Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jeli moguce da nakon treninga i tijekom treninga me uzasna zna zamantrat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeli moguce da nakon treninga i tijekom treninga me uzasna zna zamantrat

    Jeli moguce da nakon treninga i tijekom treninga me uzasna zna zamantrat pri velikim intenzitetom, pijem Kreatin sad sam u 3 tjednu i pre workout supplement mi je:

    http://www.building-body.com/shop/pr...ge_x2_-_1000g/

    Nije mi se prije ovo dogadalo. Dodjem doma nakon uru ipo treninga i neznam gdje sam, slab nikakav nemogu se maknut. A unosim dovoljno hrane u sebe i pazim na prehranu i prije treninga i iza.
    imali ko kakav savjet.
    Last edited by kelly; 05-03-12, 22:42.

  • #2
    Re: Mantra me i to dobro

    Možda tlak,ali ovo mi se čini kao da nemaš energije možda da preispitaš šta jedeš prije treninga i kad!

    Comment


    • #3
      Re: Mantra me i to dobro

      da, lako moguće da je nizak tlak, neki se od toga znaju čak onesvijestit. Ako te toliko smeta ajde na pregled

      Comment


      • #4
        Re: Mantra me i to dobro

        Evo danas naprimjer mi je bio trening od 16:00 - 18:00, inace imam problem taj sto se dosta kasno dizem..
        danas sam se probudio u 13:30, i prije treninga sam pojeo, prvo zitarice kad se probudim, pa sam iza toga pojeo tunu cijelu, i onda neku piletinu sa zelenom salatom i tjt. I evo sad me razara glava uzasno, i tako vec zadnja 2 - 3 treninga dodjem doma glavom bi kroz zid koliko sam cijeli nikakav, najedem se dobro i nakon treninga i evo neznam..
        mozda bi stvarno moro posjetit doktora.. :/

        Comment


        • #5
          Re: Mantra me i to dobro

          Jel pijes dovoljno vode?

          Comment


          • #6
            Re: Mantra me i to dobro

            Moj prijedlog je sljedeci ako ne zelis ici posjetiti doktora , izbaci taj suplement uzmi whey i dekstrozu , ali prije toga odmori tjedan dana ..

            Comment

            Working...
            X