Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

    Originally posted by igor
    *Više radiš Trbušnjake
    Ne vidim smisao u ovome?!
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • #17
      Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

      Većina profesionalnih programa za volumen tj. tobože za masu preporučuje raditi trbušnjake 1x tjedno u 3 serije, neki se programi čak ni ne zamaraju trbušnjacima!

      Zato oću reć da bi ih trebalo malo podebljat! Bilo bi super poslje svakog aerobnog ubaciti trbušnjake!
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #18
        Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

        Super post i hvala na dobrim informacijama!

        Comment


        • #19
          Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

          Originally posted by igor
          Većina profesionalnih programa za volumen tj. tobože za masu preporučuje raditi trbušnjake 1x tjedno u 3 serije, neki se programi čak ni ne zamaraju trbušnjacima!

          Zato oću reć da bi ih trebalo malo podebljat! Bilo bi super poslje svakog aerobnog ubaciti trbušnjake!
          Ah,to si ti ubacio ovako,tvoje razmisljanje?!
          Ja ne bih rekao da je na definiciji potrebno raditi vise trbusnjaka niti bi to trebala biti smjernica vjezbacima.Vjezbas ih kao i obicno.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #20
            Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

            Pa neznam! U gvtu ih radiš samo 3 serije tjedno!
            U ovt-u čak ni nemaš raspored trbušnjaka nego piše da sam ubaciš kako ti paše!

            Neznam dal si me dobro razumio, nisam mislio da ako si radio 15 u seriji sada radiš 30 nego ako si radio 1x tjedno da ubaciš 2-max 3x tjedno
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #21
              Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

              Pa da, ali zar ne mislis da, ako ih renomirani programi ne forsiraju,tada zbilja nema potrebe i inace forsirati ili povecavati tjedni volumen/frekvenciju vjezbanja trbuha!?
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #22
                Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

                recimo da oni misle da ih ne treba zapostavljati ali ih ne treba ni intenzivno trenirati jer če ionako u fazi mase biti manje vidljivi, a ima i boljih načina za iskoristiti tih 15-ak min! Taki ja dojam imam!
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #23
                  Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

                  po meni trbušnjake ni ne treba ništa posebno trenirati, ako je cilj izgled, po pitanju hipertrofije ih se ne treba raditi sa više od desetak ponavljanja(pošto su mišići abdomena pretežno brzih mišićnih vlakana) uz pravilan, koncentriran pokret i potpunu kontrakciju stimulacija za hipertrofiju je tu i sa svega desetak ponavljanja u seriji
                  također mislim da se do nekakvog limita hipertrofije trbušnih mišića natural može vrlo brzo doći (o ovome govore i poliquin i king i dosta drugih trenera)
                  a ionako većina vježbača pretreniravaju trbušne mišiće, troše vrijeme, umaraju cns, previše provociraju solarni pleksus, priuštaju si mnoštvo mikrotrauma...
                  a više rada trbušnih na definiciji po meni može imati veze sa poboljšanjem cirkulacije i podizanjem temperature mišića oko kojeg ima masti(konkretno svima željenih trbušnjaka) te se time salo potiče na brže izgaranje...
                  Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

                    jučer sam radio super serije za ruke.
                    mogu reći da sam krepao na kraju treninga, a ruke su mi bile ko balvani :P
                    takav osječaj već dugo nisam osjetio.
                    imam jedno pitanje.
                    koliko često mjesečno je preporučeno raditi superserije?
                    i koliko viježbi?
                    ja sam radio tri vježbe za triceps i 3 za biceps sa po 3-4 serije. u svakoj seriji ponavljanja do otkaza.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

                      Nema neke preporuke...Radi po osječaju
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

                        ovaj tjedan sam mislio ubaciti gigantske serije. dakle raditi jedno 4 viježbe i po 5 serija u viježbi. dali je to preporučeno? ili da malo smanjim broj serija? jer trenutno kad radim rutinski imam ojsećaj da se ništa ne mijenja.
                        i dali se mogu kombinirati svaki tjedan pojedine šok tehnike? znači jedan tjedan super serije, drugi tjedan gigantske, treći negativna ponavljanja itd. ili je potreno neko vrijeme da se tijelo odmori?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

                          po meni max jednom tjedno i to tako da svaki tjedan mijenjaš mišićnu grupu tako da se za jednu grupu superserija radi najviše jednom mjesečno.
                          Iz osobnog iskustva, radio sam SS 2 puta tjedno i uz kvalitetnu natural prehranu dosta mišića sam izgubio; sad ih radim samo da šokiram neki mišić tu i tamo, nikako kao pravilo.
                          Ak si na defki, možda možeš i ćešće
                          Da je barem zimska salama zdrava...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Tehnike izvođenja vježbi: ponavljanja, super-serije...

                            Originally posted by BullsinCroatiaTV
                            Jeli tebi dobro??? Koji k*** spamaš forum?

                            Comment


                            • #29
                              Eksperimentirao sam sa vjezbama,ponavljanjima,intezitetom 3 tjedna kako bih vidio sta mi najvise odgovara jednostavno volim sve isprobati.

                              1tjedan- od pon do petka trening utezima(2 misicne skupine klasika) ciljano 10 ponavljanja ,4 vjezbe za velike miscne skupine,3 za manje po 3-4 serije

                              2tjedan- 2dana treninga, rest,trening,rest trening,rest znaci 4 treninga tjedno , isle su 2 lakse serije po 10tak ponavljanja sa fokusom i sto boljom izvedom i 3 serija 8-10 ponavljanja sa vecom kilazom. 5-vjezbi za vece miscine skupine , 2 za manje . Pauze su bile sto nesto krace max 1 minut izmedu serije. Ovaj trening cu sigurno nastaviti prakticirati jer mislim da mi tjelo bolje reagira na njega pogotovo na masi.

                              3tjedan- 3dana treninga , rest,2 dana treninga,2 dana odmora - ovdje sam radio po 3 misicne skupine 8-12 ponavljanja po 3-4 serije , za biceps i triceps sam radio samo jednu vjezbu po 6-9 ponavljanja pump je bio nevjerovatan .

                              Cardio radim 2-3 tjedno nagib 10 brzina oko 6 oko 30min odvojeno od treninga sa utezima

                              Comment


                              • #30
                                Da, treba isprobati sve dok se ne pronađeš.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X