Announcement

Collapse
No announcement yet.

LIfeinfinite kompletan plan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LIfeinfinite kompletan plan

    Pa da kao sto i naslov kaze ovde bih razmatrao potpuni bb lifestyle

    Posle 7 meseci treninga sa 18 godina i cca 187 cm imam 94 kila imao sam odlican full body trening cca 2 meseca sada bih presao na split i defku molim za savete
    zbog masovnosti otvorenih tema molo bih bar postavite link ka vasem bb planu ili opste prihvacenih nacina koje vec postoje na forumu ne mrzi me da citam

    Sto se tice treninga sta mislite o ovom splitu

    workout 1 grudi dan 1

    dip x4
    bench ravni x4
    becnh kosi x4

    biceps barbell curl x3
    dumbell curl x3
    hammer curl x3

    WO 2 ledja dan 2

    zgibovi x4
    gladiator cable row x4
    t bar row x3
    jednorucno veslanje x3

    triceps skullcrusher x4
    uski bench 3x (moze li mi neko dati klip za pravilno izvodjenje ovoga)
    povlacenje sajle x3

    Wo3 ramena dan 3
    letenje bucicama x4
    military x4
    arnold x4

    shrug sipkom x4
    shrug bucicama x3

    cetvrti dan odmor tu recimo plivanje od sat vremena ne znam?

    Wo4 dan 5. noge
    back squat x5
    leg press x4

    Wo 5 dan 6.

    full body 8 vezbi po 3 serije ukljucujuci i trbusnjake i donja ledja (ovo zato sto sam primetio da mi se previse odmore misici tokom nedelje mozda recimo 3 serije jedne vezbe recimo grudi mogu da se ubace u cetvratak ledja u cetvrtak a ramena u petak misljenja?)

    dan 7 trcanje HIIT u kom bi odnosu trebalo da bude odmaranje i period trcanja


    Sta se tice ishrane nemam pojma kako bih radio molim neki link?

    Izbacicu slike uskoro bez opterecivanja oko pokazivanja lica...Krediti fearitself za trening takodje
    get the fuck out of your comfort zone

    the only thing that interferes with my learning is my education

    Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

  • #2
    Re: LIfeinfinite kompletan plan

    Za triceps 10 serija, a za noge 9? Ne ide to tako! Ne treba ti taj 5. dan treniranja.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: LIfeinfinite kompletan plan

      Originally posted by PatrickStar
      Za triceps 10 serija, a za noge 9? Ne ide to tako! Ne treba ti taj 5. dan treniranja.
      Ma dobro nisam ni rekao da je nepogresiv ali kad vec odbacujes ono sto sam napisao molio bih savet kako da prepravim...5. dan jer sam imao lose iskustvo kad sam radio prosli split,svakog dana pod strasnim upalama i pretpostavljam da je to bilo zbog toga sto mi se misic previse odmorio tokom nedelje ne znam sada...
      get the fuck out of your comfort zone

      the only thing that interferes with my learning is my education

      Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

      Comment


      • #4
        Re: LIfeinfinite kompletan plan

        Prsa-biceps, off, leđa-triceps, off, ramena, noge, off. Noge u nekih 18 - 20 serija odradi. Na upale se navikni, normalno je da su malo žešće, ako nisi vježbao do sada.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: LIfeinfinite kompletan plan

          Ovako ja radim program je moj

          1. dan

          4 x 8 propadanja
          4 x 8-10 ravni bench smit
          4 x 8-10 kosi bucicama
          4 x 8-10 ravni slobodnom tezinom
          4 x 8-10 kosi sipka

          4 x 8-10 skull crusher
          3 x 8-10 triceps bucicama

          2.dan

          3 x 8 zgib
          4 x 8-10 seated cable row
          4 x 8-10 t-bar
          4 x 8-10 lat pull down back
          4 x 8-10 lat pull down front

          4 x 8-10 barbell curl
          3 x 8-10 hammer curl

          3. dan
          super serije A2 30 sec nakon A1 sledeca serija A1 nakon ukupno 3 min
          A1 4 x 10-12 ab wheel
          A2 4 x 10-12 hyperextenzija

          pauza 1 min

          A1 4 x 10-12 reverse crunch
          A2 4 x 10-12 reverse hyperextension

          4.dan

          4 x 8-10 Military press
          4 x 8-10 podizanje bucica u stranu
          4 x 8-10 arnold press
          4 x 8-10 butterfly

          3 x 12 trapesius dumbell rise
          3 x 12 trapesius barbell rise

          5.dan

          4 x 8-10 smith squat
          4 x 8-10 leg press
          4 x 8-10 back squat
          4 x 8-10 back squat

