Announcement

Collapse
No announcement yet.

Molim savjet o treningu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim savjet o treningu

    Pozdrav, muku mucim sa treningom za glut ili budimo neformalni guzicom i jako puno bi mi značio savjet. Dakle ukratko samo da ispričam druge faktore, imam 60 kg, 173 cm, jedem 2100 kcal dnevno, treniram 4 puta u teretani (dva puta noge-guzica, push i pull), cardio ne radim. (ne znam jel bitno ovo sve al nek bude) Raspored treninga: ponedjeljak noge day 1, utorak pull, četvrtak noge day 2, petak push.

    Imam pitanje za svoj trening koji sam slagala. U prilogu je slika za ta dva treninga o kojima pričam.

    Trenutno radim ovaj pod 1. Crveno označene vježbe su one koje primarno pogađaju guzicu, a što se tiče ponavljanja i kilaže, svaki tjedan povećam u svakoj vježbi ponavljanje za jedan (u rasponu od 8 do 12) a nakon tjedna di je 12 ponavljanja povećavam kilažu pa onda 8 ponavljanja. E sad moje pitanje je da li da promijenim taj trening pod 1 u trening pod 2?
    Stvar je u tome da u prvom treningu je u day 1 samo 2 crvene vježbe (tako ću zvati ove koje primarno pogađaju guzicu) a u day 2 ima 4 crvenih vježbi, DA LI JE TO BITNO ? (kao u prvom danu premalo odradila guzicu, a u drugom previše)
    A druga stvar je što bi u drugom dodala cable pull through, jer kako kažu treba biti tjedno 20-25 radnih serija za pojedini mišić (radne serije se računaju samo za crvene vježbe kad je riječ o guzici,jer one primarno pogađaju guzicu, jel?), da li je to onda super taman odlično ili će onda biti preveliki volumen ?
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

  • #2
    Bok Tina,

    koliko dugo treniras ovim rezimom?
    Daje li ti kakve rezultate do sada?

    Kako se oporavljas izmedu treninga?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment

    Working...
    X