Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening za cijelo tijelo sa bučicama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening za cijelo tijelo sa bučicama

    http://www.building-body.com/trening-za ... icama.html
    dali netko ima iskustva?
    pošto je trening za cijelo tijelo jel dosta 48 sati odmora il da odmaram duže?

  • #2
    Re: Trening za cijelo tijelo sa bučicama

    Proba san nesto slicno,ni lose ali teretana je po meni bolji izbor.
    Cogito ergo sum

    Comment


    • #3
      Re: Trening za cijelo tijelo sa bučicama

      radim ovaj trening već par tjedana. pokušavam radit pon uto, sri odmor, čet pet, pa sub i ned odmor. znači 4 treninga tjedno. nisam ti neki stručnjak baš što se tiče bb-a ali po onome što znam i što sam čitao mislim da ti ne treba odmor od 48 sati. 24h između treninga ti je dovoljno, ali nakon max 3 dana ti treba pauza jedan dan. meni ovaj 2-1-2-2 sasvim odgovara, jer mi cilj nije bavit se bb-om već održavat mišiće. rukometaš sam preko 17 godina pa sam prestao i mišići se malo opustili. ali sam primjetio da se ovim treningom može dobit i na masi, jer sve ovisi zapravo o opterećenju. inače vježbe su mi odlične. e sad da ne otvaram neku novu temu, može li mi netko pomoći oko nekih pitanja. pročitao sam tonu materijala po forumu i stranici i izgubio se totalno.

      moj trening izgleda ovako:
      zagrijavanje: rastezanje, malo okretanje zglobova tek toliko da se pokrenem. trbušnjaci 3 serije 2x20 (svih 6 vježbi različiti trbušnjaci)+ vježbe stabilizacije

      odradim cijeli trening sa bučicama od 10kg s time da na kraju bicepse i tricepse odradim duplo.

      ne koristim nikakve dodatke, a prehranu pokušavam uskladit prema svemu onom što sam pročitao iako nije baš idealno. e sad dio koji me najviše zanima. na ovaj trening htio bih dodati kardio. čitam sam dosta toga ali više ni sam ne znam što je istina.
      inače vozim bicikl i vozim ga poprilično dosta. al s obzirom da sam trenirao od malena nije mi ni trčanje problem. pa bih molio nekoga da mi preporuči što bi bilo najbolje za kardio i koliko da radim? koliko trčanja ili koliko voziti bicikl? nigdje nisam mogao naći neku usporedbu koliko je učinkovit bicikl a koliko trčanje i koje je bolje? kardio razmišljam ubacit u srijedu i subotu kad ne treniram. hvala

      Comment


      • #4
        Re: Trening za cijelo tijelo sa bučicama

        najbolji bi ipak bio hiit.

        može li se hiit radit biciklom kao sa trčanjem. vidio sam negdje 30 sek šprint 90 sek lagano i tako 16 min ili koji bi bio najbolji način za radit hiit? i vidim da bi ga bilo najbolje radit u jutro na prazan želudac (eventualno kofein)

        Comment


        • #5
          Re: Trening za cijelo tijelo sa bučicama

          ok pročitao sam opet nešto novo. mislim da ću promjenit način vježbanja. novi program bi ipak izgledao ovako
          pon, sri, pet: trening za cijelo tijelo s bučicama

          uto, čet: hiit ili kardio?? cilj mi je skinut nešto masnog viška što se stvorilo od kad sam prestao trenirat. pretpostavljam hiit prema ovim tablicama http://www.building-body.com/6-razlo...van-2-dio.html al opet sam toliko toga pročitao da ništa više nisam siguran. neki pišu da je najbolji za skidanje masti li kardio neki hiit tako da više nemam pojma. pa može li pomoć?

          i ovo prije što sam napisao vidim da je greška. hiit se nikad ne radi na prazan želudac. u jutro ide eventualno li kardio.

          Comment


          • #6
            Re: Trening za cijelo tijelo sa bučicama

            hahaha al sam se raspisao po ovoj temi. ipak je trebalo samo malo viđe truda i sve se da pronaći na forumu i stranici. svaka vam čast svima a možda ipak najviše zasluga ide adminu kelly

            uglavnom moj tjedan će izgledat ovako:

            pon sri pet: trening s bučicama+ 30 min lagani kardio s biciklom

            uto čet: hiit (kombinirat ću i bicikl i trčanje) bitan je odnos visoki/niski intenzitet 1/3

            mislim da mi je ovo sasvim dobar trening za skidanje masnih naslaga a opet za neko održavanje mišića. s obzirom da masa nije problem 193cm/110kg

            samo još jedno pitanje, neću li s ovime pretjerat (katabolizam)

            Comment

            Working...
            X