          3 x 12 smith calf raise
          3 x 12 smith calf raise

          6. dan
          super serije A2 30 sec nakon A1 sledeca serija A1 nakon ukupno 3 min

          A1 4 x 8-10 dips
          A2 4 x 8-10 zgib

          pauza 1 min

          A1 4 x 8-10 military
          A2 4 x 8-10 squat

          A1 4 x 8-10 barbell curl
          A2 4 x 8-10 skull

          A1 3 x 12 ab whell
          A2 3 x 12 hyper

          pauze izmedju serija su 1 15 sec a izmedju setova serija 3 min,sve serije do poslednje, radim -1 ponavljanje do otkaza zadnja serija maximalna ,tu i tamo ubacim kose trbusne na pocetku treninga
          get the fuck out of your comfort zone

          the only thing that interferes with my learning is my education

          Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

          Comment


          • #6
            Re: LIfeinfinite kompletan plan

            Ide sada exkurzija od osam dana pa imate li ideja kako bi moglo da se isprati neki umereni trening da se pokriju sve grupe misica a i zajedno sa ishranom? Ponecu i whey a moze biti komike snjim ako ga budu pronasli na carini
            get the fuck out of your comfort zone

            the only thing that interferes with my learning is my education

            Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

            Comment


            • #7
              Re: LIfeinfinite kompletan plan

              probaj ovako! radi 3dana on 1 dan off 2 dana on 1 off... trening 1. prsa-biceps za prsa radi 1vjezbu potiska s sipkom,1vjezbu potiska s bucicama,1.vjezbu razvlacenja i opcija znaci mozes i nemoras dips ili neku hammer spravu.. radi 3-4 serije za svaku(ako planiras radit opciju odna ces radi 3 serije svaku..) odmor po osjecaju ali ipak malo kraci tipa 45 sec do 1 min.. razvlacenje i dips/hammer mozes supersetove.. za biceps radi 2 vjezbe po 4 serije ili 3 po 3.. rep range nek ti bude za sve od 8-12..
              trening 2. ledja i zadnje rame ...jednu do 2 vjezbe za zadnje rame, a za ledja 4-5( obavezno neka varijacija pulla i neka varijacija veslanja)..
              3. treninga prednje,srednje rame i triceps- potisak nekakav za ramena i letenje za srednje (2 vjezbe mozes za srednje), za triceps vrijedi isto ko za biceps..
              4.trening- quad i loza- lozu 2 vjezbe(npr stiff leg deadlift i neka flexia) a quad obavezzno neki cucanj + moze leg press,ekstenzija i neki sissy squat,hack ili parcijalni cucanj..za noge ce ti trebat kod cucnjeva vise odmora medju serijama..
              trbuh i listove najbolje do 3x tjedno.. trapez mozes uz rame ili ledja dodatno shrugs..
              osim ovog ubaci li cardio na taste ili poslije treninga ili bilo koje drugo doba dana poni s 2-3 puta po 20 min pa postepeno povecavaj.. i na jedan off dan mozes hiit nabacit samo gledaj da svaki tjedan imas jedan dan koj apsolutno nista ne radis..ni utege ni hiit ni li cardio.

              Comment


              • #8
                Re: LIfeinfinite kompletan plan

                za klopu probaj ovo i pogledaj si temu od patrickstara on je imao postavljen svoj jelovnik na dijeti,,.. http://www.t-nation.com/free_online_art ... ling_codex

                Comment


                • #9
                  Re: LIfeinfinite kompletan plan

                  Mislim da me nisi razumeo meni treba neki osrednji plan da preguram ekskurziju jer nisam u prilici da ispostujem svoj plan tada,pitanje je da li cu uopste imati teretanu u hotelu...
                  get the fuck out of your comfort zone

                  the only thing that interferes with my learning is my education

                  Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

                  Comment


                  • #10
                    Re: LIfeinfinite kompletan plan

                    Ja sam tebi dao ovaj plan u zamjenu za tvoj koji je nikakav! Al kolko god plan bio dobar na papiru,nista od njega ako ne treniras kako spada..jako,intenzivno s dobrom formom.. a brate ekskurzija je tjedan dana masimalno..uzivaj cugaj drogiraj se..i jedi sta ti se jede..jedi puno prteina i toe to..

                    Comment


                    • #11
                      Re: LIfeinfinite kompletan plan

                      Ma zasto je nikakav lepo je i smisleno slozen stim sto se slazem da treba izbaciti 6. dan i trening jezgra se ostavlja za subotu umesto srede
                      get the fuck out of your comfort zone

                      the only thing that interferes with my learning is my education

                      Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

                      Comment

                      Working...
                      X