Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ne mogu da pogodim trapez nikako?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu da pogodim trapez nikako?

    radim slijeganje ramenima sa 100 kg i opet nmg da osjetim upau kao prije kad sam osjećao :S

  • #2
    Re: nemogu da pogodim trapez nikako ????

    Originally posted by Bilderčić
    radim slijeganje ramenima sa 100 kg i opet nmg da osjetim upau kao prije kad sam osjećao :S
    hebo slijeganje. najjače osjetim trapez na deadliftu, pogotovo na rack pull verziji

    + teška veslanja bučom.
    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

    Overload Strength team

    Comment


    • #3
      Re: nemogu da pogodim trapez nikako ????

      +1

      ja iga baš sad osjećan od jučerašnjeg dead-a
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #4
        Re: nemogu da pogodim trapez nikako ????

        Originally posted by juka
        +1

        ja iga baš sad osjećan od jučerašnjeg dead-a
        Mrtvo dizanje razvaljuje, ali i kralježnicu
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #5
          Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

          mind muscle za trapez
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • #6
            Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

            Slijeganje bučicama u opadajucim serijama, uz veoma polako izvodjenje i pauzu od 2 sec u kontrahiranom položaju... Jos kad prije toga razvalim mrtvo, upala ne gine...

            Comment


            • #7
              Re: nemogu da pogodim trapez nikako ????

              Originally posted by dizajner
              Mrtvo dizanje razvaljuje, ali i kralježnicu
              daj molim te...

              svi koji se žale na koljena kod čučnja ili na kičmu kod mrtvog ili nisu radili te vježbe više od jednom (nije im se svidilo jer je teško...) ili imaju očajnu tehniku... (naravno da ima par slučajeva šta stvarno imaju neke zdravstvene probleme)


              za trapez su, osim mrtvog, odlični i high pullsi (pomoćna vježba u dizanju utega)

              Comment


              • #8
                Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                Originally posted by Bilderčić
                radim slijeganje ramenima sa 100 kg i opet nmg da osjetim upau kao prije kad sam osjećao :S
                ili radi sa 50 kg pa mind muscle ili sa 200 radi ovako kao i do sad
                “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                Comment


                • #9
                  Re: nemogu da pogodim trapez nikako ????

                  Originally posted by MileTF
                  Originally posted by dizajner
                  Mrtvo dizanje razvaljuje, ali i kralježnicu
                  daj molim te...

                  svi koji se žale na koljena kod čučnja ili na kičmu kod mrtvog ili nisu radili te vježbe više od jednom (nije im se svidilo jer je teško...) ili imaju očajnu tehniku... (naravno da ima par slučajeva šta stvarno imaju neke zdravstvene probleme)


                  za trapez su, osim mrtvog, odlični i high pullsi (pomoćna vježba u dizanju utega)
                  +1

                  Tipičan stereotip vezan uz mrtvo i dedlift. I ne kužim kako NAJPRIRODNIJI mogući pokreti mogu razvaljivat kralježnicu. To mi totalno ne ide u glavu.
                  I hodanje ako se izvodi na krivi način može dovest do ozljeda- ne znaš hodat pa padneš i razbiješ nos.
                  Chill bro

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                    da i ja se slažen sa vama.. mislin da je to ALFA u teretani.. tj. naučit pravilno izvodit vježbe a tek ih onda radit.. to se podrazumjeva.. a ako se pravilno radi to rezultira maximalnim učinkom i izbjegavanjem ozljeda..
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                      mind muscle i radi trapez sa 20kg
                      ^^
                      Originally posted by servantess
                      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                        Slobodno mi dođi pomozi zalijevat vrt... nosit kante i aktivirat ćeš trapez, garantiram ti...

                        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                          Originally posted by vea
                          Slobodno mi dođi pomozi zalijevat vrt... nosit kante i aktivirat ćeš trapez, garantiram ti...
                          ja kad dodjen s faxa iman zanimaciju svakoj voćki dat oko 4 siglja vode = u svakoj ruci sigalj od 25L * 30 voćaka eto ti vjezbe
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                            Originally posted by giusseppe7777
                            Originally posted by vea
                            Slobodno mi dođi pomozi zalijevat vrt... nosit kante i aktivirat ćeš trapez, garantiram ti...
                            ja kad dodjen s faxa iman zanimaciju svakoj voćki dat oko 4 siglja vode = u svakoj ruci sigalj od 25L * 30 voćaka eto ti vjezbe
                            Treba se snać
                            "Neuspjeh nije opcija."

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ne mogu da pogodim trapez nikako?

                              Meni se lagano napuhnuo trapez na vjezbi za ramena, tipa lateral raise...

                              Imas bucice, laktovi pod 45° te ruke rastezes u stranu ne mjenjajuci polozaj lakta (mozes i rotirati sake prema van, bolje reagira misic) - kad dodes do gore, jos digni ramena za trapez.
                              To djeluje barem kod mene...

                              Probaj mozda i raditi serije na nacin da se ne vracas na pocetnu kilazu - samo je podizi.
                              pr. - karikiram - inace ti je najugodnije raditi sa 10. Kreni prvu seriju sa 7.5 kg, pa onda idi na 10 kg, pa na 12,5 kg i zavrsi na 15 kg.

                              Comment

                              Working...
                              X