Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vule46 - Prehrana / Trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vule46 - Prehrana / Trening

    Pozdrav..
    evo da stavim prehranu za pocetak koju bi uveo za koji dan nakon sta lagano pocnem sa treninzima jer lom palca triba jos dosta vrimena za potpuno zacjeljivanje, a krevet me ne vuce ...

    8:15 100-150g zob + 30g whey + omega 3 prije ovog obroka (9-14 mi je posao tako da drugi obrok pokusavam bar donekle dovesti u red, bilo kakve preporuke za neki pametni obrok su dobrodosle)
    10:30 sendvic u kruhu sa sjemenkama (bjanko bakalar, pasteta od tune, komadi tunjevine, sir, slani incuni)
    14:00 rucak vecinom sta roditelji spreme, pokusavam forsirati neku kombinaciju uh/p, meso + krumpire(riza,tjestenina)... (prije rucka dualtabs vita/min)
    15:00 miksano voce (2 banane, 2 jabuke, kiwi, 2 iscjedenje narance)
    16:00 trening
    17:30 pwm whey+glukoza
    19:00 pileci fileti ili teleci fileti oko 200-250g
    21:00 pileci fileti ili posni
    22:30 casein

    treniram oko godinu dana: 181, 83 kg, bf:11 (trenutno sam pao na 78kg zbog loma prsta i netreniranja 2mj)
    slike: viewtopic.php?f=60&t=4331

    o treningu jos citam pa kad vidim tocno sta stavit cu ovdje, ako imate ikakve prijedloge,komentare, kritike, sve je dobrodoslo...

  • #2
    Re: Vule46 - Prehrana / Trening

    ja bi ubacio vise zelenjave i voca, al ovo mi izgleda sasvim u redu
    NO PAIN , NO GAIN

    Comment


    • #3
      Re: Vule46 - Prehrana / Trening

      taj sendvić ako baš moraš.. bolja opcija je raženi + dimcek ili delux pureća šunka..

      drugo to voće.. osobno ja bi ga ako ga već jedeš jea na tašte.. dakle prije svih obroka.. i prvi kruti obrok nakon treninga dakle sat posli pwm-a nek ti bude p+uh.. dakle uz ta pileća prsa dodaš rižu/tjesteninu/krumpire (kuhane)..

      navečer kao zadnji obrok posni/kasein.. možeš dodat laneno ulje ili orašaste plodove.. kao zdrave masti i radi produživanja probave..
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #4
        Re: Vule46 - Prehrana / Trening

        Originally posted by TheWarg
        ja bi ubacio vise zelenjave i voca, al ovo mi izgleda sasvim u redu
        nazalost nista krupno u ruku od voca nemogu jest, ali opet dode na isto cak i bolje jer u jednom obroku pojedem puno vise nego bi pojeo u krupnu (da jedem), sta se povrca tice, jedem vecinom sve sta se kuha, od salata ne jedem nista...

        Comment


        • #5
          Re: Vule46 - Prehrana / Trening

          Originally posted by juka
          taj sendvić ako baš moraš.. bolja opcija je raženi + dimcek ili delux pureća šunka..

          drugo to voće.. osobno ja bi ga ako ga već jedeš jea na tašte.. dakle prije svih obroka.. i prvi kruti obrok nakon treninga dakle sat posli pwm-a nek ti bude p+uh.. dakle uz ta pileća prsa dodaš rižu/tjesteninu/krumpire (kuhane)..

          navečer kao zadnji obrok posni/kasein.. možeš dodat laneno ulje ili orašaste plodove.. kao zdrave masti i radi produživanja probave..
          hvala puno na odg!
          delux purecu sunku jedem kad radim sam svoj sendvic, tu jos ubacim kao namaz zdenka sir, kupim bublicu iz koje izvadim skoro cijelu vadljivu pupu iznutra tako da ostane samo kora i unutra stavim tu sunku i zdenka namaz...
          neznam sta je dimcek? razeni pretpostavljam da mislis na kruh, ne nesto tipa toast ili sl?
          voce ugl bude na zeludac kad sam relativno gladan i "krči drob", tako da nije na puni stomak, ovdje sam malo stavio kratku pauzu izmedu rucka i njega ali bude nesto veca, cca sat ipo - dva.. probat cu ubacit nesto uh-a uz obrok posli treninga jer tu piletinu vecinom pojedem negdi vanka u polu junk fast foodu, dok ovaj predzadnji obrok pojedem kuci
          sta se tice lanenog ulja to se jede na zlicu?
          orašaste plodove, ako mozes nabrojat neke koju vecina jedete.

