Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nalaz krvi i mokrace, povišen kreatinin - Jel trebam prestat pit kreatin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nalaz krvi i mokrace, povišen kreatinin - Jel trebam prestat pit kreatin

    Danas mi je stigao nalaz, prekjučer sam vadio krv, 10 sati prije toga jeo posni sir. Normalna razina kreatinina je 60-104, meni je 115 pa mi je liječnik savjetovao da prestanem uzimati kreatin i whey te nakon mjesec dana opet idem vaditi krv. Nadam se da će se to stabilizirati jer i inače imam genetski mogućnost dobiti bubrežne kamence ili slično.
    Last edited by 50-kilas; 26-09-13, 10:31.

    Comment


    • #17
      Re: Nalaz krvi i mokrace, povišen kreatinin - Jel trebam prestat pit kreatin

      dal pijes mlijeko, kavu ili gazirano? ili crni ili zeleni caj?
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #18
        Re: Nalaz krvi i mokrace, povišen kreatinin - Jel trebam prestat pit kreatin

        Izbaci privremeno creatin, whey ostavi i podi za mjesec dana pa provjeri stanje.
        Ja sam nedavno vadio krv i kreatinin je u normali unatoc sto ga koristim (samo u PWM) i bez obzira sto sam imao posten obrok cca 9h prije vadenja krvi.
        Inace i kolesterol mi je cak i blizu dojnje granice-unatoc silnim jajima i jetricama svaki dan-ocito cu morat pojacat to jos malo
        Jedino secer malo ispod dojnje granice- 3.8 i jetreni enzimi blago povecani (cca 2-3 jedinice-neznatno)
        MYPROTEIN

        Comment


        • #19
          Re: Nalaz krvi i mokrace, povišen kreatinin - Jel trebam prestat pit kreatin

          Originally posted by Coffey View Post
          dal pijes mlijeko, kavu ili gazirano? ili crni ili zeleni caj?
          Kava i gazirano nikad, čaj od danas za prehladu, a mlijeko samo sa zobenim pahuljicama ujutro.

          Comment

          Working...
          X