Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

    Originally posted by Skums
    nisam do sada radio mrtva dizanja, a morao bi početi.
    imam malih problema u donjem dijelu leđa pa ne znam koliko je pametno to raditi?
    sve ove snimke koje sam gledao kako se viježba izvodi, čini mi se da najviše radi kičma. i to točno donji dio. a taj dio mi je problematičan.
    idem sad u subotu na masažu pa ako to ne pomogne onda moram kod kiropkraktičara.
    bas zato sto imas problema u donjem djelu leđa treba ga radit...
    ja san isto imao problema i dposta puta su me bolila leđa(donji dio), a sad me bole samo od upale
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #17
      Re: Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

      Evo jedan kvalitetan lift za demonstraciju.

      Comment


      • #18
        Re: Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

        Originally posted by salemetal
        Evo jedan kvalitetan lift za demonstraciju.

        isto tako i ja radin i moran reć da je lik savršeno pazija na točnost izvođenja.budući mr olimpija sigurno XD
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #19
          Re: Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

          Originally posted by salemetal
          Evo jedan kvalitetan lift za demonstraciju.

          ****** naježio sam se kad sam ovo gledao. samo sam čekao kad će se čuti onaj zvuk: kvrc.

          Comment


          • #20
            Re: Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

            Originally posted by giusseppe7777
            Originally posted by Skums
            nisam do sada radio mrtva dizanja, a morao bi početi.
            imam malih problema u donjem dijelu leđa pa ne znam koliko je pametno to raditi?
            sve ove snimke koje sam gledao kako se viježba izvodi, čini mi se da najviše radi kičma. i to točno donji dio. a taj dio mi je problematičan.
            idem sad u subotu na masažu pa ako to ne pomogne onda moram kod kiropkraktičara.
            bas zato sto imas problema u donjem djelu leđa treba ga radit...
            ja san isto imao problema i dposta puta su me bolila leđa(donji dio), a sad me bole samo od upale
            budem onda ubacio drugi tjedan sa leđima par serija sa manjom kilažom. a poslje ćemo vidjeti.

            Comment


            • #21
              Re: Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

              Radite li DL s olimpijskim pločama ili iz blagog deficita i je li za snagu i maksimalni lift na natjecanju bolje raditi iz deficita?

              Comment


              • #22
                Re: Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

                za deadlift kakav ces raditi na takmicenju generalno najbolje je raditi deadlift kakav je na takmicenju


                eh sad ako imas vidljivih zaostataka, slabih tacaka, na primjer slab si ''off the floor'' mozda je dobra ideja vjezbati sa blagoj deficita i pojacati rad na zadnjoj lozi
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #23
                  Re: Mrtvo dizanje-tehnika izvođenja

                  Ja radim rumunjsko mrtvo poslije čučnja, da pogodim ložu, ali uvijek više osjetim donji dio leđa, a baš pazim da pravilno izvodim, i ne pretjerujem sa težinama (do 80 kg). Jel to tak treba biti, pošto mrtvo pogađa i leđa? Znam malo saviti noge u koljenima, jel to u redu ili moraju biti strogo ravne?

                  Comment


                  • #24
                    maloprije čitam da je a GPC World Cup u Sarajevu u disciplini mrtvo dizanje u kategoriji do 100kg covjek podigao 240 kg i osvojio prvo mjesto, Inače ne pratim toliko powerlifting ali mi ovo izgledao kao užasno malo, Zanima me da li postoji neka manja kategorija do 80 kg i koji su tu lokalni i evropski rekordi, tj koje se kilaze vrte..

                    Comment


                    • #25
                      Imaš ovdje hrvatske rekorde:

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Mrtvo dizanje; što više dizati nogama a što manje leđima:

                        https://www.facebook.com/IronBodyByA...8258960186709/
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment

                        Working...
                        X