          Comment


          • #6
            Re: Vule46 - Prehrana / Trening

            nemoj te kifle iz pekara.. kupi u dućanima imaš zapakirano raženi kruh.. pogledaj malo.. pakiranja su od pola kg.. imaš u kauflanda povoljno 6 kn 500 g.. na 100 g ima samo 178 kcal od toga 35 g UH ostalo vlakna i tragovi masti.. zdenka namaz nemoj.. namaži posni unutra.. isto zdenkin

            dimcek je isto šta i deluxe samo pileća.. i od cekina ne vindona
            voće ti preporučujen ujutro radi fruktoze..i koliok si naveo mislin da je to previše za jedan obrok a i količinski za jedan dan osin ako nisi na paleo dijeti a nisi =)

            laneno možeš na žlicu normalno =)..

            orašari.. najbolji je orah sljede badem, lješnjak i kikiriki u ljusci ..

            i obvezno ubaci uz krute obroke SALATU.. kupus, zelenu salatu, pome ili šta već..radi probave.. a i zasiti

            kad si u gule btw ?
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • #7
              Re: Vule46 - Prehrana / Trening

              Originally posted by juka
              nemoj te kifle iz pekara.. kupi u dućanima imaš zapakirano raženi kruh.. pogledaj malo.. pakiranja su od pola kg.. imaš u kauflanda povoljno 6 kn 500 g.. na 100 g ima samo 178 kcal od toga 35 g UH ostalo vlakna i tragovi masti.. zdenka namaz nemoj.. namaži posni unutra.. isto zdenkin

              voće ti preporučujen ujutro radi fruktoze..i koliok si naveo mislin da je to previše za jedan obrok a i količinski za jedan dan osin ako nisi na paleo dijeti a nisi =)

              laneno možeš na žlicu normalno =)..

              orašari.. najbolji je orah sljede badem, lješnjak i kikiriki u ljusci ..

              kad si u gule btw ?
              sad nikako, al pocet cu u cetvrtak (jer u sridu skidam punte) lagano noge i neke sprave koje budem smia, al inace budem 4x tjedno izmedu 4 i 6 popodne...
              kad onda da jedem voce, izmedu kojih obroka? mislim da je glupo za prvi obrok? ili ako uzmem u malo razmaku izmedu prvog obroka mislim da necu izlazit iz wc-a sljedeca 2 sata od 2 kašasta obroka zaredom
              i koji je to zdenkin posni ? nisam ga vidia... ima neki natural, taj jedem, ne one trokute, ali skoro pa je identicni okus kao i oni trokuti...

              Comment


              • #8
                Re: Vule46 - Prehrana / Trening

                ovaj desno.. imaš ga po konzumima..

                voće jedi prije marende.. pola sata prije.. i nemoj ovoliko.. dosta tie 1-2 banane ili jabuka..

                aj aj kad te sinjan javi ću se..
                Attached Files
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • #9
                  Re: Vule46 - Prehrana / Trening

                  Originally posted by juka
                  ovaj desno.. imaš ga po konzumima..

                  voće jedi prije marende.. pola sata prije.. i nemoj ovoliko.. dosta tie 1-2 banane ili jabuka..

                  aj aj kad te sinjan javi ću se..
                  ahaa, ok nac cu ga negdi...

                  moze ako me vidis reci da si ti zdenka posni
                  zzm se ajde nemos me falit jer cu vjerovatno imat desnu ruku zamotanu
                  hvala na odg!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vule46 - Prehrana / Trening

                    ništa.. ma znan ja koi si ti.. vidia san već zamotanu ruku hh

                    ništa.. ako te šta zanima pitaj
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vule46 - Prehrana / Trening

                      jedna stvar me zanima, imam 2 razlicita proteina, od optimuma platinum hydrowhey (hydrolizat) i muscletech nitro-tech.. sad me zanima koji proizvod da uzimam nakon treninga a koji ujutro uz zobene?
                      jer kod nitro-techa sam procita da je u vecini protein koncetrat, dok isolata ima malo... znaci on bi bio nesto sporiji protein od platinuma, a nakon treninga nam triba brzi protein, no nitro-tech ima neke stvari koje su dobre za nakon treninga od cistog platinuma...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vule46 - Prehrana / Trening

                        Nakon treninga hidroizolat, čisto zbog brzine apsorpcije. No, u konačnici svejedno.
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vule46 - Prehrana / Trening

                          Originally posted by PatrickStar
                          Nakon treninga hidroizolat, čisto zbog brzine apsorpcije. No, u konačnici svejedno.
                          da ali opet nema smisla, mislim ima ali ne potpunog smisla uzimat nitro-tech ujutro... ?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vule46 - Prehrana / Trening

                            Misliš zbog ovoga?

                            "Rezultat uzimanja Nitro Techa su 4 kg čistih mišića u samo 14 dana.
                            U 28 dana podiže mišićnu masu 24 puta više od običnog Whey proteina."
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vule46 - Prehrana / Trening

                              Originally posted by PatrickStar
                              Misliš zbog ovoga?

                              "Rezultat uzimanja Nitro Techa su 4 kg čistih mišića u samo 14 dana.
                              U 28 dana podiže mišićnu masu 24 puta više od običnog Whey proteina."
                              jao

                              Comment

                              Working...
                              X