Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lik iz gyma!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lik iz gyma!!

    Zanima ne zasto bih netko radeio mrrvo dizanje sat vremena, frajer u gymu je radio to dns cijelo vrijeme kada sam bio a vidi se da nije netko tko ne zna sto radi jer ga stvarno ima pa ako moze odg ako tko mozda zna.. tnx heheh, mozda ce nekome biti smijesno oitanje alii zanima me..!!!

    Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

  • #2
    Re: Lik iz gyma!!

    Što ga nisi pitao?

    Comment


    • #3
      Re: Lik iz gyma!!

      Originally posted by Fera17 View Post
      Zanima ne zasto bih netko radeio mrrvo dizanje sat vremena, frajer u gymu je radio to dns cijelo vrijeme kada sam bio a vidi se da nije netko tko ne zna sto radi jer ga stvarno ima pa ako moze odg ako tko mozda zna.. tnx heheh, mozda ce nekome biti smijesno oitanje alii zanima me..!!!

      Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk
      ja sutra radim cijeli trening samo mrtvo....ne znam koliko ce trajat,ali vjerovatno oko 45min....15 serija po 10 ponavlljanja sa max kilazom kojom mogu izvuc ponavljanja
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #4
        Re: Lik iz gyma!!

        Originally posted by dominik11 View Post
        ja sutra radim cijeli trening samo mrtvo....ne znam koliko ce trajat,ali vjerovatno oko 45min....15 serija po 10 ponavlljanja sa max kilazom kojom mogu izvuc ponavljanja
        Ti to ozbiljno, ili...?

        Comment


        • #5
          Re: Lik iz gyma!!

          Originally posted by crazy View Post
          Ti to ozbiljno, ili...?
          najozbiljnije.....ova dva tjedan sada radim za svaki dio tijela po jednu vjezbu po 15 serija....10 ponavljanja.......zapravo tako sam Radio cucanj i sada mrtvo,a prsa sam radio bench piramidu kao
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #6
            Re: Lik iz gyma!!

            Originally posted by dominik11 View Post
            najozbiljnije.....ova dva tjedan sada radim za svaki dio tijela po jednu vjezbu po 15 serija....10 ponavljanja.......zapravo tako sam Radio cucanj i sada mrtvo,a prsa sam radio bench piramidu kao
            Sto je to dobro dominik??? Mislim sta je veci napredak ili?

            Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

            Comment


            • #7
              Re: Lik iz gyma!!

              Originally posted by crazy View Post
              Što ga nisi pitao?
              Ah nisam se sijetio xd..

              Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

              Comment


              • #8
                Re: Lik iz gyma!!

                Originally posted by dominik11 View Post
                najozbiljnije.....ova dva tjedan sada radim za svaki dio tijela po jednu vjezbu po 15 serija....10 ponavljanja.......zapravo tako sam Radio cucanj i sada mrtvo,a prsa sam radio bench piramidu kao
                Lako kad si nađusan
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • #9
                  Re: Lik iz gyma!!

                  hahhahaha.........iskreno nemam pojma da li je dobro...nadam se da je hahahah......pa Trener mi radi trening tako da sam radio ovako:ah prije da Kazem da jedem vise....ajmo reci da radim kao masu lagano nista pretjerano sto se kcal tice...pojacao sam samo UH ujutro i za rucak......ok dakle prvo sam radio 4 vjezbe za svaki dio tijela posebno po 8-10 ponavljanja 4 serije i kada sa odradio svaku vjezbu sam ponovio sa malim kilazama po 100 ponavljanja. poslije Toga sam radio 3 vjezbe po 5 serija 8-10 ponavljanja i sada radim ovako 2 tjedna i onda mi je dosta Toga
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #10
                    Re: Lik iz gyma!!

                    Originally posted by dominik11 View Post
                    hahhahaha.........iskreno nemam pojma da li je dobro...nadam se da je hahahah......pa Trener mi radi trening tako da sam radio ovako:ah prije da Kazem da jedem vise....ajmo reci da radim kao masu lagano nista pretjerano sto se kcal tice...pojacao sam samo UH ujutro i za rucak......ok dakle prvo sam radio 4 vjezbe za svaki dio tijela posebno po 8-10 ponavljanja 4 serije i kada sa odradio svaku vjezbu sam ponovio sa malim kilazama po 100 ponavljanja. poslije Toga sam radio 3 vjezbe po 5 serija 8-10 ponavljanja i sada radim ovako 2 tjedna i onda mi je dosta Toga
                    hhahahaa a dobroo... kazes kao je bilo na treningu i koliko dugo su ti misici nakon treninga jos bolni...

                    Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

                    Comment


                    • #11
                      Re: Lik iz gyma!!

                      Originally posted by Fera17 View Post
                      hhahahaa a dobroo... kazes kao je bilo na treningu i koliko dugo su ti misici nakon treninga jos bolni...

                      Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk
                      ma nemam ti ja upale o takvog treninga...misici mi se vise upale od veceg broj ponavljanja sa manjim pauzama.....
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • #12
                        Re: Lik iz gyma!!

                        Originally posted by dominik11 View Post
                        ma nemam ti ja upale o takvog treninga...misici mi se vise upale od veceg broj ponavljanja sa manjim pauzama.....
                        Aha, a sta si ti na defki?

                        Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

                        Comment


                        • #13
                          Re: Lik iz gyma!!

                          Originally posted by dominik11 View Post
                          ma nemam ti ja upale o takvog treninga...misici mi se vise upale od veceg broj ponavljanja sa manjim pauzama.....
                          Slicna je stvar i kod mene. Nikada nemam upalu nogu nakon cucnja s vecim tezinama i duzim odmorom, a nakon cetiri serije od dvadeset cucnjeva s laksim tezinama i jedne minute odmora noge otpadaju. U posljednje vrijeme se toga drzim. Medjutim to nije slucaj i s ostalim misicnim partijama. Uglavnom se pridrzavam sest do osam ponavljanja kroz tri serije koristeci sto vece tezine.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Lik iz gyma!!

                            Originally posted by Argentum View Post
                            Slicna je stvar i kod mene. Nikada nemam upalu nogu nakon cucnja s vecim tezinama i duzim odmorom, a nakon cetiri serije od dvadeset cucnjeva s laksim tezinama i jedne minute odmora noge otpadaju. U posljednje vrijeme se toga drzim. Medjutim to nije slucaj i s ostalim misicnim partijama. Uglavnom se pridrzavam sest do osam ponavljanja kroz tri serije koristeci sto vece tezine.
                            S koliko kg radiš te serije od 20 ponavljanja s minutom odmora?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Lik iz gyma!!

                              Ako nemate upalu ne znaci da ne napredujete, upala misica nija obavezna!
                              Wenn schon, denn schon!

                              Comment

                              Working...
                              X