Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zgibovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zgibovi

    mogo mu je to i na ljepsi nacin, lik je ocito pocetnik kad je tako pitanje postavio, jos ce stvarno to pomislit

    Comment


    • Re: Zgibovi

      Originally posted by Stjep View Post
      mogo mu je to i na ljepsi nacin, lik je ocito pocetnik kad je tako pitanje postavio, jos ce stvarno to pomislit
      sarkazam je bia očit
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: Zgibovi

        Zgibovi su definitivno kraljevska vježba za leđa. Trenutno dvije serije odradim po osam ponavljanja bez asistencije, dok mi je za iduće serije potrebno malo pripomoći (još nisam razvio dovoljno snage da bi četiri ili pet serija radio u potpunosti samostalno)... Ja se dižem (u širokom hvatu) do mjere da mi brada bude iznad šipke (dizanje je kotrolirano bez trzaja i spuštanje sporije - oko 3sec). Ono što nikad nisam vidio je savršena tehnika izvedbe - da netko radi zgibove tako dobro da mu prsa dotiču šipku i da se pri tom jednu sekundu zadrži u tom položaju potpuno zategnutih leđa. Tko zna koliko će mi još vježbanja trebati da svladam tu vježbu kako spada. A i mnoga vratila u teretani nisu pogodna za pravilne izvedbe (da prsa dotiču šipku).. :\

        Usput, što mislite o zgibovima gdje vrat dolazi iza šipke??? Da li ta vježba bolje stimulira leđne mišiće od uobičajenog zgiba prema naprijed???

        Comment


        • Re: Zgibovi

          nema potrebe da prsa doticu sipku niti bi svako trebao ciljati ka tome(s obzirom na gradju, duzinu ruku, mobilnost ramena etc.) meni licno je sipka jedno 5cm od prsa, ali pokusavati da idem jos blize tu nema smisla - ima drugih(sigurnijih) nacina da se napreduje na vjezbi


          edit: ovako nesto mi je vrh pokreta:
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: Zgibovi

            kako je vec napisano-nema potrebe ni smisla ici iznad ovoga na slici-cak bi rekao i samim prelaskom brade "preko" sipke je zgib uredno napravljen s tim da tu ne mislim da pojedince koji "izvlace vrat" dodatno kako bi presao visinu sipke-tu jos igra ulogu i kojim se hvatom radi-široko/usko

            Iza glave radit-nepotrebno i potencijalno opasno a mala je razlika u aktivaciji misica/ako je uopce ima.
            MYPROTEIN

            Comment

            Working...
            X