Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj trening program...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj trening program...

    Ovako ljudi...imam 183 cm i 84 kg bildam svaki drugi dan tako da mi mišići nakon treninga uvijek imaju odmor 1 dan,ovako...pon-sri-pet-ned...tako da ispadne 4 puta dnevno, ali radim cjelo tjelo isti dan,pa dan odmor,pa opet cjelo tjelo...itd dižem utege od 12 kg do 75 kg,i svoje tjelo svih 84 kg kad zgibove radim...jedem 3-4 puta dnevno,sve slatko sam izbacio i sokove i kolače,alkohol sam isto izbacio,bjeli kruh sam zamjenio crnim,vode dnevno pijem 3 litre, jedem sve meso,povrće dosta i voće ,jaja dosta...pijem i protein mass gainer...želim dobit još par kg mišića ...dali su leđa i noge ključni u dobijanju još mase pošto su to najveći djelovi tjela i na njih stane najviše kilograma ? Mislim zadovoljan sam ja i sad sa tjelom vježbam ozbiljno 3-4 mjeseca i kroz to vrijeme sam dobio 9 kg kad sam počinjao imao sam 75...gornji dio tjela mi već ide u obliku V trokuta, bedra su mi opsega 60 cm,opseg struka 85 cm,prsa imam izražena to sam imao i prije bildanja,ramena su opsega 127 cm,nadlaktica opsega je u napregnutom stanju 37 cm... šta kažete ?

  • #2
    Re: Moj trening program...

    Stavi sliku prvo
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Moj trening program...

      Ne mogu sliku stavit trenutno... nema ni potrebe rekao sam sve i visinu i kilažu,opseg pojedinih djelova tjela sam napisao,program treninga...pročitaj uvod i reci šta misliš

      Comment


      • #4
        Re: Moj trening program...

        Upali mozak. Nista meni ne govori koliko kila dizes, sta jedes ili sto imas v trokut kad ne znam koliko masti imas i na kojem dijelu tijela, na kojim misicima trebas poraditi ili imas li problema sa sto drugih stvari..

        Zelim pomoci ali ti je valjda problem slikati se od vrata na dole..
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: Moj trening program...

          Sve sam ti živo opisao evo opet...opsezi po pojedinim djelovima tjela...bedra 60 cm,kukovi 99 cm, struk 85 cm, prsa 105 cm , ramena 127 cm,nadlaktica 37 cm, vrat 41 cm,postotak masti u tjelu 13%,visina 183 cm ,težina 84 kg...vježbam jedan dan cjelo tjelo drugi dan odmor treći dan cjelo tjelo četvrti odmor...tako da bildam svaki drugi dan, dan treninga ovako izgleda - trbušnjaci,sklekovi, biceps pregib sa šipkom od 48 kg, military press sa šipkom od 55 kg,čučnjevi sa šipkom 55 kg,veslanje u pretklonu 75 kg i mrtva dizanja 75 kg,lateralno dizanje bučica svaka po 12 kg za šira ramena, dizanje nogu na vratilu,zgibovi uski i široki hvat podhvat i nadhvat, i propadanja za triceps,vježbam 3 mjeseca ozbiljno i u ta 3 mjeseca dobio sam 9 kg...eto informacija koliko hoćeš...
          Last edited by Hajduk; 01-11-15, 00:32.

          Comment


          • #6
            Re: Moj trening program...

            Nisam poludio slike stavljat ovdje javno ljudima koje ne znam

            Comment


            • #7
              Re: Moj trening program...

              Koliko imaš godina? Imaš li pravilnu formu, pre velika kilaža za biceps pregib spram male kilaže za čučanj i mrtvo..ne valja raspored treninga

              Comment


              • #8
                Re: Moj trening program...

