Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alun - moj trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alun - moj trening

    Ponekad i trčim, al bolje mi je slušat mp3 i vozikat se oko jaruna;
    onaj osjećaj kad si u velikoj brzini i svakog časa možeš poginut je priceless (zbog trebica, penzića i malih klinaca kaj ne gledaju i hodaju cik cak s trake na traku)

    U vezi treninga:
    pon - prsa i triceps
    sri - leđa i biceps
    pet - ramena, trbuh, listove
    (sad će faks uskoro, pa ću morat malo to sve sredit na 4 puta tjedno; znam da mi fale noge)

    za prsa i triceps
    - 3x10 pec deck
    - 3x10 dumbell fly
    - 3x10 bench press incline
    - 3x10 dumbell bench press

    nastojim sve s prsima radit, što manje u ruke fokusirat, pa uglavnom još ima mjesta za
    3x10 triceps pull down

    za leđa i biceps
    - 3x10 single arm row
    - 3x10 seated row
    - 3x10 lat pull down
    - 3x10 dumbell curl
    *većina vježbi uključuje stražnje rame, što mi paše jer mi je prednje malko jače, samo neznam sad kolko je pametno to zbog petka :S

    za ramena, trbuh, listove
    - 3x10 dumbell shrug
    - 3x10 upright shrugs
    - 3x10 leg raise
    - 3x10 crunch
    - 3x10 calf raise
    - 3x10 calf raise sled

    Uglavnom sve to traje 45-60 min; 30-60 sec odmori između serija, ~3min između vježbi. Teretana nažalost nema smith spravu, a bench nisam probo još.

  • #2
    Re: Prehrana (molim komentare)

    ako neces noge radit nemoras ni ic u teretanu

    ostavi se sprava i ostalih bezpotrebnih izolacija
    http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=712752
    s ovin linkon san ti ustedia godinu dana lutanja

    ako ti zaostaje zadnje rame jos dodas face pullse nekad 3x10 i to je to

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana (molim komentare)

      Izvrstan link!

      Puno hvala na pomoči fear, više nego informativno.
      I sorry na gnjavaži, mogu mislit kak je to kad newbie dode i napiše program koji nema smisla :P

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana (molim komentare)

        ma nije problem, meni drago kad naveden nekog na pravi put a ne da gubi vrime sa glupin splitovima,spravama i sranjima ko sta san ja kad san pocinja

        nakon par mjeseci ovog programa kreces na advanced 5x5 ilitiga
        http://startingstrength.wikia.com/wiki/Bill_Starr_5x5

        unos kcal drzi dosta visok na dane treninga obavezno

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana (molim komentare)

          smexy

          puno hvala još jednom za sav feedback, nisam ni najmanje očekivo temeljite i konkretne odgovore za cc pol sata

          odoh spat za sad, laku noć

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana (molim komentare)

            Evo ga, prvi trening po preporuci fear-a danas;

            zamolio sam voditelja da mi pokaže kak se pravilno izvode vježbe i počeo sa šipkom prvo, pošto nikad u životu nisam ništa od toga radio

            - prvi je na redu bio benč, šipka je bila pre lagana, al sam osjećo razliku u naporu na prsima
            - drugi je bio dedlift, poprilično komplicirano, al ne u težini kolko u tehnici pravilnog izvođenja
            - i konačno je došo squat, ta vježba je na jednom sasvim drugom nivou, samo pravilno držanje tijela i puni čučanj sa golom štangom su me koštali 2 litre znoja - neznam jel sam ikad na onim izolacijskim spravama kapljicu ispustio na xxx težini

            U svakom slućaju, nakon ovog stvarno osjetim razliku, pogotovo u nogama, koje nisam do sad radio na izolacijskim ... pogotovo kad sam išo niz stepenice

            Hvala puno na savjetima i vodstvu fear, ovaj preporučeni trening je prva stvar!

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana (molim komentare)

              drago mi je da ti se svida samo squat se radi prvi iz vise razloga

              i sad se fokusirat na progresivno dodavanje tezine iz treninga u trening, posto si pocetnik ice to dosta lako znaci mozes komodno 5kg po treningu dok ne zapne

              Comment

              Working...
              X