kontarkosi i prednji cucanj radit,ali molim te da iskomentiras danasnji moj trening...kad cu imat opremu kopiram doslovno tvoj program ali i ovo mi jako odgovara...vazno mi je da svaku vjezbu radim kontrolirano i pravilno...znaci danas je bilo bench 4x5 sa 75 kg,cucanj straznji 4x6 75 kg,zgibovi,4x6 vlastite tezine(97kg),mrtvo dizanje 4x6 sa 75 kg i biceps 3x8 45 kg...u nekim vjezbama bi mogao dodat tezinu,negdje povecat broj ponavljanja,ali jos cu koji trening ovak odradit pa...jel to kolko tolko ok???
                        Nisam toliko aktivan u zadnje vrijeme,pa nisam niti skuzio postove u ovoj temi.
                        Trening koji si odradio mi izgleda ok.
                        Sto se tice omjera tezine,to ti najbolje znas.Ako osjetis da bi mogao povecat kilazu - povecaj.Idealno bi bilo da je BP<SQ<DL,tako da ,ako na SQ-u i DL-u ne ide iznad 75kg,govori ti da moras pojacati trening nogu.
                        Inace,tu nema puno filozofije. Taj trening(s tim parametrima) je power trening,pa bi tezine trebale biti blizu max-a,a odmori izmedju serija relativno veliki.


                        Originally posted by mirness
                        e u vezi fb trening kolko si dugo treniro po njemu i jesi stalno treniro isto samo sto si mjenjo izolacije,intenzitet a osnovne vjezbe su uvijek bile iste ili??
                        Po FB principima treniram gotovo konstantno vec duze vremena,s tim da sam do sada prilagodio treninge sebi(imas neke modifikacije navedene ovdje).
                        Kad radim FB treninge,izolacije gotovo nikada nisu iste.Compound pokrete mjenjam svakih dva-tri mjeseca.Tako npr. rotiram SQ->FSQ->Hack Squat i tako i za ostale grupe.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment

                        Working...
                        X