Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj trening program...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Moj trening program...

    Originally posted by Hajduk View Post
    Naravno da neću trenera uzimat a kamoli ga plaćat...o bodybildingu znam dosta ali ne sve zato i jesam na ovom forumu...a objasni mi ako ja po tebi nemam pojma niti o bodybildingu niti o tome kako tjelo funkcionira kako sam onda u 3 mjeseca otkad sam počeo cjelo tjelo bildat uspio dobit 8 kg ? čitao sam da muškarac u 1 mjesec najviše može dobit 1 kg mišića...to je 3 kg u 3 mjeseca,a ja 8 kg u 3 mjeseca...a nemam pojma o tome hmmmmm zanimljivo baš .
    jer si pokupio hrpu sala samo ni ne znas.,,,ali daj ti po svome i dalje.....ne moras ni odg na ovaj post....pici po svomei sretno
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #47
      Re: Moj trening program...

      Hrpu sala ? Ne... jer sam isto jeo dok sam imao 75 kg,isto jedem i sad kad imam 83-84 kg ...struk mi je čak tanji sad nego kad sam imao 75 kg...razlog zbog kojeg sam u 3 mjeseca dobio 8 kg je taj šta sam počeo cjelo tjelo bildat... dok sam imao 75 kg samo sam ruke radio te ramena i prsa površno...ostalo ništa i zato sam imao premalo kg,onda sam počeo i leđa i noge radit redovno i eto 8 kg dobio jer na noge i leđa najviše mišića stane...kakvo salo ? Evo ti mojih mjera opsezi...bedra 61 cm , struk 84-85 cm,prsa 105 cm,ramena 128 cm ,nadlaktice 37 cm...odgovorit ću ti jer lupaš napamet i jer si glup... 13% masti imam piše da je to na nivou profesionalnih sportaša a ti meni o hrpi sala pričaš,šta reći
      Last edited by Hajduk; 06-11-15, 00:22.

      Comment


      • #48
        Re: Moj trening program...

        Originally posted by Hajduk View Post
        bedra 61 cm , struk 84-85 cm,prsa 105 cm,ramena 128 cm ,nadlaktice 37 cm,13% masti
        Pa ni Kai Green nema ovakve mjere
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #49
          Re: Moj trening program...

          Što fali mjerama ?

          Comment


          • #50
            Re: Moj trening program...

            Originally posted by neuk View Post
            Pa ni Kai Green nema ovakve mjere
            Kai Green je odvratan i nikad nebi htio onakav biti

            Comment


            • #51
              Re: Moj trening program...

              Originally posted by Hajduk View Post
              Kai Green je odvratan i nikad nebi htio onakav biti
              1d0011404d901e6a76d8f97fd2vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv49ce0e.jpg .......................
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #52
                Re: Moj trening program...

                Originally posted by Hajduk View Post
                Hrpu sala ? Ne... jer sam isto jeo dok sam imao 75 kg,isto jedem i sad kad imam 83-84 kg ...struk mi je čak tanji sad nego kad sam imao 75 kg...razlog zbog kojeg sam u 3 mjeseca dobio 8 kg je taj šta sam počeo cjelo tjelo bildat... dok sam imao 75 kg samo sam ruke radio te ramena i prsa površno...ostalo ništa i zato sam imao premalo kg,onda sam počeo i leđa i noge radit redovno i eto 8 kg dobio jer na noge i leđa najviše mišića stane...kakvo salo ? Evo ti mojih mjera opsezi...bedra 61 cm , struk 84-85 cm,prsa 105 cm,ramena 128 cm ,nadlaktice 37 cm...odgovorit ću ti jer lupaš napamet i jer si glup... 13% masti imam piše da je to na nivou profesionalnih sportaša a ti meni o hrpi sala pričaš,šta reći
                Na osnovu cega zakljucujes da imas 13% BF?
                Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                Comment


                • #53
                  Re: Moj trening program...

                  Originally posted by alexxx View Post
                  Na osnovu cega zakljucujes da imas 13% BF?
                  Na osnovu mojih mjera... na google upišeš visinu svoju,težinu,opseg kukova,opseg struka i opseg vrata...i izbaci ti koliko imaš masti...meni su kukovi oko 99cm,struk 85 cm i vrat 41 cm...izbacilo mi da imam 13% BF

                  Comment


                  • #54
                    Re: Moj trening program...

                    Te i mjere i to...to je sve glupost..stavi sliku, zamuti si facu ili odrezi od vrata na gore pa cemo vidjet dali si ista napravio ako zelis dokazat da jesi...

                    Comment


                    • #55
                      Re: Moj trening program...

                      Originally posted by Hajduk View Post
                      Na osnovu mojih mjera... na google upišeš visinu svoju,težinu,opseg kukova,opseg struka i opseg vrata...i izbaci ti koliko imaš masti...meni su kukovi oko 99cm,struk 85 cm i vrat 41 cm...izbacilo mi da imam 13% BF
                      Necu da budem neki negativac ili tako nesto pa da ti sada motivaciju rusim,al to mjerenje nema smisla.Uzmi u teretani kaliper(msm da se tako zove)i izmjeri si odredjene dijelove tijela pa na osnovu toga donesi zaklucak.Nama na forumu je isto rekao ti da imas 13% ili 20% bf.To radis zbog sebe,ovako samo zavaravas sam sebe
                      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                      Comment


                      • #56
                        Re: Moj trening program...

                        Stavit ću slike ali neznam kako ? Nikad nisam po forumima kačio svoje slike...

                        Comment


                        • #57
                          Re: Moj trening program...

                          mene zanima gdje mogu dobit plan uz koji cu dobit toliko misica za tako kratko vremena, prvenstveno me zanima na ledjima (gornji latovi samo) i nogama, jer tu cu najvise dobit kila na vagi, i naravno zelim da mi taj bodifet bude isto 13%.
                          Last edited by CeLe111; 06-11-15, 22:11.
                          Online Transformacijski Specijalist:
                          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                          ->
                          http://www.fgfitness.uk
                          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                          Comment

                          Working...
                          X