Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treninzi u kucnoj teretani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treninzi u kucnoj teretani

    Pozz,
    Evo do proslog tjedna moj je trening split bio prsa/leđa ponedjeljak, ramena/noge srijeda i ruke u petak, ovaj tjedan sam se prebacio na nesto novo, znaci prsa/ledja/ruke u ponedjeljak, ramena/noge srijeda, i opet u petak prsa/leđa/ruke
    Trening prsa/leđa/ruke se sastoji:
    1. Superset propadanja i zgibovi 3-4 seta do otkaza
    2. Superset kosi bench(bucice ili spka)+veslanje u pretklonu(obrnutim hvatom ili normalno) 3-4 seta 15/12/10(/
    3. Superset letenje(koso ili ravno) + t-bar 3x10-15/;;15/12/10
    4.Superset uski bench+biceps pregib ez-om 3-4 seta 15/12/10
    5.Superset ekstenzija iz glave+preacher curl 3-4 seta 15/12/10
    Ponedjeljak i petak napravim neke manje izmjene bucice - sipka

    Trening ramena/nogu:
    1. Overhead press 15/12/10/8
    2. Superset uspravno veslanje+lateralna letenja 4x10-15
    3. Cucanj 15,12,10,10,8
    4.Rumunjsko mrtvo dizanje 15,12,10,8
    5.Nozna ekstenzija 3x 15-20

    Evo ovo je primjer mog novog plana , problem mi je samo sto kod treninga nogu mi vrzo padne energija,pa neznam sto da u vezi tog napravim
    Sta mislite o ovom planu?

  • #2
    Trodnevna podjela po meni najbolja je PPL, možeš raditi i antagoniste, ali onda ramena stavi sa rukama a ne sa nogama, ipak su noge pola tijela. Zato i nemaš snage za ramena kad radiš noge. Prednje rame ti radi sa prsima, a zadnje rame radi sa leđima, tako da najviše pažnje posveti za srednje rame.

    Preworkout dok ne probaš nećeš znati, nismo svi isti i ne djeluje svakom jednako, mada bi trebalo pomoći.

    Vježbe su OK s obzirom da si ograničen sa izborom vježbi, osnovne vježbe uvijek radiš a mjenjaš izolacije.
    Last edited by kelly; 11-03-16, 03:08.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Pa inace radim prvo ramena pa noge, ali zelio bih se vise nekako fokusirati na ruke,to mi je najdraz skupina, a i bas nemam vremena tokom tjedna, samo za trodnevnu pidjelu, a push pull legs mi se bas i ne cini dobro za ruke, dal bi mi mogao preporuciti neku podjelu drugu gdje se vise isticu ruke a da je trodnevna?

      Comment


      • #4
        Ali mislim da cu se prebaciti na podjelu: prsa/leđa, noge, ramena/ruke, jer trening prsa/leđa/ruku uzima puno vremena i još uz to ako napravim par serija za trbušnjake
        Što misliš da radim u treningu prvo prsa pa leđa ili da radim prsa,leđa,prsa,leđa.....? znam da to ovisi od vježbača do vježbača i da tijelo svakoga drugaije reagira al zanima me tvoje mišljenje kelly

        Comment


        • #5
          Originally posted by mova395 View Post
          Što misliš da radim u treningu prvo prsa pa leđa ili da radim prsa,leđa,prsa,leđa.....?
          zanima me tvoje mišljenje kelly
          Kad radiš antagoniste bolje je naizmjenično, seriju prsa pa seriju leđa.
          Last edited by kelly; 11-03-16, 02:23.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Okej hvala

            Comment


            • #7
              Čučanj i mrtvo dizanje nisu samo vježbe za mišiće, te dvije vježbe mjenjaju kompletnu hormonalnu sliku i omogućuju rast svih mišića, a za ruke su najbolje vježbe uski dipsevi i zgibovi sa dlanovima prema licu. Uvijek su bolje kompleksne vježbe od bučica i sajli, i puno jesti i spavati.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Hvala na savjetima

                Comment

                Working...
                X