Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening van sezone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening van sezone

    http://www.building-body.com/vjezbanje- ... ezone.html

    sto kazete na ovo.
    Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

  • #2
    Re: Trening van sezone

    moram i ovde par citata sto sam skoro postao negdje na forumu ubacit dzaba je,

    "ako je atletika kraljjica sportova, onda je BB kralj "

    i

    "dizanje utega je osnovna priprema svakog sportasa"



    i ja isto se spremam za ljetnu sezonu u svom sportu
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Trening van sezone

      jel ti sad izvan sezone treniniras bas kao bodybuilder ili kako.
      Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

      Comment


      • #4
        Re: Trening van sezone

        Originally posted by Boban
        jel ti sad izvan sezone treniniras bas kao bodybuilder ili kako.
        pa naravno , kao BB, radim masu ujedno i snagu i explozivnost sa hardcore treninzima
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment

        Working...
        X