Announcement

Collapse
No announcement yet.

Priprema za Specijalnu policiju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Priprema za Specijalnu policiju

    Pozdrav.

    Izasao je konkurs gdje primaju 15 specijalaca.

    Zanima me kako da napredujem u sljedecim stvarima,koje se traze da se rade na testiranju.

    Bench press 50% od vlastite tjelesne tezine- za max broj bodova moram da izbacim 66 puta,to je znaci 52 kile 66 puta .
    isto vazi i za cucanj ,samo 57 puta za max broj bodova.
    dns sam se testirao ,i uspio sam 30 puta da izbacim obe vjezbe.sto je jako slabo .
    takodjer me zanima kako mogu da napredujem u zgibovima i sklekovima ,,26 zgibova treba za max broj bodova i 50 i vise sklekova za max broj bodova.
    Nadam se da imate neke savjete.Imam 3 mjeseca da se pripremim.
    Hvala unaprijed

  • #2
    Pozdrav, nema tu neke filozofije, samo se pozabavi tim vjezbama. S bencom i cucnjem nebi trebalo bit problema, 2 puta tjedno bencaj i jednom do 2 puta cucnjaj. Jednio sto mi se od navedenih vjezbi cini teze je 26 zgibova sto bi tebi sa 104 kile mogao biti problem (oprosti ako grjesim). Evo, ja bi radio zgibove cak 3 puta tjedno da se pripremam, neko zagrijavanje pa 2 serije do otkaza, neka me ispravi netko ako grjesim.

    Comment


    • #3
      Ako je cilj što veći broj ponavljanja, onda radi te vježbe svaki dan, možeš i po par puta.

      Inače treniraš ili tek počinješ sa treningom zbog upisa?
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Originally posted by kelly View Post
        Ako je cilj što veći broj ponavljanja, onda radi te vježbe svaki dan, možeš i po par puta.

        Inače treniraš ili tek počinješ sa treningom zbog upisa?
        Kondicija mi nece bitiu problem,trenirao sam kosarku 10 godina,problem bi mi mogao predstavljati zgibovi i cucanj najvise.danas sam se mjerio imam 100 kila i visok sam 198 .

        Comment

        Working...
        X