Announcement

Collapse
No announcement yet.

Optimized Volume Training (OVT)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Optimized Volume Training (OVT)

    Originally posted by Vule46 View Post
    sta se tice ovog programa, dao sam da pogleda trener u mojoj teretani, rekao je da nije dobro to sto samo jednom tjedno se radi pojedina misicna skupina, razlog zasto, zato jer kod ovih superserija cu toliko satrati misicnu skupinu da sljedeci tjedan kad opet budem radio cu jos uvijek osjecat upalu, iako ne zvuci najbistrije, on je naveo onu metodu "klin se klinom izbija", a htio je reci da je potrebno u tjednu opet odraditi pojedinu misicnu skupinu kako nebi upala trajala 7 dana, e sad meni to uopce nije jasno jer ako si pod upalom, ocito si toliko satrao misic da mu je potreban odmor, dali je predugacak taj odmor od 7 dana od skupine do skupine, nevezano za upale, nego za misic, sto je bolje? to je moje pitanje...

    samo da ti kazem, ne znam kakav je ovaj trening.. ali kad ja satram neku mišićnu skupinu, vrhunac upale me uhvati tek nakon 48 sati od treninga, a traje samo taj dan.. znaci u 3 dana sam riješio upalu i mogu ponovo krenit, ne vjerujem da ces imati upalu 7 dana, mislim da je to nemoguce, jedino ako mišić teško nastrada od necega drugog, ali ne od treninga..
    za ostalo ne znam, cekaj druge da ti odg


    @edit, zaboravio sam napomenuti da je rad na upalu čista glupost što se mene tiće..
    ja kad odradim prsa, odradim iz zvjerski, nakon toga kad dobijem upale, nisam u stanju napravit 10 sklekova kako treba a kamoli da opet radim trening za prsa, s cime to? jednostavno nemoguće što se mene tiće.. ne mogu se obrisat ručnikom po leđima nakon tuširanja a kamoli da radim na upalu.. -.-
    Last edited by pavlek; 14-10-11, 21:50.

    Comment


    • #47
      Re: Optimized Volume Training (OVT)

      Vule
      trener ti lupeta gluposti, ako je uopšte trener a ne fitnes instruktor
      Nepušač
      Tempo, prva cifra excentrični deo, zadržaj, koncentrični, zadržaj.
      4120, znači istezanje, pa ako ima zadržaj, pa kontrakcija pa zadržaj ako ima.
      Više objašnjenja o tempu- google tut( time under tension)
      Last edited by skullHeaD; 14-10-11, 22:05.
      DR. Lonnie Lowery

      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

      Comment


      • #48
        Re: Optimized Volume Training (OVT)

        e Hvala ti puno

        A kad imaju 3 cifre... to se uzima kao da je zadnja cifra 0? To je po nekoj mojoj logici :P

        Comment

        Working...
        X