Announcement

Collapse
No announcement yet.

sylar - moja tjedna podjela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sylar - moja tjedna podjela

    ovako sad kada je pocela skola..malo sam morao promjeniti nacin treninga...vec sam na pocetku ovdje stavio svoj trening za masu koji je bio nesto tipa:
    pon-prsa biceps
    utorak-leđa triceps
    srijeda-odmor
    cetvrtak-noge-trbusni
    petak-ramena biceps
    sub,ned-odmor

    sada sam ag stavio u oblik:
    pon-prsa biceps
    utorak-odmor
    srijeda-leđa triceps
    cet.-odmor
    petak-noge trbuh
    subota-ramena,biceps
    ned odmor

    zanima me dali je ovo u redu..dali nema previse odmora odnosno jel dobar raspored?
    hvala kao i za ostale teme
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

  • #2
    Re: "promjena"

    prsa TTICEPS prednje i srednje rame
    ledja BICEPS zadnje rame
    noge
    a svaki dan odmora radis trbusne
    moj trodnevni

    Comment


    • #3
      Re: "promjena"

      kako to tocno izgleda zanima me
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

      Comment


      • #4
        Re: "promjena"

        nacrtaj si i oboji bit ce ti puno jasnije )

        Comment


        • #5
          Re: sylar - moja tjedna podjela

          Dobar ti je raspored iako bih ja upario ramena s trbuhom.

          Osobno vježbam i kvadriceps i zadnju ložu same za sebe. Da ih spojim i još uz to dodam ramena.... ne znam baš koliko kvalitetno bi to bilo.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: sylar - moja tjedna podjela

            hmm razmislit cu pa vidjet
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

            Comment


            • #7
              Re: sylar - moja tjedna podjela

              ja bi malo razmisli o ovoj podjeli, jer kad odradis prsa i biceps, odma sljedeci dan radis leda i triceps, triceps je umoran i taknut od treniranja prsa, a leda ces puno slabije odradit ako si dan prije razbi biceps! upotrijebi logiku i razmisli ipak si tek pocetnik, neko ko trenira dulje moze ovo izvuc, misicu treba najmanje 48h da se oporavi..

              Comment


              • #8
                Re: sylar - moja tjedna podjela

                hoces reci da zamjenim i da radim prsa triceps a leđa i biceps
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

                Comment


                • #9
                  Re: sylar - moja tjedna podjela

                  Originally posted by Sylar
                  hoces reci da zamjenim i da radim prsa triceps a leđa i biceps
                  tocno, jer kad si vec taknu triceps dok radis prsa zasto ga onda ne ubit do kraja i pustit da se odmara do sljedeceg tjedna (misici rastu dok se odmaraju i zacjeljuju ) jer jos si pocetnik i bitno ti je nepretrenirat se, isto vrijedi za leda-biceps

                  Comment


                  • #10
                    Re: sylar - moja tjedna podjela

                    hvala puno ok spojit cu to dvoje a ovo cu ostavi isto s tim da ramena i biceps mogu slobodno radit jel
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

                    Comment


                    • #11
                      Re: sylar - moja tjedna podjela

                      Originally posted by Sylar
                      hvala puno ok spojit cu to dvoje a ovo cu ostavi isto s tim da ramena i biceps mogu slobodno radit jel
                      nema potrebe da radis biceps dva puta u tjednu! viruj mi ako ga pogodis kako treba nece bit kvalitetan taj drugi trening, uzmi olovku i papir, taj drugi put kad radis biceps mora bi ga odradit sa istom ili cak malo vecon kilazom bez da osjecas neku upalu u misicu, sumnjan da ces izvuc isto ponavljanja ako je vec biceps umoran a kamoli jos napredovat i pojacat kilazu. tako ces se vrtit u krug bez pravog cilja i napretka, vodi dnevnik o treningu i zapisuj kako napredujes uvik bi treba tezit ili vecem broju ponavljanja sa x kilazom od proslog treninga ili probijanje vece kilaze s naravno pravilnom formom. sa ramenima rade ubaci trapez jer vidin da ga nema u raporedu a i on je jako vazan misic za simetriju

                      Comment


                      • #12
                        Re: sylar - moja tjedna podjela

                        jel imas ti neki svoj trening za masu...ili barem neku predođbu da probas napisat vamo da ja to vidim kako bi lakse napredovao u tome..jer nesto cu zbrljat
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

                        Comment

                        Working...
                        X