Announcement

Collapse
No announcement yet.

problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    to je moj problem nemogu ga se rijesit od svoje 14 godine(sad imam 17) znm da je ovo malo kakvih slucajeva ima ali mi stvara velike probleme vidi se preko majce itd..trazio sam po forumu i nisam naso problem slican sebi pri sobnoj temperaturi bradavice budu izbocene prema van i prsa tada izgledaju kao zenska,a pri hladnijoj temperaturi se stvrdnu i izgledaju kolko tolko normalno..neznam jel to lipomastija ili gyno molim vas za savjet ako znate sta je i ako je moguce kako da se rijesim tog hvala unaprijed!
    Last edited by cerky; 16-04-12, 00:40.

  • #2
    Re: problem sa prsima :/

    probaj snizit bf. ako je gyno operacija. nabildaj prsa manje ce se vidit...nije strasno
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: problem sa prsima :/

      iam isti problem, cinilo mi se proslo ljeto da se smanjilo kad sam smrsavio, al kad vidim slike nije bas..
      TRAIN HARD OR GO HOME.

      Comment


      • #4
        Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

        još si u pubertetu, estrogen možda malo jače luduje, mislim da nemaš šta brinuti.. treniraj i hrani se čisto pa češ vidjet s vremenom
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #5
          Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

          ok hvala na replayima budem bacio fotke ako se promjeni sta za par mjeseci /cheer

          Comment


          • #6
            Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

            Da ne spamam sa novim topicom budem u ovaj ( ako modovi smatraju potrebnim slobodno odvoje ).
            Dakle kao klinac bio poprilično debeo i imao sam sise ( sisurine veće od cura u razredu). Kad krenul na karate i kasnije na box one su krenule nestajati i do 3 srednje su skroz nestale a ja završil na 73kg. Kasnije kad upisal fax i napustil treniranje pa se usvinjil i sad se one vratile. Uglavnom dokor kaže nije gyno već mast koju treba rješiti. Ima neke specifične vježbe koje pomažu u rješavanju špeka?

            Comment


            • #7
              Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

              Originally posted by Gugnir View Post
              Da ne spamam sa novim topicom budem u ovaj ( ako modovi smatraju potrebnim slobodno odvoje ).
              Dakle kao klinac bio poprilično debeo i imao sam sise ( sisurine veće od cura u razredu). Kad krenul na karate i kasnije na box one su krenule nestajati i do 3 srednje su skroz nestale a ja završil na 73kg. Kasnije kad upisal fax i napustil treniranje pa se usvinjil i sad se one vratile. Uglavnom dokor kaže nije gyno već mast koju treba rješiti. Ima neke specifične vježbe koje pomažu u rješavanju špeka?
              Da , prehrana,cardio,utezi!

              Comment


              • #8
                Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

                eo dosta je proslo al se malo popravilo jos imam taj problem al se manje vidi i sad se osjecam ugodnije hvala na savjetima !!


                Uploaded with ImageShack.us

                Comment


                • #9
                  Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

                  Izgleda bolje u svakom slucaju bar iz ove perspektive iako da si bacio profil sliku kao prvi put lakse bi bilo ocijeniti...
                  Bitno da si ti zadovojan.

                  Comment


                  • #10
                    Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

                    odlican napredak za 4mj,ubaci malo ruke ramena i ostale skupine.bice ti zagarantiran rezultat otices sad cjeli u sise mada si se lose i ispoziro dosta si se pogrbio al ok.slozi si program vjezbi i deri bitno da imas volju a kad imas volju ima i rezultata i pozitive. samo naprijed.

                    Comment


                    • #11
                      Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

                      Evo da ne otvaram novu temu,imam isti problem,kad sam na hladnom bradavice se vrate u normalu,isto tako i kada sam znojan,te kada se ustipnem za njih.. Nudili su mi Nolvadex i Arimidex(navodno za povlacenje masnog tkiva sa sisa) i naravno odbio sam,nadam se da je pubertet i da je prolazno..tj da je lipomastija

                      gyno 001.jpg

                      gyno 007.jpg

                      gyno 010.jpg

                      i evo dok su bradavice male,tj dok se ustipnem npr

                      gyno 011.jpg

                      gyno 012.jpg

                      gyno 013.jpg

                      (bolje je slike otvoriti fullsize u novoj kartici,bolje se vidi)

                      Comment


                      • #12
                        Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

                        Ja mislim da je gyno,zbog oblika bradavica,al nije nista zabrinjavajuce..

                        Comment


                        • #13
                          Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

                          ovo nije gino, trebaš pvećati prsa i mišićnu masu i onda će ti se izgled prsa i bradavica izmjeniti, nema kome prsa ne rastu na GVT-u 10x10... gino prvo osjetiš kao kuglicu ispod brdavice, a ako dođe da se vidi to je onda ektremna faza... Nolvadex ti može jedino pomoći malo podići testosteron no ne i promjeniti oblik prsa za koji treba mukotrpno raditi. Znači trening i supplementacija proteinima...

                          Comment


                          • #14
                            Re: problem sa prsima, neznam jel to lipomastija ili gyno?

                            Kad se uhvatim za bradavicu ne osjetim apsolutno nista,niti me boli niti ista,kao da sam zrak uhvatio,jednostavno je spljostim bez problema..al kad uhvatim oko nje osjecam da ima dosta masnoce okolo nje,inace bio sam se naglo udebljao,nakon 6 mjeseci sjedenja i kuci i prestanka sa treninzima(nogomet) iako ako me sjecanje dobro sluzi sam ih dobio i prije,dok sam bio mrsaviji,ulaskom u pubertet vjerojatno,a za nolvadex su mi govorili da je rak dojke kod zena a kad ga muskarac uzima da mu se povlaci salo sa sise,i nudili su mi ga bio mi je pred ocima,odbio sam..
                            Last edited by piko9872; 31-08-12, 16:25.

                            Comment

                            Working...
                            X