Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gyno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gyno

    Pozdrav!
    Jedan sam od pocetnika... Imam pitanje u vezi gyno, nisam bio kod nikakvih doktora a zanima me.
    Mozda netko zna prepoznati. Uz to imam osjetljive bradavice

    http://postimage.org/image/yn47yb7i3/2522d6b0/
    http://postimage.org/image/5rwmioty5/ea1fb55d/

    Unaprijed hvala

  • #2
    Re: Gyno

    ne vidim nikakvo pitanje..

    Comment


    • #3
      Re: Gyno

      radi li se o gyno ili u cemu je problem?!

      Comment


      • #4
        Re: Gyno

        http://www.ordinacija-ostojic.hr/ind...id=21&jezik=hr

        Comment


        • #5
          Re: Gyno

          najvjerovatnije je.. čest problem kod adolescenata.. na tvom mjestu ja bi pričekao da prođe samo od sebe a ako budeš jedan od rijetkih kojem to ostane onda pod nož... opširniji odgovor pronađi u ranijim temama preko tražilice: "ginekomastija"... da se ne ponavljam
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #6
            Re: Gyno

            Originally posted by riss View Post
            najvjerovatnije je.. čest problem kod adolescenata.. na tvom mjestu ja bi pričekao da prođe samo od sebe a ako budeš jedan od rijetkih kojem to ostane onda pod nož... opširniji odgovor pronađi u ranijim temama preko tražilice: "ginekomastija"... da se ne ponavljam
            hvala.. imam nepunih 17 godina pa je vjerojatno to normalno.

            Comment


            • #7
              Re: Gyno

              http://www.building-body.com/forum/t...=ginekomastija
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Gyno-Moguće rješenje

                Pozdrav,citao sma dosta tema o gynu ali ipak mislim da trebam napraviti novu.
                Vucem gyno jos od puberteta, od 13.god. Imam dosta veliko tkivo odnosno tvrdu žlijezdu ispod bradavice i puffy nipples.
                Mislim da mi je to od viška estrogena a također mi se salo prvo nakuplja na butinama, guzici i trbuhu.
                CItam dosta po forumima, kako nasim tako i stranim te sam naisao na zanimljivo,moguće rješenje za gyno.
                Letromina(Letrozol) navodno smanjuje estrogen te kod nekih ljudi tkivo na bradavicama se pocinje smanjivati te onda na kraju ciklusa(6tjedana) se uzima nolva da ne bi estrogen naglo skocio i time izazvao povratnu reakciju.

                Da li je netko upoznat s ovime?

                SOrry na dugom postu ali ovo me muci vec 10ak godina a ne bih zelio ici na operaciju

                Comment


                • #9
                  Re: Gyno-Moguće rješenje

                  Originally posted by owner16 View Post
                  Pozdrav,citao sma dosta tema o gynu ali ipak mislim da trebam napraviti novu.
                  Vucem gyno jos od puberteta, od 13.god. Imam dosta veliko tkivo odnosno tvrdu žlijezdu ispod bradavice i puffy nipples.
                  Mislim da mi je to od viška estrogena a također mi se salo prvo nakuplja na butinama, guzici i trbuhu.
                  CItam dosta po forumima, kako nasim tako i stranim te sam naisao na zanimljivo,moguće rješenje za gyno.
                  Letromina(Letrozol) navodno smanjuje estrogen te kod nekih ljudi tkivo na bradavicama se pocinje smanjivati te onda na kraju ciklusa(6tjedana) se uzima nolva da ne bi estrogen naglo skocio i time izazvao povratnu reakciju.

                  Da li je netko upoznat s ovime?

                  SOrry na dugom postu ali ovo me muci vec 10ak godina a ne bih zelio ici na operaciju
                  Vjerojatno si mislio na nolvu. Nolva ne može ukloniti gyno, samo nož. Pročitaj sve o gyno na ovom linku iznad.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gyno-Moguće rješenje

                    Originally posted by kelly View Post
                    Vjerojatno si mislio na nolvu. Nolva ne može ukloniti gyno, samo nož. Pročitaj sve o gyno na ovom linku iznad.
                    Ne, mislio sam na NOVU temu(kao da trebam napraviti novu temu)
                    Znam da nolva ne moze ukloniti gyno, ali sam procitao od par ljudi da su uspjeli smanjiti tkivo pomoću letromine(letrozol) jer on smanjuje estrogen.

                    Comment

                    Working...
                    X