                Mrtvo nemogu više jer je 75 kg najviše šta imam utega za šipku...čučanj mogu povećat sa 55 kg na koliko bi mi ti savjetovao ? Sa 55 kg čučanj radim maksimum 10 ponavljanja... imam 21 godinu

                Comment


                • #9
                  Re: Moj trening program...

                  prvo si napravi podjelu treninga,,prsa, leđa, ramena, ruke možeš posebno i noge,,pošto radiš kući savjetovao bih ti da donji dio leđa odradiš s nogama ( znači čučanj, iskorak, prednji čučanj, mrtvo dizanje, rumunjsko dizanje, good morning,,to kombiniraj),,kad radiš leđa odradi veslanje s oba hvata ( ruke u pronaciji i supinaciji za donji dio latova), zatim zgibove, jednoručno veslanje i t-bar ( odlična vježba koja pogađa cijela leđa te zadnje rame)..prsa moraš odraditi sva tri dijela ( najbolje potiscima i zatim letenja na kraju da ih dokrajčiš u superseriji sa sklekovima), možeš ubaciti i propadanja u trening prsa jer odlično pogađaju donji dio,,ramena također vježbaš sve tri glave (vojničko i lateralno dizanje već radiš, stoga ubaci lateralno u pretklonu za zadnje rame), dodao bih još jednu do dvije vježbe ( vučenje do brade, shoulder press ili frontal raise),,trapez odradi na treningu ramena ili leđa što ti više paše,,možeš i na oba treninga ako imaš par dana razmaka između leđa i ramena,,za ruke imaš bezbroj vježbi..uglavnom prvo si napravi dobru podjelu jer to što ti radiš je solidno za početak no to ćeš brzo svladati i bit ce ti neučinkovito i monotono..čučanj ti je pravilo za povećavaš težinu ukoliko možeš napraviti 5 ponavljanja bez problema..čučanj je također vježba snage te joj niji ni potrebno previše ponavljanja ( do osam),,i pazi na tehniku i raznolikost treninga

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moj trening program...

                    Dobro vidi se da znaš...veslanje sam do sad radio samo sa širokim hvatom i dlanovima prema dolje, hoćeš reći da veslanje sa uskim hvatom i dlanovima prema gore pogađa donje latove ? Gornji latovi su mi dobri ali donji su slabiji...čučanj ću u buduće povećat sa 55 kg na barem 60 kg

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moj trening program...

                      da veslanje obrnutim hvatom pogađa donji dio, ali nisam rekao s uskim hvatom,,hvat nek ti bude za oba veslanja malo širi od širine ramena ( otprilike 60 cm)

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moj trening program...

                        Pod lat nadam se da misliš na bočni dio leđa gornji i donji...zaslužan za V izgled...bude hvat i širi od 60 cm,nego reci mi za ramena imam opseg 127 cm jeli to ok ? Kolika su tebi ramena ?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moj trening program...

                          lat-latissimus dorsi,,tako je,,nisam nikada mjerio svoje proporcije ( osim nadlaktice),,ali mi se čini da imaš solidan omjer struka-ramena,,i bf ti je dobar tako da samo nastavi s pravilnom prehranom i treningom i nemaš brige

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moj trening program...

                            Misliš da imam dovoljno velika ramena...127 cm...i meni se čini da su ok, mada to nemogu sigurno znati ako se sa drugima ne uspoređujem,znaš li ti neki prosjek opsega ramena kod muškaraca ? Opseg ramena nekog sportaša poznatog ? Ili svoj opseg da izmjeriš pa rečeš ? Btw jeli dobro da u 1 dan radim kompletno tjelo ,pa dan odmora ,pa opet cjelo tjelo sljedeći dan,pa odmor... i tako svaki drugi dan da bildam cjelo tjelo ukupno 4 dana tjedno, a mišići uvjek imaju 1 dan odmora nakon treninga ? Jeli istina da na noge i leđa stane najviše kilaže i mase mišićne ?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Moj trening program...

                              Dali donje latove mogu pogodit i zgibovi sa širokim hvatom sa dlanovima okrenutim prema dolje ( podhvat ) ?

                              Comment

                              Working...
                              X