Announcement

Collapse
No announcement yet.

n4pol3on - trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • n4pol3on - trening

    PONEDJELJAK
    prsa ( potisak na ravnoj klupi bucicama, butterfly, pullover bucicom )
    biceps ( stojeci pregib bucicama, pregib bucicom u pretklonu )

    UTORAK

    leđa ( jednorucno veslanje bucicom, mrtvo dizanje bucicama, vjezbe na lat spravi )
    triceps ( eksenzija iza glave bucicom, propadanje bez opterecenja, triceps na lat spravi )
    podlaktica ( zglobni pregib )

    SRIJEDA

    noge [kvadriceps] ( slobodni cucanj sa opterecenjem, nozna ekstenzija )[listovi] ( stojece podizanje na spravi, stojece podizanje sa bucicom )
    trbusni misici ( sve vjezbe koje se mogu radit na klupici i sa bucicama )

    CETVRTAK
    prsa ( potisak na ravnoj klupi bucicama, butterfly, pullover bucicom )
    biceps ( stojeci pregib bucicama, pregib bucicom u pretklonu )

    PETAK = ODMOR

    SUBOTA

    eđa ( jednorucno veslanje bucicom, mrtvo dizanje bucicama, vjezbe na lat spravi )
    triceps ( eksenzija iza glave bucicom, propadanje bez opterecenja, triceps na lat spravi )
    podlaktica ( zglobni pregib )

    NEDJELJA

    noge [kvadriceps] ( slobodni cucanj sa opterecenjem, nozna ekstenzija )[listovi] ( stojece podizanje na spravi, stojece podizanje sa bucicom )
    trbusni misici ( sve vjezbe koje se mogu radit na klupici i sa bucicama )

    cjeli trening je odraden kuci ( imam multi gym i bucice ) pa imam mogucnost izvodenja vecine vjezbi osim bench pressa planiram ga uskoro napravit, mislim imam plan.

    Sad me zanimaju vasi savijeti, prigovori...
    Bildaj Brate!!

  • #2
    Re: n4pol3on - trening

    Koliko ti traje trening ,i šta želiš postići ?

    Comment


    • #3
      Re: n4pol3on - trening

      malo previse ipak
      6 puta tjedno
      dovoljan je jedan put tjedno cak jednu misicnu skupinu i eventualno 2 puta onu koja ti zaostaje
      al ok
      ako napredujes nije problem ^^
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • #4
        Re: n4pol3on - trening

        Originally posted by Mario1707
        malo previse ipak
        6 puta tjedno
        dovoljan je jedan put tjedno cak jednu misicnu skupinu i eventualno 2 puta onu koja ti zaostaje
        al ok
        ako napredujes nije problem ^^
        trening sam sastavio prije tjedan dana i radim svaki dan, necini mi se los, za promjene je jos rano govoriti


        Originally posted by Frozen
        Koliko ti traje trening ,i šta želiš postići ?
        pa cuj, trening mi traje odprilike sat vremena, sad vise manje, ali tu se vrti
        Bildaj Brate!!

        Comment


        • #5
          Re: n4pol3on - trening

          Pošto si napisao da češ ubrzo nabaviti i bench,i po treningu vidim da obožavaš biceps/prsa,budi ga rasporedio kad radiš prsa/bench ,da nikako drugi dan ne radiš triceps,daj mišiću vremena da se odmori,primjer uzmeš si pon-prsa ,pa opet radi prsa u subotu,tako nekako si rasporedi uglavnom vidjet ćeš i sam.

          Comment


          • #6
            Re: n4pol3on - trening

            Originally posted by Frozen
            Pošto si napisao da češ ubrzo nabaviti i bench,i po treningu vidim da obožavaš biceps/prsa,budi ga rasporedio kad radiš prsa/bench ,da nikako drugi dan ne radiš triceps,daj mišiću vremena da se odmori,primjer uzmeš si pon-prsa ,pa opet radi prsa u subotu,tako nekako si rasporedi uglavnom vidjet ćeš i sam.
            oke oke, hvala na savijetima.. bench ce uskoro biti u izradi, a dotad cu se drzat ovoga, nije mi los za sad..
            Bildaj Brate!!

            Comment

            Working...
            X