Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tvrdoglava podlaktica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvrdoglava podlaktica

    dakle, kako genetski imam "pilecu" podlakticu zanima me sto i kako napraviti da je natjeram na rast. S obzirom da sam vise manje uredio ramena biceps i triceps, a ne bi htio da mi podlaktica u odnosu na gore navedeno bude neravnomjerna.
    podlakticu udaram tri puta tjedno ali i dalje jako slabo napreduje u odnosu na ostatak
    tijela. Ako netko ima pametan savjet slobodno

    pozz
    Zene meni kazu Rambo ti si Car

  • #2
    Re: Tvrdoglava podlaktica

    nemoš ništa napravit. sori.

    Comment


    • #3
      Re: Tvrdoglava podlaktica

      Probaj ju trenirat samo dva puta s tim da jedanput radiš sa više ponavljanja(12-15) a na drugom treningu 8-10 ponavljanja.1 vježba po 3-4 serije i ubaci ih kad treniraš leđa i na dan kad treniraš ruke.Kod mene djeluje

      Comment


      • #4
        Re: Tvrdoglava podlaktica

        neće mu djelovat. mogu mu to odma reć. imam isti problem. Zasada nisam našao riješenje, ali smanjivanje intenziteta nije jedno od njih. Podlaktici ne smeta tako često treniranje.

        Ja bih preporučio povećanje učestalosti treninga i povećanje intenziteta. Opet, trebat će duuugo da vidiš promjene ikakve. Najbolje mi je rasla kad sam je 5 puta tjedno radio, al to "rasla" nije baš neki rast bio. sad ju uopće ne radim osim šta je pogodim i smanjenje je bilo trenutno i sad ostaje ista cijelo vrijeme.

        Ako ti je podlaktica u k...., onda ti je u k..... nešto kao listovi. ako je nemaš u genima, možeš bit čarobnjak merlin al opet će smiješno malo rasti.

        Comment


        • #5
          Re: Tvrdoglava podlaktica

          Originally posted by Marijan
          neće mu djelovat. mogu mu to odma reć. imam isti problem. Zasada nisam našao riješenje, ali smanjivanje intenziteta nije jedno od njih. Podlaktici ne smeta tako često treniranje.

          Ja bih preporučio povećanje učestalosti treninga i povećanje intenziteta. Opet, trebat će duuugo da vidiš promjene ikakve. Najbolje mi je rasla kad sam je 5 puta tjedno radio, al to "rasla" nije baš neki rast bio. sad ju uopće ne radim osim šta je pogodim i smanjenje je bilo trenutno i sad ostaje ista cijelo vrijeme.

          Ako ti je podlaktica u kurcu, onda ti je u kurcu. nešto kao listovi. ako je nemaš u genima, možeš bit čarobnjak merlin al opet će smiješno malo rasti.

          Marijan, koliki ti je opseg podlaktice??

          Comment


          • #6
            Re: Tvrdoglava podlaktica

            30 cm na najdebljem dijelu.

            Comment


            • #7
              Re: Tvrdoglava podlaktica

              Ja bi ipak isprobavao na razne načine,tak ekipa isto i za listove misli al se ipak da, sam treba isprobavat.

              Comment


              • #8
                Re: Tvrdoglava podlaktica

                Da, problem je to s podlakticom.

                I meni malo zaostaje, no vrlo teško ju proširujem.
                Od prošlog ljeta do sad dobio sam 16 kilograma,
                tako da su kompletno ruke poprimile novi opseg i postale su masivnije.
                Trenutno težim 106 kg-a, i još uvijek sam na masi, i neću biti miran dok ne
                dođem na 115 kila. Po vrućinama je teško držati se iste kilaže, jer unatoč
                2 posla koje radim i treningu dok dođe na red, nije mi dosta 5 000 kalorija dnevno, jednostavno naglo padam.
                BF mi je na 10% što je za mene super, no do jeseni povećat ću masu kompletno na 115 kg !
                Što se ruku tiče i podlaktica trebale bi tada popuniti svoj obujam maksimalno, jer ne vidim neko bolje rješenje. Meso i proteini..
                Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                Comment


                • #9
                  Re: Tvrdoglava podlaktica

                  neznam. osobno već pomišljam na synthol.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tvrdoglava podlaktica

                    Originally posted by Todd_the_Wraith
                    Da, problem je to s podlakticom.

                    I meni malo zaostaje, no vrlo teško ju proširujem.
                    Od prošlog ljeta do sad dobio sam 16 kilograma,
                    tako da su kompletno ruke poprimile novi opseg i postale su masivnije.
                    Trenutno težim 106 kg-a, i još uvijek sam na masi, i neću biti miran dok ne
                    dođem na 115 kila. Po vrućinama je teško držati se iste kilaže, jer unatoč
                    2 posla koje radim i treningu dok dođe na red, nije mi dosta 5 000 kalorija dnevno, jednostavno naglo padam.
                    BF mi je na 10% što je za mene super, no do jeseni povećat ću masu kompletno na 115 kg !
                    Što se ruku tiče i podlaktica trebale bi tada popuniti svoj obujam maksimalno, jer ne vidim neko bolje rješenje. Meso i proteini..
                    Daj stavi slike da vidimo tu strašnu formu. Nekako ti ne vjerujem da na tu kilažu imaš samo 10% BF pogotovo kad se sjetim slika koje si postavio (nažalost nisi ih vratio nakon što su se greškom izbrisale) na kojima nisi bajno izgledao. Ili si možda u zadnje vrijeme strašno napredovao?
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tvrdoglava podlaktica

                      mislim da je dosta visok

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tvrdoglava podlaktica

                        posaljem sliku na pm .

                        Oduvijek su mi glavni prioritet bile ruke.
                        Drukčije nejde, osim da povečam težinu. Čim više to bolje, pazeći pri tom na BF ispod 12%
                        Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tvrdoglava podlaktica

                          Originally posted by Marijan
                          neznam. osobno već pomišljam na synthol.
                          Daj nemoj me s tim zjb jer to izgleda prestrasno.


                          nista nastavaljm je lupati 4 dana u tjednu, pa ako nista, imat cu neko psiholosko
                          zadovoljstvo da sam odradio
                          Zene meni kazu Rambo ti si Car

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tvrdoglava podlaktica

                            Originally posted by Car
                            Originally posted by Marijan
                            neznam. osobno već pomišljam na synthol.
                            Daj nemoj me s tim zjb jer to izgleda prestrasno.


                            nista nastavaljm je lupati 4 dana u tjednu, pa ako nista, imat cu neko psiholosko
                            zadovoljstvo da sam odradio
                            zasto bi izgledalo tako??ovaj lik je ocito neki kreten,pogledaj slike binaisa begovica on je na synthol-u biceps i cijela ruka mu je predobro odrađena...koliko sam shvatio i arnol je uzimao synthol ako se nevaram i imo je predobru ruku

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tvrdoglava podlaktica

                              kaj briješ ti? arnold na syntholu? koji *****? i binais? wtf?

                              Comment

                              Working...
                              X