Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening za ledja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening za ledja

    10 serija 3 ponavljanja na lat masini napred i nazad sa velikom kilazom sa kracim pauzama
    10 serija 3 ponavljana mrtvog dizanja
    To mi rascjepa ledja a sagori dosta kalirija a ne lezi mi za druge skupine ubacim jos neke vjezbe za ledja.
    Naso sam ovo na portalu dobro je.

  • #2
    Re: Trening za ledja

    preslabo je ovo...nemas ni jedno veslanje...
    mašine se rade pri kraju treninga,umjesto lat masine ubaci zgibove

    Comment


    • #3
      Re: Trening za ledja

      10 Serija po 3 ponavljanja?Ubaci malo i drugi vjezbi tipa bent over rows ili t-bar.Deadlift je dobar samo ga stavi na pocetak jer je osnovna vjezba,i nije cilj u svake vjezbe dici sto vise mozes cilj je pogoditi misic i raditi sto pravilnije.
      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

      Comment


      • #4
        Re: Trening za ledja

        1. Weighted pull-ups
        2. Lat Machine (frontalno i dorzalno)
        3. Pendlay Row
        4. Heavy Single Dumbbell Row
        5. Deadlifts

        Sve tri serije do osam ponavljanja s maksimalnim tezinama (deadlift ces raditi kako tebi odgovara i koliko ti odgovara), osim prve bodyweight vjezbe gdje bi bilo pozeljno cetiri serije.

        Comment


        • #5
          Re: Trening za ledja

          Meni osobno super trening za leđa..

          Siroki zgibovi 3 serije po 8-12 ponavljanja,lagano spustanje,znaci pogoditi sto vise misic
          Onda t bar rows 4-5 serija po 8-10 ponavljanja
          Nakon toga lat masina 3 serije 10 ponavljanja
          Slijeganje ramenima za trapez
          I jos zadnje rame
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • #6
            Re: Trening za ledja

            Originally posted by Argentum View Post
            1. Weighted pull-ups
            2. Lat Machine (frontalno i dorzalno)
            3. Pendlay Row
            4. Heavy Single Dumbbell Row
            5. Deadlifts

            Sve tri serije do osam ponavljanja s maksimalnim tezinama (deadlift ces raditi kako tebi odgovara i koliko ti odgovara), osim prve bodyweight vjezbe gdje bi bilo pozeljno cetiri serije.
            jesi probao s šipkom?
            Bucicama sam probavao tisuce razlicitih tehnika i ni jedna me ne pogadja kao kada radim s šipkom

            http://youtu.be/ExuDK5iWKM8

            Ja radim s sipkom izmedju nogu, ali nije lose ni ovako
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: Trening za ledja

              Originally posted by neuk View Post
              jesi probao s šipkom?
              Bucicama sam probavao tisuce razlicitih tehnika i ni jedna me ne pogadja kao kada radim s šipkom
              Da. Kako kad, ovisi od raspolozenja. Sipka je mocna, ali ja itekako osjecam i bucicu kada sam poceo pravilno raditi.

              Comment

              Working...
              X