Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam velikih problema sa kondicijom... manta mi se

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: kondicija

    Originally posted by ante87 View Post
    hahahaa a nije šahista, bavi se bodybildinngom.Nego mene zanima kako povećat kondiciju,trčim 3.5 km za 14 min, da li mislite da bi trebao brže uzmite u obzir da imam 101 kg?!
    Jel imaš problema sa zglobovima?
    btw pametno bi ti bilo da piješ magnezij...
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • #32
      Re: kondicija

      vrlo moguće, sutra idem u svoje doktorice vadit krv pa ću vidit šta će mi ona reć, možda mi fali i željeza, ko će znat.

      Comment


      • #33
        Re: kondicija

        Nemam problema sa zglobovima.

        Comment


        • #34
          Re: kondicija

          Originally posted by boda031 View Post
          3.5 km za 14 min i ti kažeš da nisi u formi??
          a recimo kad igram košarku ili basket izdušim otprilike za 25 minuti, jer tu ima svega igra je puna dinamike moraš biti uvjek koncentrian ubrzan ritam popout polušprintova pa skokovi itd......a ostalima čudno kako to trčin na duge staze a nemogu basket.....

          Comment


          • #35
            Re: kondicija

            Originally posted by ante87 View Post
            a recimo kad igram košarku ili basket izdušim otprilike za 25 minuti, jer tu ima svega igra je puna dinamike moraš biti uvjek koncentrian ubrzan ritam popout polušprintova pa skokovi itd......a ostalima čudno kako to trčin na duge staze a nemogu basket.....
            Hehe, nije to isto...
            Ja igram 2 sata tenis bez frke, trcim 10-11 km bez problema, i nekidan idem basket igrati i slezena me zaboli nakon 10 minuta i budem krepan ...

            Comment


            • #36
              Re: kondicija

              Hehe, kod mene obrnuto....
              194, 100Kg, mogu basket i fudbal ceo dan, ali kad treba portcati.....
              Igla je tvoj prijatelj

              Comment


              • #37
                Re: kondicija

                Originally posted by WTF View Post
                Hehe, nije to isto...
                Ja igram 2 sata tenis bez frke, trcim 10-11 km bez problema, i nekidan idem basket igrati i slezena me zaboli nakon 10 minuta i budem krepan ...
                baš tako sam je osjećao, nisam moga disat još sam popijo 2 tablete caffeina da mi digne energiju pa ništa, odigra 3 basketa već sam bija mrtav čovik.Igra tu više stvari recimo kile imam 20kg viška, a slab sam i sa mišićima, i gledan sad kako poboljšat kondiciju sad san ubacio polušprinteve u trening ali me odma zaboli noga, posebno desna jer sam imao prije problema sa hrskavicom kod koljena.

                Comment


                • #38
                  Re: kondicija

                  Originally posted by Timar View Post
                  Hehe, kod mene obrnuto....
                  194, 100Kg, mogu basket i fudbal ceo dan, ali kad treba portcati.....
                  zanimljivo

                  Comment


                  • #39
                    Re: kondicija

                    to ti je kao moj frend, on igra mali nogomet, istrci se po dva sata (ja nakon 5 min pljucam po terenu one zelene babure), i onda stanemo na traku, krenemo s hiitom, on nakon 3 sprinta umre i odustane a ja ga odradim 20 min i vise nekad...
                    Drugacija su kretanja na koja nismo navikli i to je to...
                    Ako vec zelis bolju formu za kosarku onda trci cik-cak, pa stani, a keni pa nazad pa desno pa livo... jbg...

                    Comment


                    • #40
                      Re: kondicija

                      Ante da ti kazem ne mozes ti tako odjednom da smrsas jer to nije zdravo vec da ides postepeno i da se ne prezderavas ti trebas mnogo vise vode da pijes samim tim sto si mnogo tezi nego sto treba da budes,sto se tice tvoje ishrane to sto jedes je zdravo i u sebi ima vitamina ali slabo ima proteina kao sto je jedan rekao samo u mlijeku ali to je minimalno i ti nikako ne mozes da nadoknadis tu snagu sto si izgubio sa tom ishranom nastoj da jedes piletinu meso zobene i tako imas na forumu mnogo bolje objasnjene planove ishrane pa procitaj
                      Sretno

                      Comment


                      • #41
                        Re: kondicija

                        Originally posted by Gregory View Post
                        Ante da ti kazem ne mozes ti tako odjednom da smrsas jer to nije zdravo vec da ides postepeno i da se ne prezderavas ti trebas mnogo vise vode da pijes samim tim sto si mnogo tezi nego sto treba da budes,sto se tice tvoje ishrane to sto jedes je zdravo i u sebi ima vitamina ali slabo ima proteina kao sto je jedan rekao samo u mlijeku ali to je minimalno i ti nikako ne mozes da nadoknadis tu snagu sto si izgubio sa tom ishranom nastoj da jedes piletinu meso zobene i tako imas na forumu mnogo bolje objasnjene planove ishrane pa procitaj
                        Sretno
                        Primjetija san ja na sebi da sam izgubija dosta u rukama, to je možda to šta nisam znao da mi fali unos proteina, jer san razmišljao na drugi način ako jedem ovo šta sam napisao da ću prije izgubit kile, što je krivo.Ovih dana san malo čitao, ubacit ću sad postepeno piletinu, jaja, posni sir, ribu kako koji dan.Šta san još primjetio recimo doša san do određene težine 101, 102 kg, nekad spustim malo ispod ali opet mi se digne težina pa mi varira.A vodu bas sam čitao članaka za mršavljenje bi trebao piti minimalno 1.5-2l vode, a ja na svoju težinu bi triba čak i više.Nadam se da ću uspit cilj mi je doć do 90 kg.Hvala)

                        Comment


                        • #42
                          Re: kondicija

                          koliko znan, triba pit 1 L vode po 25 kg težine
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #43
                            Re: kondicija

                            Originally posted by Timar View Post
                            Hehe, kod mene obrnuto....
                            194, 100Kg, mogu basket i fudbal ceo dan, ali kad treba portcati.....
                            pa normalno kad samo stojiš u napadu a obranu pustiš suigračima
                            Znoj štedi krv

                            Comment


                            • #44
                              Re: kondicija

                              Originally posted by bot1950 View Post
                              koliko znan, triba pit 1 L vode po 25 kg težine

                              Treba piti onoliko vode koliko te organizam u odredjenoj situaciji trazi.

                              Ne treba na silu nastojati popiti odredjenu kolicinu vode. Vodu unosimo i kroz hranu,pa stoga zaista nema smisla forsirati.
                              Valja biti hidriran konstantno,ali ne se opterecivati odredjenom cifrom.
                              Ja imam dana kada popijem niti 2l vode,a imam i dana kada pijem 5l - ovisi o aktivnositma, onome sto sam jeo taj dan i sl.
                              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                              Comment


                              • #45
                                Re: kondicija

                                Ja sam stalno žedan... na dan popijem i po 3-4 boce one od 2l...
                                Originally posted by Songoku
                                najbolji pwm je burek

                                Comment

                                Working...
                                X