Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tjedni program treninga - mboss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tjedni program treninga - mboss

    Evo, ja sam sebi organizirao jedan tjedni program za treninge, pa me zanimaju vasa misljenja.

    PONEDJELJAK
    PRSA

    UTORAK
    LEĐA
    TRBUŠNI MIŠIĆI

    SRIJEDA
    ODMOR

    ČETVRTAK
    RAMENA
    LISTOVI
    TRBUŠNI MIŠIĆI

    PETAK
    RUKE

    SUBOTA
    NOGE
    TRGUŠNI MIŠIĆI

    NEDJELJA
    ODMOR

    Kao sto vidite, trbusne misice treniram tri puta tjedno, utorkom, cetvrtkom i subotom. Ostale dane sam rasporedio misicne skupine, a u nedjelju i srijedu odmaram.

    Znaci, odradim anaerobni trening odredene misicne skupine (10 ponavljanja, 3 serije) i poslije svakog anaerobnog treninga napravim aerobni trening (http://www.youtube.com/watch?v=3lSn8K6-z2E&feature=fvst) kao sto je navedeno u videu. Cijelokupni trening (aerobni + anaerobni) ukupno traje 45 minuta.

    Eto ga, zanima me sad sta mislite o tome.

    Hvala!

  • #2
    Re: Tjedni program treninga

    Što se tiče podjele , imamo sličnu podjelu , ja sam takoder poceo prakticirati ruke odvojeno raditi , samo je meni odmor Sub i Ned , a probaj trening , vidi kako ti paše , da li ti je prenaporan.
    A sto se tiče aerobnog i anaerobnog , to ovisi da li si na masi ili definiciji , odnosno da li zelis dobiti kila ili skinuti . Ako želiš dobiti mase , moja ti preporuka da ne radis ni aerobni ni anaerobni na masi .

    Comment


    • #3
      Re: Tjedni program treninga

      Radim definiciju, zbog toga sam se i odlučio na anaerobni i aerobni.

      Sad se samo dvoumim izmedu ovog programa i programa P90x za definiciju. Koji su vasi savjeti?

      Comment

      Working...
      X