Announcement

Collapse
No announcement yet.

robertost - moji treninzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • robertost - moji treninzi

    moji treninzi trenutno izgledaju ovako.......
    PONEDJELJAK-prsa+triceps...obični bench x 5 serija,kosi bench x 5 serija, razvlačenje bučicama na klupi x 3 serije, razvlačenje jednom bučicom x 3 serije.... triceps- uski bench x 3 serije,triceps ekstenzija x 4 serije, potisak ez šipkom x 3 serije i sklekovi normalni raspon ruku x 3 serije.... trbušnjaci x 5 serija ,podlaktica x 3 serije...

    UTORAK-leđa+biceps..... leđna ekstenzija x 5 serija, lat mašina x 5 serija.., zgibovi x 5 serija , veslanje na mašini uski hvat x 3 serije,široki hvat x 3 serije....., veslanje bučicom sa oslonom na ravnu klupu x 3 serije... biceps- stojeći pregib ez šipkom x 5 serija,sjedeći x 5 serija.... trbušnjaci x 5 serija....

    SRIJEDA- ramena+trapez+noge ... prednje rame -potisak bučicama sjedeći x 3 serije,fly bučicama x 3 serije ,fly bučicama pretklon x 3 serije...,tapez-slijeganje ramena sa pločama u rukama x 3 serije,povlačenje šipke od butine do brade x 3 serije...
    noge-nožna ekstenzija x 5 serija ,zadnja loža x 5 serija ,listovi x 5 serija ,čučnjevi x 5 serija.....trbušnjaci x 5 serija ......

    TO JE OTPRILIKE TO I ONDA U ČETVRTAK OPET ONO ŠTA SAM RADIJA U PONEDJELJAK 6 TRENINGA TJEDNO NEDJELJA ODMOR..... PLUS PRIJE SVAKOG TRENINGA VOZIM BICIKLU CCCA 10 MIN... INAČE SAVJET ZA POČETNIKE JER ZNAM KAKO JE TO KAD TI NEMA KO POKAZAT NA STRANICI http://WWW.FITNESS.COM.HR IMATE PRIKAZ PREKO 180 VIDEO VJEŽBI...POZZ SVIMA I KOMENTIRAJTE SLOBODNO......
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

  • #2
    Re: robertost - moji treninzi

    Nije dobro, noge se rade same a ne sa trapezom i ramenima!!!!!!!!!!!!

    Da si malo čitao naš forum vidio bi da odavno imamo:
    http://www.building-body.com/cjeloku...is_vjezbi.html
    http://www.building-body.com/vjezbe.html



    I nemoj pisati velikim slovima, po bon-tonu svih net foruma to znači da vičeš.
    Ako želiš nešto naglasiti onda boldaj ili obojaj tu riječ ili dio rečenice.


    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: robertost - moji treninzi

      Kelly je potpuno u pravu ono za noge ti nije baš dobro,a da ubaciš nekako još jedan trening bilo bi još bolje ali ok.probaj ovako ako ti štima
      1.noge,listovi trbuh
      2.prsa ramena ,triceps
      3.trbuh,leđa, biceps,podlaktica

      Comment


      • #4
        Re: robertost - moji treninzi

        ok neću se derat iako sam skroz tiho govorija.p.s. nisan ni vidija ove vježbe ovako nešto sam tražija čita sam po forumu ali sam to izgleda zaobiša...Jedno pitanje Kelly...Koji dio leđa najviše pogađa t-bar row veslanje u korneru jer ode pise i zadnje rame i donji dio leđa i latove??? I jel pametno radit mrtvo dizanje kad se rade leđa i kad se noge rade? P.s. pa zašto nemogu radit noge koje su veća skupina mišića,sa ramenima i trapezom koji su mala skupina mišića?
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #5
          Re: robertost - moji treninzi

          Originally posted by robertost
          Koji dio leđa najviše pogađa t-bar row veslanje u korneru
          T-bar se vodi kao vježba za latove, većina vježbi pogađa više skupina mišića.

          Originally posted by robertost
          I jel pametno radit mrtvo dizanje kad se rade leđa i kad se noge rade?
          Nije dobro u istom treningu raditi klasično mrtvo i čučanj, mrtvo je više vježba za noge ali neki ga ubacuju i u trening za leđa.

