Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lijecnicki pregled sportasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lijecnicki pregled sportasa

    Imam jedno pitanje koje neznam gdje i koga da pitam pa cu postavit ovdje, mozda netko zna. I poprilicno mi je hitno.
    Napravio sam prije nepunih mjesec dana onaj polugodisnji ljecnicki pregled koji se mora obaviti za vjerojatno sve natjecateljske sportove, te onaj jednogodisnji test krvi i mokrace kojeg takode vecina saveza trazi. Uglavnom sve je normalno proslo. To mi je vec negdje minimalno sesti pregled, tako da mi je to vec rutina. To koliko znam cijeli Zagreb radi u onoj Sportskoj ambulanti na krizanju Vukovarske i Heinzlove (pored Fly-a, neznam kako se tocno zove). Dobio sam potvrdu, no sada mi treba opet takva ista potvrda pa me zanima mogu li tamo doci i samo traziti da mi napisu novu potvrdu?
    Tamo se ceka cca. 5-6 sati (barem sam ja svaki puta), a to ne stignem nikako.
    Pa me sad zanima zna li netko mogu li samo uletit kroz vrata i zamolit da mi potpisu novi papir ili ima broj telefona ili nesto da pitam moze li se tako ili se mora novi pregled raditi. Googlao sam no nisam nasao nikakav telefon, a to mi je na drugom kraju grada da samo odem i pitam.
    Valjda netko zna... hvala.
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

  • #2
    Re: Lijecnicki pregled sportasa

    Najbolje nazovi i pitaj,pa ako nemože dogovori termin

    Tel: 01/6404-480

    Tel: 6404-481, 6404-470

    Comment


    • #3
      Re: Lijecnicki pregled sportasa

      Originally posted by bilder18 View Post
      Najbolje nazovi i pitaj,pa ako nemože dogovori termin

      Tel: 01/6404-480

      Tel: 6404-481, 6404-470
      E to je to! U razdjeljak te ljubim, fala!
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: Lijecnicki pregled sportasa

        Ma uvijek srećo :*

        Comment

        Working...
        X