Announcement

Collapse
No announcement yet.

8 tjedna za veca i jaca ramena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 8 tjedna za veca i jaca ramena

    Nasao nesto na netu pa zelio da podjelim sa vama. Ovde se koriste 6 vjezba za ramena prve tri idu prvu nedelju druge 3 vtoru (da ti se muskul ne navikne na iste pokrete) Dakle ovvako

    Shoulder Exercises: Workout 1

    -Dumbell Shoulder Presses
    3 sets of 8 to 10 repetitions
    -Upright Rows
    3 sets of 8 to 10 repetitions
    -Dumbell Lateral Raises
    3 sets of 10 to 15 repetitions
    (Ovo je za prvu nedelju)




    Shoulder Exercises: Workout 2

    -Dumbell Front Raises
    3 sets of 10 to 15 repetitions
    -Bent-Over Lateral Raises
    3 sets of 10 to 15 repetitions
    -Smith Machine Presses
    3 sets of 8 to 10 repetitions

    Ovo je sve.... Menite programe na svaku nedelju i (one koje su napisale ovo) kazu da za 8 tjedna dobices Bigger,Better and Stronger Shoulders. E sad kolko je ovo tocno tamo neznam ama znam da od sutra i ja pocinjem sa primenu ove tehnike a vi kako hocete

    Zaboravio izvor: http://www.muscletech.com/resources/...ng/index.shtml
    Last edited by TheShadow; 19-10-11, 23:22.
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: 8 tjedna za veca i jaca ramena

    ne svida mi se ovo,nema logike da radis sr rame i zadnje svakih 2 tjedna,prva skupina vjezbi se odnosi vise na sr rame a druga na pr i z rame....sto znaci ak sam danas odradio ove prve vjezbe da cu ih opet radit tek za 2 tjedna....ne ne,odradi ti sve 3 glave ramena u jednom treningu....
    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

    Comment


    • #3
      Re: 8 tjedna za veca i jaca ramena

      pa izgleda ko obicni trening ramena po splitovima....mada ja kada radim ramena(ako samo njih radim taj dan) stavim jos vjezbi...ali ugl. ono sto je majka za ramena a i mislim da ce ostatak foruma sloziti je
      vj. odrucenje + military superserije
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #4
        Re: 8 tjedna za veca i jaca ramena

        ma samo hocu rec da mi se ne svida sto ako ovaj tj odradim sr rame iduci put ga radim za 2 tj,meni to nema smisla ak me kuzis....
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • #5
          Re: 8 tjedna za veca i jaca ramena

          Originally posted by marink View Post
          ma samo hocu rec da mi se ne svida sto ako ovaj tj odradim sr rame iduci put ga radim za 2 tj,meni to nema smisla ak me kuzis....
          hmmm...nisam te shvatio(mozda mislis za 1 tjedan, ne 2). radis workout A 1 tjedan(u kojem izmedju ostalog radis i ostali dio tijela) a sljedeci tjedan workout B.
          1) u workoutu a pogadja sve 3 glave, zadnju najmanje
          2) workout b zeli stavit naglasak na prednje i zadnje rame - za prednje rame osobno mislim da nema potrebe radit jel dosta radi sa ostalim vjezbama ramena a i pogodi ga se dosta kada se rade prsa.

          neznam...meni trening izgleda onako ok, meni osobno vise odgovara drugaciji pristup
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #6
            Re: 8 tjedna za veca i jaca ramena

            Ovo su trenizi koji traju 20 minuta, i onda posle ovoga šta, ili svejedno pre toga šta?
            Prednje+srednje rame idu u kombinaciji sa grudima ili rukama pre, mešano ili posle, zadnje ide uz ledja pre ili posle, džaba ti trening koji je neupotrebljiv, to je napisano samo da ima šta da se čita tam na mt sajtu, možda je izvučen ( iz nekog drugog programa), možda to predstavlja dnevnu rutinu nekoga od vežbača( koji su puniiiii do vrha, ne mislim sad u onom patetičnom kontekstu priče ,jao on se drogira sa iglom u guz, već na hemijski profil vrhunskih bodibildera što oni i jesu, tako da rastu i od pisanja domaćeg klincima ili padanja niz stepenice, Waren Branch to zna, on je čovek expert za nezgode LOL) sa desne strane ekrana u nekom makrociklusu itd. Još plus, citiram, prvu seriju uraditi sa malom kilažom jelte radi nekog zagrevanja (opet zagrevanje, a sta sam koj q radio kad sam došo u gym?), i onda 2(dva) radna seta, pa još ovo- kaže da je jedna vežba za snagu a dve za neke kbjagi riseve, jes vala vrh od programa! I zaboga sve za osam nedelja, ma paz da nećeš, još natural paz da nećeš.


            Šjedi dolje, kec! ( oduvek sam ovo želeo da napišem)
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment

            Working...
            X