Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lik iz gyma!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Lik iz gyma!!

    Originally posted by Fera17 View Post
    Aha, a sta si ti na defki?

    Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk
    ja sam na defki cijeli zivot hahahahaha......salim se....pa rekao sam da sada radim malo na masi do kraja 3mj onda idem na defku....treba skinut jos sala
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #17
      Re: Lik iz gyma!!

      Originally posted by dominik11 View Post
      ja sam na defki cijeli zivot hahahahaha......salim se....pa rekao sam da sada radim malo na masi do kraja 3mj onda idem na defku....treba skinut jos sala
      hehhehh a dobro xd, ja nezz kad da krenem sa defkom jer jos sam na masi imam 80 kn trenutno i ne ide dalje a dobio sam dosta sala a zelim za ljeto skinuti to..!!!

      Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

      Comment


      • #18
        Re: Lik iz gyma!!

        Originally posted by crazy View Post
        S koliko kg radiš te serije od 20 ponavljanja s minutom odmora?
        Trenutno s pedeset kilograma. Zvuci malo, ali pokusajte. Cetiri serije po dvadeset ponavljanja i minutom odmora itekako znaju iscrpiti. Pokusao sam i s vise, ali tesko. Bio sam primoran spustati po tri kilograma nakon svake serije.

        Ne radim svaki cucanj clean, vec pumpam po tri. Veci je napor i upala mi je zagarantovana, a o TUTu da ne govorim. Naravno, ta rutina nije uvijek slucaj. Ovisi od rasporeda jer ne zelim svaku sedmicu isto raditi.

        Comment


        • #19
          Re: Lik iz gyma!!

          Hahhah koji likovi :P...tri serija sa vecom kilazom na mrtvom dovoljno

          Comment


          • #20
            Re: Lik iz gyma!!

            Originally posted by ZyzzUmad214154 View Post
            Hahhah koji likovi :P...tri serija sa vecom kilazom na mrtvom dovoljno
            Do you even lift?
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #21
              Re: Lik iz gyma!!

              I lift so what?..

              Comment


              • #22
                Re: Lik iz gyma!!

                Originally posted by dominik11 View Post
                najozbiljnije.....ova dva tjedan sada radim za svaki dio tijela po jednu vjezbu po 15 serija....10 ponavljanja.......zapravo tako sam Radio cucanj i sada mrtvo,a prsa sam radio bench piramidu kao

                Skoro sam vidio nekog lika u teretani da radi slicno samo sto radi 10 serija bench-a pa 10 serija zgibova i to uvijek smanjuje ponavljanja tj u svakoj seriji po 1 manje.meni bilo cudno to ja ga pitam koja je fora s tim on kaze da se bolje misic kao gradi kada radis slozene vjezbe i da mu misici bolje reaguju na slozene vezbe
                Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                Comment


                • #23
                  Re: Lik iz gyma!!

                  Originally posted by alexxx View Post
                  Skoro sam vidio nekog lika u teretani da radi slicno samo sto radi 10 serija bench-a pa 10 serija zgibova i to uvijek smanjuje ponavljanja tj u svakoj seriji po 1 manje.meni bilo cudno to ja ga pitam koja je fora s tim on kaze da se bolje misic kao gradi kada radis slozene vjezbe i da mu misici bolje reaguju na slozene vezbe
                  pa da ti budem iskren nije to moj omiljen nacin treninga,ali eto...prosao sam i to
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #24
                    Re: Lik iz gyma!!

                    Originally posted by dominik11 View Post
                    pa da ti budem iskren nije to moj omiljen nacin treninga,ali eto...prosao sam i to
                    Svako iskustvo dobro dodje
                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment

                    Working...
                    X