          Originally posted by robertost
          P.s. pa zašto nemogu radit noge koje su veća skupina mišića,sa ramenima i trapezom koji su mala skupina mišića?
          Noge su gotovo pola tijela i ako ih hoćeš dobro odraditi ne možeš uz njih raditi nijednu drugu skupinu, čak dosta ljudi rastavi noge na dva treninga.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: robertost - moji treninzi

            ok hvala na odgovoru..
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #7
              Re: robertost - moji treninzi

              Evo koljeno je malo bolje i sad mogu radit noge kako triba barem približno pa šta mislite jel dobro radit noge 2 puta tjedno jel to too much? Znači pon.. prsa&triceps,utorak-leđa$biceps$podlaktica, srijeda -noge , četvrtak odmor....petak-ramena,trapez .....I sad ključno pitanje šta radit u subotu ,mogu li opet noge ili npr da odradim jedan trening cijelo tijelo cca 45 minuta sa minutom odmora između pauza ....eto hvala na odg. unaprijed.....nedjelja je odmor.......
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #8
                Re: robertost - moji treninzi

                Ako misliš na pet treninga onda napravi ovako
                Pon. Noge,listovi lagano
                Uto. Ramena,trbuh
                Sri. Leđa,listovi jako
                čet. Odmor
                Pet.Trbuh,prsa
                Sub. Biceps,triceps

                Comment


                • #9
                  Re: robertost - moji treninzi

                  Evo danas sam malo pretjera krenija sa biciklom relacija Solin-Split do poljuda možda nekih 20 km tamo i nazad nakon toga dosa u teretanu radija leda i biseps i bija gotov tek u 20 h satran sam......E iman par pitanja za iskusne....Šta se tiče hit treninga na biciklu znači 30 ak sekundi pedalirat svom forcom .pa 2 ,3 minute normalno pa opet 30 jako jel to dobro za sagorijevanje masnoca i koliko bi to dugo trajalo jel dosta pola sata? Drugo pitanje jesu jaja dobra nakon treninga pečena? i trece iman izrazeno prednje rame valda od pretjerivanja sa benchom ,sta da radim da ga skroi izbacim i radim zadnje rame ili da samo radim vise serija za srednje i zadnje? ....hvala unaprijed
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #10
                    Re: robertost - moji treninzi

                    Originally posted by robertost
                    Evo danas sam malo pretjera krenija sa biciklom relacija Solin-Split do poljuda možda nekih 20 km tamo i nazad nakon toga dosa u teretanu radija leda i biseps i bija gotov tek u 20 h satran sam......E iman par pitanja za iskusne....Šta se tiče hit treninga na biciklu znači 30 ak sekundi pedalirat svom forcom .pa 2 ,3 minute normalno pa opet 30 jako jel to dobro za sagorijevanje masnoca i koliko bi to dugo trajalo jel dosta pola sata? Drugo pitanje jesu jaja dobra nakon treninga pečena? i trece iman izrazeno prednje rame valda od pretjerivanja sa benchom ,sta da radim da ga skroi izbacim i radim zadnje rame ili da samo radim vise serija za srednje i zadnje? ....hvala unaprijed
                    nemoj više vozit bicikl 20km pa onda ići u teretanu(pogotovo ako si vozio u intervalima), ako ćeš već raditi hiit na bicu onda omjer intervala, brzo:sporo definitivno nije 1:6, neg manji, hiit troši glikogen(nemoj ga raditi kad ideš u teretanu), hiit traje 20ak minuta, jaja cijela nakon treninga nisu preporučljiva(masti) bjeljanjci da(prije sam ih u mikrovalnoj znao ispeć)
                    prednje rame ti je dominantno, i kod svih vježbi koje uključuju prednje rame tvoje tijelo radi neku vrstu kompenzacije te veći dio posla preuzima prednje rame, te tako još više raste, tijelo razmišlja na taj način da najlakše digne težinu, što će tebi uposliti prednje rame jer je razvijenije
                    trebao bi promijeniti tehniku izvođenja vježbi, kad radiš prsa, zabaci ramena natrag, tojest skupi lopatice, isprsi se što više
                    uz sve to potrudi se da težinu ujedno dižeš i mišićima koje radiš, mozak i tijelo će se teže odviknuti od toga da koriste prednje rame, ali eto pokušaj se skoncentrirati i na mišiće koje radiš

                    sretno
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • #11
                      Re: robertost - moji treninzi

                      Provat ću tako hvala.Ma neću više na biciku pa na trening sad ću biciklu vozit dva dana tjedno kad neman trening......
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment

                      Working...
                      X