Announcement

Collapse
No announcement yet.

Medo - 2-3 pa ne tako blesava pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Medo - 2-3 pa ne tako blesava pitanja

    Evo ljudi imam bas par pitanja na koja tesko pronalazi tocan odgovor kolko god surfao po forumu, a mozda ovako dodje sam do mene....
    glavna podjela treninga mi je klasicna trodnevna
    1.dan prsa-triceps-prednji dio ramena
    2. leđa-biceps-ostatak ramena
    3. noge

    ipak nekad uspijem uloviti sasvim dovoljno vremena, snage i volje da napravim 4-5 treninga tjedno i sad mi tu nastaje problem da li ima u jednom tjednu smisla raditi 2 treninga nogu, jedan s naglaskom na lozu, a drugi na kvadricepse, jer mi se koliko god ja izbjegavao ipak u oba treninga aktiviraju obe spomenute misicne skupine, hoce li imati dovoljno vremena za regeneraciju?

    kad imam trodnevnu podjelu trening mi traje oko 1h i 15 min + ako sam bas od volje 10-15 min laganog cardia,
    koliko bi trening trebao trajati ako ga raskomadam na 5 dana, je li 40-45 min dosta jer koliko god intenzivno radim osjecam da se nisam nekako sroz potrosio (tu nikako ne mislim na trening nogu!) ?
    I ima li uopce smisla kod naturalca raditi podjelu na 5. dana ?

    takodjer kod podjele na 5 dana zasto ljudi razdvajaju listove od npr. cucnja i legpressa kad se tu vec lijepo razrade i zagriju ? nekako mi je nelogicno, ali rado bi cuo tudje sugestije

    E da i nakon 2-3 godine bbl izgledam prilicno dobro, a napredak je znatno sporiji nego prije i zbog toga mi je prilicno pala motivacija, ima netko dobar motivacijski govor ili da se jednostavno pocnem pikat u guzicu

  • #2
    Re: Medo - 2-3 pa ne tako blesava pitanja

    1) mozes razdvojit lozu i kvad
    2) radis trening dok ne odradis sve. pokusavas sve utrpat u 1-1.30h.
    Originally posted by MarkoPolo View Post
    Ah trening nogu mi je najkompleksniji i najteži, ponekada traje i po 2 i viša sata..
    mislim da 5-odnevna i 6-odnevna puno bolje od 3-odnevne.
    3) neznam tocno na sto mislis
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • #3
      Re: Medo - 2-3 pa ne tako blesava pitanja

      Nakon 2-3 godine jednostavna trodjelna podjela?
      Ubaci jos treninga :S pa tijelo ti netreba vise toliko vremena za odmor...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: Medo - 2-3 pa ne tako blesava pitanja

        Pa ako zelis 3 treninga u nedelju uradi FullBody imas na sajtu program
        I live for BODYBUILDING

        Comment


        • #5
          Re: Medo - 2-3 pa ne tako blesava pitanja

          Ja sam vec nakon 6 mjeseci napravio 5-odnevnu podjelu. Pokusaj i ti
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment

          Working...
          X