Announcement

Collapse
No announcement yet.

marink - trening...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: marink - trening...

    necu jos,bit ce slika kad se jos malo srezem....al odlucio idem se max srezat koliko god ide....ooo vepre vidim po avataru defka ide....,kad sam tek poceo prvih par treninga ono nista sve to nikako izgledalo...sad se polako pocinje vracat makar sam na stvarno teskoj djeti....milsimd a kad zavrsim defku i krenem lagano s masom da cu buknut lol....jedva cekam hehe
    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

    Comment


    • Re: marink - trening...

      ovak malo me muci dal previse opteretim ramena na treningu posto imam dosta vjezbi..znaci trening izgleda ovako

      zagrijavanje laganim bucicama (2-3kg)

      lat raise-3 serije
      zadnji fly-3
      prednje odrucenje 3


      onda sljedi pravi trening

      -sjedeci prednji potisak sipkom 4x6-8

      -lat raise 5x12-15 (zadnje 2 su nekad drop serije)

      -letenje u pretklonu 5x12-15 (zadnje 2 serije su drop serije)

      -povlacenje od butina do brade 3x8-10 super set prednje odrucenje

      -sljeganje ramenima za trapez 3-4 serije


      eto to je trening pa me zanima dal je malo previse toga iako definitivno vidim poboljsanje na ramenima...moze neko iskusan da prokomentira i da neki dobar savjet...upalu ramena jako jako jako rijetko imam ma koliko se god trudio a ramena me npr na flyu peku i žare na zadnjih 5 ponavljanja u seriji i nakon toga i naravno skroz su u pumpu tak da mislim da je to ok...

      i naravno odrucenja radim sa malim kilazma tipa 5-6 kg max i pazim na formu i nekad radim obicni fly nekad VJ stil...
      Last edited by marink; 13-09-12, 21:03.
      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

      Comment


      • Re: marink - trening...

        ja osobno radim jos i vise serija i vjezbi, super rezultate imam, samo da,pazi rame jer je to najčešća ozlijeda bodybuildera, pa tako i moja ali otkad pazim na formu , nemam problema
        Ja osobno mislim da to nije previše

        Comment


        • Re: marink - trening...

          ma ono prije nisam toliko radio bilo je po 3 serije,pa sam povecao prije koji mjesec pa mi se cinilo malo puno...al napredak je ocit pa cu i dalje tak radit...tnx
          Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

          Comment

          Working...
          X