Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skums - trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skums - trening

    Molio bih vas za savjet vezan za trening.
    Moj trening izgleda ovako nekako:

    PON: prsa (12-13 serija)+biceps (6-8 serija)+podlaktica
    UT: noge (16-18 serija)
    SRI: off
    ČET: ramena (8-10 serija)+triceps (7-9 serija)
    PET: leđa (14-16 serija)+listovi

    Radim jednu viježbu sa velikim težinama (recimo benč ili kosi potisak sa bučicama) nekih 4 serija sa po 6-8 ponavljanja.
    Onda radim jednu viježbu u kojoj serije traju minimalno 60 sekundi i radim onako da je mišić čim duže pod opterećenjem i negativna faza traje po 3-4 sekunde (TUT).
    Nakon toga radim viježbu sa manjom kilažom, ali ekspozivan stil (15-20 ponavljanja).
    Svaki tjedan mijenjam broj serija, npr. ako sam danas radio prvo benč 4 serije, onda drugi tjedan radim 5, a treći tjedan radim 4 serije kosi potisak i tako dalje.
    Jednom mjesečno mislim ubaciti neku šok rutinu, tipa gigantske serije ili forsirana ponavljanja.

    Eto to bi bilo to.
    Ako imate savjete/kritike slobodno ih podijelite.

    Hvala

  • #2
    Re: Skums - trening

    Dobro je.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Skums - trening

      Originally posted by kelly View Post
      Dobro je.

      Slažem se s kolegom Kelly-jem, ali meni je npr. bolja raspodjela 1on 1off. Radim sa velikim intenzitetom i svaki trening mi je 80-95% 1RM, tako da opteretim CNS, pa mi treba odmora.

      Probaj i s raspodjelom eksperimenirat.

      Šablonski i na papiru ok izgleda, ali jedno je papir, a drugo realizacija i izvedba istog.

      Comment


      • #4
        Re: Skums - trening

        Ok, hvala.
        Budem probao raditi full body svaki drugi dan kad vidim da je počela stagnacija sa ovakvim načinom.

        Comment

        Working...
        X